İçeriğe Yönlendir

1800 Tl Kasko Fiyatı

Hamit Akkuş

Recommended Posts

Hamit Akkuş

hala oğlunun aynı zamanda patronumun 2011 model focus arabasına 15 gün önce 790 tl fiyat almıştık şimdi ise 1800 tl çıkıyor su an bu fiyat normalmi acaba.1800 tl de az değil hani.yaş 30 sanırım aracta kaza falan yok.bu ikinci kaskosu ilki bayi çıkısında yapılmıstı.

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

forumda sigorta - kasko emmiden sorulur. :yes: :yes:

,

bunu da duyunca emmi abi noktayı koyar şimdi :rolleyes:

fiyatlar poliçe sartlarına göre çok değişiyor,benim fusiona geçen sene 2500 diyen bile vardı :fiuw: :fiuw:

ben 900 liraya yaptırdım sonra :p

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

2.el satın aldı sanırım ve üstünden 1 ay gibi süre geçti mi kasko yaptırmadan gezerken?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cengiz Aratemur

Farklı kasko şirketlerin'den fiyat (aynı teminatlar olmak üzere) araştırması yaptınızmı?

Yorum bağlantısı
Emre Alliş
(düzenlendi)

kasko için bende konu açacaktım sizin konuya yazayım,

geçen yıl 2004 focusu temmuz ayında 1500TL ye yaptırdım, aracımı sattım haziranda ve temmuzda tekrar 2006 focus aldım.Ancak aracımın satışını almak devrini epey uzun sürdü tam 2 ay sonra devir alabildik, bu sürede hasarsızlık indirimi ortadan kalkar vs söylentiler olsa da eylül 20sinde tüm teklifleri aldık araç kasko bedeli 32800 Tl ve kasko %30 indirimli halde 1962 tl çıkardı, aynı firma. sonra diğer firmalardan da teklif aldık klozlar nerdeyse hepsinde aynı, yaş 30 un altında olduğu için çok tuttuğu söylendi. ama başka bir sigorta şirketi 1490 tl ye yanardağ lav püskürtme klozu hariç :) kaskomu yaptı. sigorta ve devir işlemleri için vekalet vermiştim ruhsat ve kasko poliçem kargoda ufak tefek yanlış bilgiler vermiş olabillirim affola :)

bu arada unutmadan yazayım 2000 ila 4000 Tl çıkaran firmalar da vardı :)))

tarihinde Emre Alliş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ersin Bahar
(düzenlendi)

Yeni aldığım 2005 model Mondeo 2.0 TDCİ Ghia O.V. aracıma 18.09.2012 tarihinde Mersin'de trafik sigortasını 330 TL'den, Kaskoyu 1.425 TL'den yaptırdım. Kasko fiyatları 1425 ile 3500 TL arasında değişiyordu :) Yalnız trafik sigortaları uçmuş, geçen sene 2000 Model 1.25 Ghia Fiesta aracıma 130-140 TL civarında yaptırmıştım, bu sene alan arkadaş 330 TL'ye yaptırdı :)

tarihinde Ersin Bahar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hamit Akkuş

,

bunu da duyunca emmi abi noktayı koyar şimdi :rolleyes:

fiyatlar poliçe sartlarına göre çok değişiyor,benim fusiona geçen sene 2500 diyen bile vardı :fiuw: :fiuw:

ben 900 liraya yaptırdım sonra :p

çok abartı farklar çıkıyor.birde fiyatlara garanti vermiyolar bu fiyat su an gecerli diyo sanki borsada hisse senedi alıyoruz :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hamit Akkuş

2.el satın aldı sanırım ve üstünden 1 ay gibi süre geçti mi kasko yaptırmadan gezerken?

çağlar abi aracı sıfır aldı. yanlız dediğiniz gibi kasko biteli 1 aya yaklaştı.bittiği günlerde ihmallikten yaptıramadık.bugün yarın derken zaman geçti.bu sürenin bu kadar zararı varmıdır..

Farklı kasko şirketlerin'den fiyat (aynı teminatlar olmak üzere) araştırması yaptınızmı?

15 gün önce fiyat aldığımız şirket ile şimdi fiyat aldığımız yer aynı...

Yorum bağlantısı
Hamit Akkuş
kasko için bende konu açacaktım sizin konuya yazayım, geçen yıl 2004 focusu temmuz ayında 1500TL ye yaptırdım, aracımı sattım haziranda ve temmuzda tekrar 2006 focus aldım.Ancak aracımın satışını almak devrini epey uzun sürdü tam 2 ay sonra devir alabildik, bu sürede hasarsızlık indirimi ortadan kalkar vs söylentiler olsa da eylül 20sinde tüm teklifleri aldık araç kasko bedeli 32800 Tl ve kasko %30 indirimli halde 1962 tl çıkardı, aynı firma. sonra diğer firmalardan da teklif aldık klozlar nerdeyse hepsinde aynı, yaş 30 un altında olduğu için çok tuttuğu söylendi. ama başka bir sigorta şirketi 1490 tl ye yanardağ lav püskürtme klozu hariç :) kaskomu yaptı. sigorta ve devir işlemleri için vekalet vermiştim ruhsat ve kasko poliçem kargoda ufak tefek yanlış bilgiler vermiş olabillirim affola :) bu arada unutmadan yazayım 2000 ila 4000 Tl çıkaran firmalar da vardı :)))

sanırım kaskonuzu yeni yaptırdınız. hangi şirket olduğunu yazabilirmisiniz.oradanda bir fiyat alalım.

