İçeriğe Yönlendir

B-Max Bana Göre Güzel Olmuş

Serdal Soysal

Recommended Posts

Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Biz daha fiesta dayız ama hocam :D

2006 fiesta bence daha güzel. mekap ayakkabı gibi. yeni göğüs değil mi?

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Vallahi mekap gibi sağlam olması yanında (yeni kasa (2012) tırt bu arada :) ) konsol bencede güzel :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Doğukan kardeşim bilmiyorum kaç yaşındasın sanırım 19.Evet malım kıymetli.Miras değil alın teri.Sende bir gün kendi emeğinle, kendi hayatını tek başına ailen olmadan kurar her şeyi yaşayıp tırnaklarınla kazıya kazıya alırsan ve bunun değerini bilirsen anlarsın.Yaşına veriyorum.Ne iş yaparsın hayatın neresindesin bilmiyorum.Ama sözünü iade ediyorum. Medeni ülkelerde böyle dip dibe park edilmez.Hele kapının açılmayacağı gibi.Park yerlerinde park çzgileri geniştir.Öyle alış veriş arabları gelip vurmaz.zaten bizdede depozitolu alışveriş arabası başladı bir nebze azaldı.Bunların istisnası paris merkezde el freni çekilmeden tampon tampona iterek park gördüm.Ne avrupada ne amerikada nede medeni uzak doğu ülkelerinde görmedim bizdeki mallığı.Kimsenin kimsenin ne canına ne malına zarar vermeye hakkı yok.Kendisi için önemsizse kendi arabasına istedğini yapsın ama başkasınınkine zarar vermesin.Ne yani o mal diye cezasız mı kalsın.Senin arabana sürtünde kapı vurunca ne oluyor hislerin.Bak geldik 40 yaşımıza senin kadar hümanist olamadık.Ben düşamnımın arabasını çizmedim.Ama mallar kapıyı vurursa bilerek önemsemeden zarar verirlerde bende verrim.Kazaya diyecek birşeyim yok.Ama düşüncesizliğe tahammülüm yok.Bu benim hayat görüşüm.Herkezin malı kendine kıymetli.Aracımın bakımlarını, yıkmasını iç temizliğini pasta cilasını yapılkacak baskı balata ve triger boya hariç herşeyi kendim yapıyorum.Alırkende dünya kadar emek harcanıp alınıyor.Nelerden vaz geçip kimlerle muhattap oluyorsun. E sonra gelsin malın biri bıraksın arada 30-50 santim kapıyıda ayağı ile açsın çarpsın, kapılar ezik içinde kalsın.Bende hümanist olayım.Bence önce mal olmaktan kurtup insan olsunlar.İnsan olan başkasına saygı duyar zarar vermez huzursuz etmez düşünceli olur.O zaten mal hiç bir şeyin kıymeti yok.Üzgünüm kısasa kısas.Çok uzun yazı oldu üzgünüm diğer arkdaşlar adına...

+1.

Gençtir genç. Ondandır. Maaş ile ayrı yerde otursun ev tutsun yaşasın araba alsın bi de üstüne evlensin o zaman düşünürüz yeniden. Olur böyle vakalar.

Vallahi mekap gibi sağlam olması yanında (yeni kasa (2012) tırt bu arada :) ) konsol bencede güzel :D

Mekap belki sağlam değil olabilir ama bendeki his onunla plaja gidip içine kum doldurup sonra arabaya binmeden önce deniz suyuyla yıkasam bişey olmaz diyor. Yoksa kemal Tanca daha kaliteli ve pahalı ayakkabı yapabilir ama onda o his yok. Aynı hissi bir de mistubishi asx de yaşadım.

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Genelde bakılacak olursa iyi bir araba gibi duruyor ama tabiki bir alex değil. :)

bir alex değil. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Ben tedbirli davranmaya çalışıyorum. Mesela sıkışık yer varsa biraz daha yürüyüp ileri parkederim. Pazar yerinin hemen yanına park etmem, 50 metre ileride park yeri var. Sokak darsa park etmemeye çalışırım, gerekirse otoparka çekerim. Gidip adamın kapısının önüne parketmem. Sürerken öndeki ile takip mesefesi bırakırım, arkayı da iyi kollarım , gelip biri vurmasın diye. Kötü tarafı kaskoya boşuna para veriririm.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Ben tedbirli davranmaya çalışıyorum. Mesela sıkışık yer varsa biraz daha yürüyüp ileri parkederim. Pazar yerinin hemen yanına park etmem, 50 metre ileride park yeri var. Sokak darsa park etmemeye çalışırım, gerekirse otoparka çekerim. Gidip adamın kapısının önüne parketmem. Sürerken öndeki ile takip mesefesi bırakırım, arkayı da iyi kollarım , gelip biri vurmasın diye. Kötü tarafı kaskoya boşuna para veriririm.

ben de.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Orta direği olmayan araba mı olur? Mındar mındar. :p

memlekette orta direk mi kaldı?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Bende bugün inceledim. Ama şu kısmı çok yadırgadım. Oraya plastik veya kumaş döşeme yapmamışlar. Panelvan olupta sonradan cam açılan araçların görüntüsünün aynısı mevcut.

X9bw8.jpg,,

Mhmf8.jpg

Farlar mercekli halojen, merceğin üst kısmında focus 3 gibi beyaz led gündüz farı var.

bi8lM.jpg

GbrSR.jpg

MYn52.jpg

CLqpD.jpg

Q3cX4.jpg

VSE1V.jpg

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
(düzenlendi)

Hacı nasıl jantlar onlar öyle, adam gibi bir jant koysalar ölürler.

Düzeltme: hocanın talebi doğrultusunda Türkçe'ye çevrildi.

tarihinde Hüseyin Sönmez tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Hacı onlar jantlar öyle adam gibi bir jant koysalar ölürler.

Hangi dilin türkçeye çevrilmiş bu. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Hangi dilin türkçeye çevrilmiş bu. :)

:D

Bir anlık sinir ve depreşimlerin pöskürmesi sonucu şuur kaydı tabiki,

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

:D

Bir anlık sinir ve depreşimlerin pöskürmesi sonucu şuur kaydı tabiki,

Allah'tan düzenleme yapılmış mesajda, yoksa direk mealini yapmak icap edecekti. Tabi ki arapça bilen biri tarafından :)

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

mukavemet sıkıntısı olmuyor mu acep, direksiz. Alt, üst çok sağlam olması lazım.

Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

سيدي الرئيس، كنت أتساءل ما

Allah'tan düzenleme yapılmış mesajda, yoksa direk mealini yapmak icap edecekti. Tabi ki arapça bilen biri tarafından :)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

سيدي الرئيس، كنت أتساءل ما

Neyi merak ediyorsun.

Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

mukavemet sıkıntısı olmuyor mu acep, direksiz. Alt, üst çok sağlam olması lazım.

B sütünu ön ve arka kapılar kapandığında oluşuyor, yani direk kapılarda gizli. :)

Neyi merak ediyorsun.

ما معنى بالطبع، جعلت أستاذي

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

yandan çarpmada veya mukavemet gereken durumlarda sıkıntı yaratabilir.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

o amerikalılar yaptığı yüzde 25 örtüşmeli teste girsin, göreyim ben. :p

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

ما معنى بالطبع، جعلت أستاذي

Anlamayacak şimdi bunlar, biz türkçe yazalım. :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...