İçeriğe Yönlendir

B-Max Bana Göre Güzel Olmuş

Serdal Soysal

Recommended Posts

Hüseyin Sönmez
(düzenlendi)

Alırsın bunu otopark öküzleri ne güzel gamze yaparlar o kapılara.

tarihinde Hüseyin Sönmez tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Bu araç'ın platform'u nedir? Fiestanın hormonlusu gibi geldi gözüme, fiesta c max kırması gibim bişey olmuş.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Şu içini farklı yapın artık, her model aynı, birde asfalt sesi olayı varmı yokmu, ben artık buna taktım, sessiz olacak araba, genel olarak tipi vs. hoşuma gitti, bakalım gerçeğini görelim.

Yorum bağlantısı
Özgür İncigülcan

Şu içini farklı yapın artık, her model aynı, birde asfalt sesi olayı varmı yokmu, ben artık buna taktım, sessiz olacak araba, genel olarak tipi vs. hoşuma gitti, bakalım gerçeğini görelim.

Kesinlikle katılıyorum abi transitlerin bile aynı :biggrin:

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

a,b ve çoğu c sınıfı arabada asfalt sesi olacaktır. Olmasını istemiyorsanız ya C sınıfında sessşzliğe bakarak seçeceksiniz yada alt sınıftan alıp izolasyon olarak ne yapabilirseniz onun ile yetinmeyi kabulleceksiniz maalesef.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Haklısın ne yazıkki, bana sessiz araba lazım, buda para demek, şu paranın gözü kör olsun diyim bari :)

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Güzelmiş fusion'un yerine bu geldi galiba. :)

fusionun yerini tutamaz :p

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Kapılar açıkken, yunus atlama ile diğer tarafa geçebiliriz, ne güzel, spor yaptırma özelliği de var :)

Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Bu araç'ın platform'u nedir? Fiestanın hormonlusu gibi geldi gözüme, fiesta c max kırması gibim bişey olmuş.

Valla bende tam aynını yazacaktım. Araç güzel ona söz yok. Klasik Ford iç tasarımı zaten. Fiesta ile C-Max'i karıştırmışlar ortaya bu çıkmış :) C-max'e param yok Fiesta da ufak gelicek gibi diyenler için ideal bir araç gibi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Valla bende tam aynını yazacaktım. Araç güzel ona söz yok. Klasik Ford iç tasarımı zaten. Fiesta ile C-Max'i karıştırmışlar ortaya bu çıkmış :) C-max'e param yok Fiesta da ufak gelicek gibi diyenler için ideal bir araç gibi :)

Doğru olabilir Borga fakat fiyat üçgenine bakmak gerekir belki c-max tan fiyatlı olacak :biggrin:

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Fiyat aralığı, 35.000-50.000 TL. arası olacaktır.

olması gereken aralık yani

ama bence 40 lardan başlatırlar bunu enaz

Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Doğru olabilir Borga fakat fiyat üçgenine bakmak gerekir belki c-max tan fiyatlı olacak :biggrin:

Valla benim düşüncen Focus'u geçemez, bence fiasta ile focus arası bir fiyat olur..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...