İçeriğe Yönlendir

1800 Tl Kasko Fiyatı

Hamit Akkuş

Recommended Posts

Emre Alliş

1050 tl ye aksigortadan kaskomuzu yaptırdık.önceki kasko biteli 1 aya yakın olduğu için bu kadar fazla çıkıyor dediler yoksa 850 900 civarında yapılabilirdi dedi acente yetkilisi...

benim kaskom 26 Temmuzda bitti ve 24 eylülde nerdeyse tam 2 ay geçtiği halde %30 hasarsızlık indirimnden yararlandım, siz iyi araştırsaydınız keşke...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

1050 tl ye aksigortadan kaskomuzu yaptırdık.önceki kasko biteli 1 aya yakın olduğu için bu kadar fazla çıkıyor dediler yoksa 850 900 civarında yapılabilirdi dedi acente yetkilisi...

Bu sigortacılarda her sigortalıya ayrı bir yalan söylüyor...

Dün bir acente arkadaşımla dertleşiyoruz,

Artık yalan kalmadı abi bitti hepsi.. Bundan sonra gelene gözünün üstünde kaşın var ondan hep böyle oluyor diyeceğim diyordu :D

En çok kullanılan sigortacı savunmaları :

* Yaşın çok genç, hep böyle genç kal inşallah ama prim hep fazla olacak :D

* Neden sabit plaka aldın ki, 38 plaka çok pahalı bil miyor muydun.. keşke bir sorsaydın.. Bundan sonra hep pahalı olacak :D

* Abi ya bu fransızların hepsi pahalı.. Yapacak bir şey yok maalesef :D

* Aracın çok yaşlı, araç yaşlandıkça primler artar.. :D

* Keşke arabayı alır almaz gelseydin bize... :D

* Ben sana dedim, o tamponun bir şeyi yok dedim, gittin değiştirdin suçsuz tamponu al işte.. iki tampon parası arttı kaskon..

* Arabayın sicili çok temiz değil.. yapacak bir şey yok..

* Senin hasar geçmişin de pek temiz değil mi ne, var mı daha önceden pertin falan :D

* Oooo tramerden zor kaçtım, geçmişisiniz kasar kaynıyor :D

* Siz bu fiyata şükredin, başkası hiç kabul etmez sizi :D

* Tam zamanında gelmişsiniz yarına kalsanız, bu dertlendiğiniz fiyatın % 40 daha fazlasını ödemek zorunda kalacaktınız.. :D

vs.. uzar gider... :D

benim kaskom 26 Temmuzda bitti ve 24 eylülde nerdeyse tam 2 ay geçtiği halde %30 hasarsızlık indirimnden yararlandım, siz iyi araştırsaydınız keşke...

Bir çok şirkette hasarsızlık indiriminiz kapandı...

Artık sayılı şirketlerden indirimli teklif alabileceksiniz.. 3 aydan sonra teklif alabileceğiniz bildiğim kadarıyla sadece iki şirket kalacak...

Bence fazla sallamayın bu işi..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hamit Akkuş

buradaki tüm acentelerden fiyat aldım.son fiyatıda bizim müşterimiz olan acente sahibi abla uygun fiyat çıkardı yoksa vay halimize...

Bu sigortacılarda her sigortalıya ayrı bir yalan söylüyor... Dün bir acente arkadaşımla dertleşiyoruz, Artık yalan kalmadı abi bitti hepsi.. Bundan sonra gelene gözünün üstünde kaşın var ondan hep böyle oluyor diyeceğim diyordu :D En çok kullanılan sigortacı savunlamalı : * Yaşın çok genç, hep böyle genç kal inşallah ama prim hep fazla olacak :D * Neden sabit plaka aldın ki, 38 plaka çok pahalı bil miyor muydun.. keşke bir sorsaydın.. Bundan sonra hep pahalı olacak :D * Abi ya bu fransızların hepsi pahalı.. Yapacak bir şey yok maalesef :D * Aracın çok yaşlı, araç yaşlandıkça primler artar.. :D * Keşke arabayı alır almaz gelseydin bize... :D * Ben sana dedim, o tamponun bir şeyi yok dedim, gittin değiştirdin suçsuz tamponu al işte.. iki tampon parası arttı kaskon.. * Arabayın sicili çok temiz değil.. yapacak bir şey yok.. * Senin hasar geçmişin de pek temiz değil mi ne, var mı daha önceden pertin falan :D * Oooo tramerden zor kaçtım, geçmişisiniz kasar kaynıyor :D * Siz bu fiyata şükredin, başkası hiç kabul etmez sizi :D * Tam zamanında gelmişsiniz yarına kalsanız, bu dertlendiğiniz fiyatın % 40 daha fazlasını ödemek zorunda kalacaktınız.. :D vs.. uzar gider... :D Bir çok şirkette hasarsızlık indiriminiz kapandı... Artık sayılı şirketlerden indirimli teklif alabileceksiniz.. 3 aydan sonra teklif alabileceğiniz bildiğim kadarıyla sadece iki şirket kalacak... Bence fazla sallamayın bu işi..

tüm mesleklerde olduğu gibi illaki sigortacılıktada vardır emmi tahmin edebiliyorum.siz birde bizim yalanları duysanız... :secret: :secret: :secret:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...