İçeriğe Yönlendir

Samsung Galaxy S3 Sorular, İncelemeler Ve Uygulamalar

Misafir

Recommended Posts

Ertan Çabuk

Telefonlarda bu işi çözemediler sanırım daha abi. gece çekimi güzel olan, az ışıkta kumlama yapmayan bir telefon ile karşılaşmadım daha. bu özellikte olan bir android dadından yinmez valla.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Haklısın Ertan, gündüz hiç problem yok, HD kalitesi çok güzel.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir
Evren tek memnuniyetsizliğim gece fotoğrafları tam istediğim gibi değil. onun dışında harika bir cihaz.

Fotoğraf makinesi flaşı konulmayan hiç bir modelin gece çekiminde iddialı olmadığını düşünüyorum ve bunu kabullenerek kullanıyorum Lokman Bey.

Aslında sadece telefonda değil, dijital makinelerin de birçoğu da gece çekiminde, klasik makinelerin başarısına ulaşamıyor.

Mert haklısın, hatta hiç film olmamasını yeğlerim. Tecrübesizliğimizin ilk sonucu olarak şimdtilik matla yola devam.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
(düzenlendi)

Ne zaman ki 2 gün giden pilli bir alet yapacaklar, o zaman bende alabileceğim.

Bu arada Galaxy S3 için 3300Mah arka kapak satışı başlamış zaten. 2 gün gider.

Demişimim ve almışım :)

Şu an çok kurcaladığım için 1 tam gün gidiyor. Ancakk ben yinede yüksek kapasite pil arıyorum.

Mehmet bey, öneriniz var mıdır?

Şunu buldum, kalınlığına ok'im ama bana siyahu lazım :)

http://www.batterybay.net/product-p/samsung-cs-sm8160wl.htm

tarihinde Sani Gerşon tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

Bugün sabahtan beri birkaç kez başıma geldi nette dolaşırken ekran birden simsiyah oluyor ve 2-3 sn bu şekilde kaldıktan sonra netten çıkarak telefonun ana sayfasına dönüyor başına böyle bir şey gelen oldu mu acaba

Yorum bağlantısı
Misafir

Gelmedi ama her an gelebilir. Muhtemelen yüklenen bir program çakışma yaşatıyor. Bu zamana kadar bir problem yoksa, en son yüklenen programları kaldırarak çözüm aranabilir. Olmazsa, format atılacak.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

Aslında 4-5 gündür yeni program yuklememistim enteresan bir biçimde dun mesajı yazdıktan sonra telefonu kapatıp açtım sonrasında hic yapmadı bu hatayı teşekkür ederim Evren Bey

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ofiste kullanacağım için bu bataryayla, çirkinleşmesini pek bilemem.

Yanımda sürekli bi şey taşımaktansa, kalın gezmeyi tercih ederim. Cebimde merak edenlere de elle de gör de deme şansım da var :p

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Ömrü olmaz bu bataryaların Sani. Düşündüğün faydayı sağlamaz. Önceki Desire'da vardı yedek çin malı bir batarya. Orjinalin yarısı kadar anca giderdi. Derim ki para verme boşuna. Alabiliyorsan orjinal bir batarya al yedek taşı.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Hayallerimi yıktınız :kafa2:

Çinliler bile bu formda üretebiliyorsa, Zamzung niye üretmez?

Ayrıca s3'ün bataryasını denedim, biraz traşlasam 2100mah'lik bataryam olabilüü.

Yorum bağlantısı
Misafir

Bu sabah s3 telefon uzerinden ics 4.0.4 sürümünü alıp güncelleme yapti. En sıkıntı veren rehberi açarken bekleme problemi çözülmüş gözüküyor. Internet browser biraz değişmiş, ileri geri seçenekleri eklenmiş arama çubuğunu yanına.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Evren daha önce hangi versiyon yüklüydü. yada ben yanlış anladım, 4,0,4 yüklü iken 4,1,1 mi geçtin.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Zamzung sizin s3 lere jelibiin vermedimi daha, benim hatice bile jelibiiin lendi yahu :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir
Evren daha önce hangi versiyon yüklüydü. yada ben yanlış anladım, 4,0,4 yüklü iken 4,1,1 mi geçtin.

Lokman Abi,

Bende 4.0.3 sürümü vardı, 4.0.4'e güncelledi. 4.1 sürümleri jellybean sürümü olacak ama resmi olarak s3'e gelmedi diye biliyorum. Sızıntı (leak) sürümü ya da benzer custom romlar var ama.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Mehmet Saat

lokman bey; 4.0.4 android sürümünde bir değişiklik olmadı... ana bant sürümü değiştirilerek biraz hızlanması sağlanmış...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
(düzenlendi)

Bu sabah s3 telefon uzerinden ics 4.0.4 sürümünü alıp güncelleme yapti. En sıkıntı veren rehberi açarken bekleme problemi çözülmüş gözüküyor. Internet browser biraz değişmiş, ileri geri seçenekleri eklenmiş arama çubuğunu yanına.

Saygılarımla.

Zamzung sizin s3 lere jelibiin vermedimi daha, benim hatice bile jelibiiin lendi yahu :D

Resmi JB ay sonu geliyormuş S3'lere TR'de ;)

unstable diyor wildfire için? Ne anladım ben custom olup çalışmadıktan sonra?

tarihinde Sani Gerşon tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Saat
(düzenlendi)

Lokman Abi,

Bende 4.0.3 sürümü vardı, 4.0.4'e güncelledi. 4.1 sürümleri jellybean sürümü olacak ama resmi olarak s3'e gelmedi diye biliyorum. Sızıntı (leak) sürümü ya da benzer custom romlar var ama.

Saygılarımla.

adobe androide desteğini kestiğini açıklamış...4.1 sürümü geldiği zaman flaşh player in çalışmayacağını söylüyorlar..telefon çöpe :) güncellememek lazım...

tarihinde Mehmet Saat tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Androidde versiyonu düşürmek,yükseltmek kadar kolay. Memnun kalmazsak geri döneriz. Ios'da hic olmayan bir özellikti flash player, bir yolu ya da alternatifi bulunur elbet.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

anladım Evren,

sağol Mehmet,

aslında 4.1.1 için baya bekliyeceğim, bu adobe olayı çözülene kadar. ;)

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Şimdi gördüm Mehmet, helal olsun çözmüş gerçekten.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
(düzenlendi)

evet, her ihtimale karşı bir önceki verdiğin linkteki dosyaları alayım dedim birini indirdim, diğeri adobe.apk dosyası kaldırılmış.

tarihinde Lokman Ceritlioğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...