İçeriğe Yönlendir

Skoda Rapid Vb.

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

evet önden arka camlar komut edilmiyor ama çocuk kilidi mevcut. iş arka camı manuel araçlar halen satışta olduğu için göz ardı edilebilir. ama o fiyata biraz ayıp olmuş. ama bu 4lü cam anahtarı b segmenti çoğu markada bi fantazi mevzusu. misal rakip 301 c-ellyse de de saçma bir cam tuşu sistemi mevcut

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Şekil olarak sevmiştim bu aracı.Ancak fiyat donanım olmamış maalesef.Belki bir sonraki versiyonda olur

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fazlı Özdemir

evet önden arka camlar komut edilmiyor ama çocuk kilidi mevcut. iş arka camı manuel araçlar halen satışta olduğu için göz ardı edilebilir. ama o fiyata biraz ayıp olmuş. ama bu 4lü cam anahtarı b segmenti çoğu markada bi fantazi mevzusu. misal rakip 301 c-ellyse de de saçma bir cam tuşu sistemi mevcut

Arka camlar otomatik. Çocuk kilidi de var ve önde buton yok öyle mi.. Bazen bu otomtiv firmalarının fiyat kısma politikalarını anlamıyor anlamlandıramıyorum.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

ingiliz sitesinde tdi ile greentec tdi arasında 250 pound ( 700 lira gibi ) fark var şuan. ve oradaki fiyat listeleri ile TR de şuan istenilen fiyat arasında metalik renk farlı var sadece.

düzeltme :D metalik renk farkı orda da aynı :D

Arka camlar otomatik. Çocuk kilidi de var ve önde buton yok öyle mi.. Bazen bu otomtiv firmalarının fiyat kısma politikalarını anlamıyor anlamlandıramıyorum.

piyasa beklentisi vs olabilir. FIII de arka camlar manuel olanlar bile geldi :D

inigilizlerin elegancesinde lastik basınç uyarısı ve hilholder standart değil bizimkilerden faklı olarak. ( 180 pound opsiyon)

yine Tr de elegance da standart arka 3. başlık 70 pound opsiyonlu ve hilholder- lastik basınc opsiyonu alınınca zorunlu olarak alınıyor

elegance için arka koltuk kol dayağama yine bizde standart ingilizlerde 170 pound opsiyon :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

yine bizde elegance arka camlar karartılmış olarak geliyor ingilizler 200pound ile opsiyon olarak alıyor

tr de şuan 49.960 olan araba ingilizlerde 18.675 pound yani 51 bin tl :D

yeni octavia fiyat listeside ingilizlerde 16bin pounddan başlıyor. elegance için 20 bin pound.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

param olsa alırım kafamdaki fiyattan :p . işte ufak tefek eksiği var kafamdaki arabadan onlarda çözümsüz değil.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

jetta ile donanım karşılaştırıyorum fiyat karşılaştırıyorum. 12-13 bin tl fark var tdi comfortline jetta ile. jettada yağmur far sensörü kararan ayna var otomatik klima ve hız sabitleme yok. jetta daha hantal rapidden. rapidin arka koltuğa 3 kişi uzun yola gidemez ( ki focustada 3 kişi arkada oturmayı sevmezdim) vs vs

Yorum bağlantısı
Fazlı Özdemir

yine bizde elegance arka camlar karartılmış olarak geliyor ingilizler 200pound ile opsiyon olarak alıyor

tr de şuan 49.960 olan araba ingilizlerde 18.675 pound yani 51 bin tl :D

yeni octavia fiyat listeside ingilizlerde 16bin pounddan başlıyor. elegance için 20 bin pound.

Mustafa bu kadar hesabın içinden çıkan, yeni Octavia'nın Türkiye fiyatını da tahmin eder :D

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Bugün Yüce'den aradılar.Test sürüşüne davet ettiler. Hoşuma gitti açıkçası aramayı düşünmeleri.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Yusuf Bahri Aslan

Skoda Rapid Spaceback

skoda-rapid-spaceback.jpg

Kasım 2012’de satışa sunulan VW Grubu’na bağlı Skoda’nın ufak sedanı Rapid, tıpkı Chevrolet’in Aveo modelinde yaptığı gibi gençlere hitap etmek adına Rapid Spaceback hatchback modelini satışa sunmaya hazırlanıyor.

Alışılageldik hatchback tasarımı ile sportif çizgileri bir araya getiren Skoda Rapid Spaceback, yeni Golf’e benzemesiyle de dikkat çekiyor. Skoda’nın bu yeni modelini 2013 sonlarına doğru müşterilerinin beğenisine sunması bekleniyor.

2011 Cenevre Otomotiv Fuarı’nda tanıtılan VisionD konsepti ile benzer dokunuşlarla şekillendirilmiş Skoda Rapid Spaceback, konseptten 2 sene sonra trafiğe çıkacağı günü bekliyor.

Sahip olduğu geniş arka cam ile oldukça farklı bir görüntü sunan Skoda Rapid Spaceback modeli, kompakt yapısı ile şehir içi kullanımında pratiklik sağlarken, uzun yol seyahatleri için daha büyük bagaj hacmi ve oturaklı tasarımı ile sedan model dikkat çekiyor.

Henüz sadece arka profilden bir fotoğrafı yayınlanan Skoda Rapid Spaceback modelinin hatchback bir otomobil olduğunu ancak profilden bakarak anlamak mümkün.

Rapid sedan modeline göre daha düşük bagaj hacmi sunan Rapid Spaceback, 548 litrelik yükleme kapasitesi vaad ediyor. Rapid Spaceback’in iç genişliği ise sedan modelle aynı kalıyor.

Genç müşterilerin ilgisini çekmek adına maskülen ve etkileyici iç ve dış tasarıma sahip olan Rapid Spaceback modelinin iç malzeme kalitesi ise göz dolduruyor.

Skoda Rapid Spaceback modelinin satış fiyatının ise sedan model ile aynı seviyelerde, yaklaşık 32.000 TL civarında olması bekleniyor.

Yorum bağlantısı
Guest Levent Akg&#246z

dün akşam migrosun parkında gördüm rapid i tdı boyutları küçük geldi..

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Akan Belen

Görüntü kadar da gidiyormu acaba.Bu görüntü ile ona buna madara olmasın sonra :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Araba red hot tasarım ödülü aldı. Bende beğendim. Bagajı büyük. Orta konsol jetta ile aynı. Motorda vw. Daha ne istenirki:)

Red dot olmasın o :)

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Rapid yerine yeni Toledo tercih edilebilir, hem marka imajı daha iyi, hemde tipi daha güzel...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...