İçeriğe Yönlendir

Samsung Galaxy S3 Sorular, İncelemeler Ve Uygulamalar

Misafir

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu

[s3 almışım, 3-5 liranın hesabını yaparmıyım :)

Şeffafı 25 tl. değmez ebay' le falan uğraşmaya :)

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Dün one x için olanı sahibinden.com 'da buldum abi. 89TL yazıyordu :D Senin linkte fiyat göremeyince yazdım. 25'e varsa tamam.

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün

Rıdvan bey siz bu telefon hususunda gerçekten çok şansızdınız. Şansızlığınızın nedeni telefon değil telefonunuzu teslim ettiğiniz servisti.

Evren bey hayırlı olsun. Güle güle kullanın. S2 bölümü şimdi öksüz kalacak :)

:) :)

Yok S3 almadım henüz. Yazılım problemlerini çözebilirsem S2 de kalmanın mantıklı olacağını düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
(düzenlendi)

Abi güle güle kullan. :nazar:

Bu arada Abi, Galaxy S Advance nasıldı?

tarihinde Osman Yücel Çetin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

:) :)

Yok S3 almadım henüz. Yazılım problemlerini çözebilirsem S2 de kalmanın mantıklı olacağını düşünüyorum.

Aslında siz telefonunuza odin ile 4.0.4versiyonunu kursanız gerçekten rahat edeceksiniz.

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)
Hafıza kartı yine arka kapak ve pil çıkarılmadan takılamıyor.

Demiştim dün ama bugün hafıza kartını takarken gördüm ki; kapak çıkıyor ama pil çıkarılmadan hafıza kartı takılabiliyor, düzeltmiş olalım.

Abi güle güle kullan. :nazar:

Bu arada Abi, Galaxy S Advance nasıldı?

Galaxy S modeli tek işlemcili, 1.0GHz hızında, kamerasında flaş olmayan 4" ekranlı bir modeldi. S2 çıktıktan sonra yerine 1.4 GHz işlemcili S Plus geldi. Son olarak da 1.0GHz hızında çift çekirdekli S Advance geldi. Bu model de 4" ekranlı, 5mp flaşa sahip kameralı(Galaxys S, S serisi içinde en güzel fotoğraf çeken modeldi ve 5.0 kamera ile yapıyordu bunu). Ayrıca S'te hd çekim (Günümüz modelleri gibi 1080p değil, 720p ama seyrederken inanılmaz bir fark olmayacaktır)

Buradan inceleyebilirsin; http://www.gsmarena....ce-4469.php

Evren abi yanlız ekrana dikkat et,S2den ağır olması ve ekranın daha büyük olmasından dolayı daha kırılgan...

Mehmet, telefonun ön ve arka yüzeyi krem sürülmüş gibi parlak ve kaygan. Gerçekten kılıfsız kullanımda düşürme riski çok fazla. Her ne kadar tasarımı beğenmesem de, 4.8" ekrana sahip bir telefonu avuç içinde kullanabilmek ve tek elle s2 kadar hakimiyet sağlayabilmek güzel. Çok kaba duracak bir telefon ancak bu kadar yumuşatılabilmiş. Yuvarlak formlu telefonun da bu avantajı oluyor. Ayrıca maketler ve resimlerdeki görüntü ile gerçeği arasında fark var. ÖZellikle ön bölüme konuşlandırılmış büyük manuel tuş, nikelajlı çerçevesi ile estetik gözüküyor.

Saygılarımla.

tarihinde Zafer Ayvacı tarafından düzenlendi
kod kalıntıları temizlendi.
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Dün gördüm yolculukta yanıda oturanın elinde. Pili Iphone dan iyi diyor. Ama adamın elinde Sony PSP sandım önce çünkü sürekli oyun oynuyordu. bence biraz büyük. Bilgisayara erişimi kısıtlı olanlar için anlamlı olabilir.

Yorum bağlantısı
Mert Üçkaleler

Ben bir buçuk aydır S3 kullanıyorum.

