İçeriğe Yönlendir

Samsung Galaxy S3 Sorular, İncelemeler Ve Uygulamalar

Misafir

Recommended Posts

Sani Gerşon

adobe'nin sitesinden pc aracılığı ile indirdik. Ben 2.3.6 ya, arkadaşım 4.0.4'e kurdu. Gayet sorunsuz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Resmi JB ay sonu geliyormuş S3'lere TR'de ;)

unstable diyor wildfire için? Ne anladım ben custom olup çalışmadıktan sonra?

Kim diyor çalışmıyor, stable sürüm sizin s3 lere gelmeden nasılsa gelir, zamzung yazılım özürlü gerçekten, bu işin piri htc, adamlar bu ve nexus a anında yazılım üretiyorlar, şuan donanımla ilgisi olmayan herşey full çalışmakta :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Kim diyor çalışmıyor, stable sürüm sizin s3 lere gelmeden nasılsa gelir, zamzung yazılım özürlü gerçekten, bu işin piri htc, adamlar bu ve nexus a anında yazılım üretiyorlar, şuan donanımla ilgisi olmayan herşey full çalışmakta :)

s3'ümün olduğunu kim söyledi yahu :D Ben orta halli ace2 kullanıcısıyım.

Videoda yazıyor stable değil diye.

Yorum bağlantısı
Misafir

Rehberde bekletme sorunu yine başgösterdi :angry: Buna bir çözüm getirmemiş yeni sürüm. Oysa ki, ilk 2 gün bir problem yoktu. Güncellemeden sonra hiçbir ekstra program yüklemedim.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Rehberde bekletme sorunu yine başgösterdi :angry: Buna bir çözüm getirmemiş yeni sürüm. Oysa ki, ilk 2 gün bir problem yoktu. Güncellemeden sonra hiçbir ekstra program yüklemedim.

Saygılarımla.

Fabrika ayarları?

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Saygılarımla.

Abi numaralar sim kartta mı ?

Yorum bağlantısı
Fatih Uzun

Dün akşam arkadaşım neredeyse duvara vuracaktı bu rehber sorunu yüzünden,dedim kendisine 3gs var bende al bundan ara istersen diye :)yok dedi kapatıp açınca düzeliyor diyor 1.800tl lik telefona ilginç geldi.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Benim 400 tllik galaxy telefonumda böyle bir sorun yokken s3'te olması anormal bir durum.

Yorum bağlantısı
Misafir

Telefon no'larımın tümü gmail ile senkronizasyonlu. Yani telefonda değil. Yine de denemek için telefon rehberine de attım sorun düzelmedi. S2'de de aynı sorun vardı. Yani bu konuda iphone'dan geride kabul ediyorum.

Mert bu sorun sadece bana özel değil. S3'lerde genel bir problem.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Doğrudur abi, demekki genel bir sorun var toplu olarak samsung'a iletilse yeni bir günceleme çıkarılır aslında.

Bu arada orjinal şarj aletim bugün dumanlar içinde bana veda etti. Samsung'un ucuz modellerinde kutu içeriği çok ucuz malzemeli malesef. Hele kulaklığı söylemeye gerek yok. Sıkmaya başladı artık, HTC terfi edesim geliyor. Ama o da androidli tek farkı arayüzü diyerek kendimi kandırıyorum. :)

Şunun aynısıydı. Neyseki eski samsungumdan kalan şarj aletim var.

SAMSUNG-MINI-USB-SEYAHAT-SARJ-CIHAZI__50660163_0.jpg

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Telefon no'larımın tümü gmail ile senkronizasyonlu. Yani telefonda değil. Yine de denemek için telefon rehberine de attım sorun düzelmedi. S2'de de aynı sorun vardı. Yani bu konuda iphone'dan geride kabul ediyorum.

Saygılarımla.

Aynı sorun Note'da da var. Bazen rehber gecikiyor...:(

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

gençler birşey soracağım. benim adroid dandik cihazda (ve önceki dandikte de) "çağrılar" bölümüne bakınca listeyi ortadan başlayarak gösteriyor. En son arayana dönmek için listeyi yukarı kaydırmam gerekiyor. Sizde de böyle mi? Hangi şaşkın programcı yazmış acaba diyorum bunu.

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

gençler birşey soracağım. benim adroid dandik cihazda (ve önceki dandikte de) "çağrılar" bölümüne bakınca listeyi ortadan başlayarak gösteriyor. En son arayana dönmek için listeyi yukarı kaydırmam gerekiyor. Sizde de böyle mi? Hangi şaşkın programcı yazmış acaba diyorum bunu.

Bende öyle birşey yok hocam. Son yaptığım arama en yukarıda görünüyor. :blink:

Yorum bağlantısı
Misafir

Son olarak nerde bıraktıysanız ordan açılıyor. S3'te bu şekilde bende. S2'de şimdi denedim arkadaşımda ama o go launcher kullanıyor, onda en başa dönüyor. Benimkinde hatırlamıyorum eskiden nasıldı diye.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Bu akıllı telefonun aklı rehbere kafi gelmiyor anlaşılan... :D

Sana malzeme çıktı değilmi :D

Saygılarımla.

Evren bey ben birşey demiyorum :) Nazardan korkuyorum :)

Son olarak nerde bıraktıysanız ordan açılıyor. S3'te bu şekilde bende. S2'de şimdi denedim arkadaşımda ama o go launcher kullanıyor, onda en başa dönüyor. Benimkinde hatırlamıyorum eskiden nasıldı diye.

Saygılarımla.

Aynen Evren Beyin dediği gibi. Nerde bırakırsanız oradan başlıyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Bende öyle birşey yok hocam. Son yaptığım arama en yukarıda görünüyor. :blink:

Son yapıtğım yukarda ama ekran en yukarda gelmiyor. scroll etmek gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Motoluxe çağrı kaydında hep en baştan başlıyor,nerde bırakırsak bırakalım orda kalmıyor :(

mesela biriyle görüştün. kapadın. çağrılara gittin. ortadan başlıyor liste. tamam en son görüştüğün yukarda ama ben en üstü göremiyorum. şak şak diye geri arayamıyorum scroll etmek gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Doğrudur abi, demekki genel bir sorun var toplu olarak samsung'a iletilse yeni bir günceleme çıkarılır aslında.

Bu arada orjinal şarj aletim bugün dumanlar içinde bana veda etti. Samsung'un ucuz modellerinde kutu içeriği çok ucuz malzemeli malesef. Hele kulaklığı söylemeye gerek yok. Sıkmaya başladı artık, HTC terfi edesim geliyor. Ama o da androidli tek farkı arayüzü diyerek kendimi kandırıyorum. :)

Şunun aynısıydı. Neyseki eski samsungumdan kalan şarj aletim var.

Bendee de aynı şarjdan var.

Arkadaşın s3'ünden 1A'lık şarj cihazı ve usb kablosu çıkmış. Kablo cihaza entegre değil.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Samsung Galaxy S III için Jelly Bean Güncellemesi Ülkemize Sunulmaya Başladı

İlk olarak Polonya için sunulan güncelleme sonrasında hızlı bir şekilde başta Avrupa olmak üzere dünya genelinde yayılma gösterdi. Ülkemiz kullanıcılarının büyük bir sabırsızlıkla beklediği güncelleme bazı kullanıcılara ulaştı...

Devamı...

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Bizde butun guncellemeler butun dunyayla ayni anda olur afedersiniz. :p

Gördün mü oneX'i ?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Sani sen onex kullanacak adamdın. Harcadın kendini :p

6cQm4.png

Çok para çok. İcra yapmıyoruz ki arkadaşım :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...