İçeriğe Yönlendir

Skoda Yeti 1.2 Tsi Ön İncelemesi

Mert Yeldan

Recommended Posts

Çağlar Bayur

Böyle sürmek kimine eziyet gelebilir ama bana çok zevk veriyor. İlk defa bir arabadan bu kadar zevk alıyor, sürekli kullanmak istiyorum :)

Maşallah :nazar:

teknik datalar ncapler bir yere kadar, bu cümle çok önemli, denize karşı sarayda ıstakoz yerine, köprü altındaki ekmek köfte bile daha çok zevk verir insana (saray ve köprü altı mukayesesş değil tabii)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Sat tırt fiestanı al bitane :)

Alacağım ama ne istediğimi biliyorsun :)

8_1_SkodaYeti_15_EN.jpg

skoda-yeti-engine-050.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

8_1_SkodaYeti_15_EN.jpg

Ali abi neden super b almıyorsun sırf skoda almak için yetiye yönelmemeli öyle değilmi :p

param olsa sadece bmw alayım diye 3 serisine bakmam diyorum yani, bu durumda M5 de olsa bakımı araba kadara tutsa da banamısın demem alırım, anlatmak istediğimin özeti bu, kısaca sadece BMW arabam olsun diye 3 serisini almam demek istedim.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ali abi neden super b almıyorsun sırf skoda almak için yetiye yönelmemeli öyle değilmi :p

Hahaha, yalnız sırf skoda almak için yeti demiyorum, yeti bana daha uygun, bozuk yollardada bayağı gideceğim zamanlar oluyor, süperb bana gelmez, fazla büyük.

Yeti 2,0 tdi 4X4 dsg= 101.000 tl.

SüperB Elegence 2.0 tdi dsg = 113.000 tl.

Sırf skoda almak için durumu yok görüldüğü gibi :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

e ozaman bmw 330 d de iyi fiyatlı ama size göre bmw 5 ten başlıyor. Benim demek istediğim sizin mantığa göre de skoda octavia dan başlar. görüldüğü gibi :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

e ozaman bmw 330 d de iyi fiyatlı ama size göre bmw 5 ten başlıyor. Benim demek istediğim sizin mantığa göre de skoda octavia dan başlar. görüldüğü gibi :D

Bmw bana göre hem büyüklük hemde kaltie olarak 5 ten başlar, 3 e bakmam bile, Skoda ise bence sadece süperb ve yeti dir :)

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

teknik datalar ncapler bir yere kadar, bu cümle çok önemli, denize karşı sarayda ıstakoz yerine, köprü altındaki ekmek köfte bile daha çok zevk verir insana (saray ve köprü altı mukayesesş değil tabii)

:) neticede köfte mi ısmarlıyacaksın??

Ek olarak şunu söylemeliyim ki, ilan koydum eğer satarsam üstüne kredi çekip daha dolu Yeti alacam :)

8_1_SkodaYeti_15_EN.jpg

skoda-yeti-engine-050.jpg

Abi inşallah allah nasip eder gönlüne göre :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...