Şirket mailleri olarak exchange üzerınden bağlanıyorum, günde 100-150 mail düşüyor ve bunların hemen hepsi bilgisayardan önce düşüyor diyebilirim :)

Batarya konusuna değinirsek telefon elimden düşmüyor,ekran kalitesi oldukça yüksek olduğu için boş zamanlarım da bile albümlerimi açıp bin küsür adetlik fotoğraflarıma göz atıyorum.( Gerçekten bu ekranda fotoğraf albümlerine bakmak büyük zevk.) günlük 100-150 arası push mail, devamlı senkronize Gmail , whatsapp ,twitter ve mesaj çok sık kullanıyorum, Günlük ortalama yarım saat telefon görüşmesi, 3g ve wifi hep açık , sabah 8de sarjdan çekiyorum , akşam 9-10 eve geldiğimde şarja takıyorum.

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün

Aslında siz telefonunuza odin ile 4.0.4versiyonunu kursanız gerçekten rahat edeceksiniz.

Bir deyeyim bakalım. Neticeyi yazarım

Yorum bağlantısı
S2'den S3'e gecmeye gerek varmi abi sence?

Mailler nasil,s3de senkronize calisiyormu ?

Mehmetcigim,

Maillerde sorun yok şu an. Hem exchange, hem de gmail sorun yok. S2'de exchange mailler 15-20 günde bir problem yaşatıyordu. S3'te nasıl olacak göreceğiz. S3'e geçince pişman olmayacağını söyleyebilirim. Ancak aradaki farka değip,deeğmeyeceğini senin maddi durumun belirleyecek. Pekala S3'un yaptığı herşeyi S2 yapıyor. Biri 210km hız yapıyor,biri 150km. Biri üst sınıf boyutlarında olduğundan park sıkıntısı yaşayabilirsin,diğeri ise ideal ölçülerde. Bir de şu var hala 120km yapanlar bile gayet rahat kullanılabiliyor. Piyasa hala 100km hıza endeksli şu anda.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Fırat Şenol

Bu arada bir düzeltme yapayım. Bizim birader telefonu 1450'ye değil 1425 Tl'ye almış. Ayrıca garantisiz değil Samsung Türkiye garantili almış... :blush::)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fırat Şenol

Evet Evren bey, Sanalpazar diye bir site var. Onun üzerinden gerçekleştirdi işlemi. Üstelik 3 ay ertelemeli ve 12 taksitle... :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Normaldir, zaten S3 ara modeldi, ip5 i bekliyordu zamzung, ip5 fos çıktı aleti gördü adamlar, şimdi rahat rahat modele yükleneceklerdir, avantajlılar, adamlar üretici.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Evet Evren bey, Sanalpazar diye bir site var. Onun üzerinden gerçekleştirdi işlemi. Üstelik 3 ay ertelemeli ve 12 taksitle... :)

Satıcının ismini öğrenme şansımız var mı? :)

Bu ne be :D iPhone'a benziyor, çok çirkin :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Böyle olmaz merak etme, daha ortada birşey yok zaten, çalışıyormuş adamlar :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Satıcının ismini öğrenme şansımız var mı? :)

+26000

Fiyat çok uygunmuş tam yeni tel alma arifesinde gerçekten güzel olur. :)

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

S3 ün gerçek manada incelemesini merak ettim hep. Bu mu yoksa note2 yimi beklesem diye düşünüyordum. Note2 yi beklemeye karar verdim :)

klavyenize sağlık Evren Bey yine çok güzel bir anlatım gelmiş.

Yorum bağlantısı

S4 modeli de güzel olmuş. Acaba S2 alıp S4 çıktığında geçiş mi yapsam? Aklım çorba gibi oldu.

Yorum bağlantısı
Fırat Şenol

Yarın bilgi veririm Zafer. Birader telefonu elden teslim aldıydı, elemanı çok sevmiş hatta kanka olmuşlardı... :D:)

Yorum bağlantısı
Fırat Şenol

Benim takip ettiğim bir satıcı var, o mu değil mi merak ettim.

Satıcının adı Nasreddin, ismi ve telefon numarası da var. İstersen özelden gönderebilirim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...