Emmi nin bir sözünü okumuştum forumda full kaskonun ne olduğunu soran bir abimize: ''o an sigortacının ruh haline göre değişiyor'' demişti :D

Yeni aldığım 2005 model Mondeo 2.0 TDCİ Ghia O.V. aracıma 18.09.2012 tarihinde Mersin'de trafik sigortasını 330 TL'den, Kaskoyu 1.425 TL'den yaptırdım. Kasko fiyatları 1425 ile 3500 TL arasında değişiyordu :) Yalnız trafik sigortaları uçmuş, geçen sene 2000 Model 1.25 Ghia Fiesta aracıma 130-140 TL civarında yaptırmıştım, bu sene alan arkadaş 330 TL'ye yaptırdı :)

4 ay önce sigortayı 2004 focusa 220 tl den yaptırmıstım.bu sigorta kasko işlemleri başlı başına çok büyük bir sorun.

Yorum bağlantısı
Cengiz Aratemur

Buna benzer bi olay eski aracımda benimde başıma geldi ! aracı ilk aldığımda zonunlu trafik sigortasını yaptırırken aldığım

fiyat ile bir ay sonra verilen fiyat baya bi farklırdı...

O hataya düşmemek için 1 ay önce aldığım aracımı...zorunlu trafik sigortası ile kaskoyu'da yaptırdım....

Bu arada şunuda söyleyeyim ! aracıma (AXA ve aksigorta ) 3.000,3.200 arası fiyat çıkardılar.

Sağolsun,Emmi ilgilendi...alyans sigorta'dan yaptırdım 1.580 tl gibi bi rakama....

Yorum bağlantısı
Hamit Akkuş

Buna benzer bi olay eski aracımda benimde başıma geldi ! aracı ilk aldığımda zonunlu trafik sigortasını yaptırırken aldığım

fiyat ile bir ay sonra verilen fiyat baya bi farklırdı...

O hataya düşmemek için 1 ay önce aldığım aracımı...zorunlu trafik sigortası ile kaskoyu'da yaptırdım....

Bu arada şunuda söyleyeyim ! aracıma (AXA ve aksigorta ) 3.000,3.200 arası fiyat çıkardılar.

Sağolsun,Emmi ilgilendi...alyans sigorta'dan yaptırdım 1.580 tl gibi bi rakama....

birkaç yerden fiyat bekliyorum şu an en uygun veren şirketi yazarım buraya. belki birilerinin işine yarar...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Arkadaşlar, adres gösterilmişim ama, ne yazıkki, şartları ve bilgileri tam olarak bilmeden yorum yapmam mümkün değil..

Ancak şunu derim: Aynı kişiye, aynı şirketten, 15 gün önce 790, şimdi 1800 lira fiyat verilmesi yanlış çünkü bir çok şirket 3 ayda bir, geneli aylık olarak fiyatı güncelliyor..

Muhtemelen hatalı bazı işlemler var...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hamit Akkuş

şu ana kadar 3380 tl 2471 tl 2191 tl 1788 tl 1947 tl fiyatlar aldık.bir sigorta şirketi 3 ajansı var onlardanda fiyat gelecek onu bekliyoruz...

Yorum bağlantısı
Hamit Akkuş

Arkadaşlar, adres gösterilmişim ama, ne yazıkki, şartları ve bilgileri tam olarak bilmeden yorum yapmam mümkün değil..

Ancak şunu derim: Aynı kişiye, aynı şirketten, 15 gün önce 790, şimdi 1800 lira fiyat verilmesi yanlış çünkü bir çok şirket 3 ayda bir, geneli aylık olarak fiyatı güncelliyor..

Muhtemelen hatalı bazı işlemler var...

emmi o zaman büyük ihtimal ilk verdiği fiyat hatalı.o zaman yanlış bilgilerle yaptırsaymısız çok başımız ağrırmış.vardır bundada bir hayır...

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Halk Sigorta'ya sordunuz mu? 2.100 TL diyorlardı 800 TL'ye yaptırdım.

ben de geçen sene halk a yaptırdım .2500 dedi grupama ben halk a 900 e yaptırdım :good1:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
:s bu kadar rakam farkları normal değil bence, yanı araba için soruluyorsa, normal değil, farklı plaka yaş grupları farkı da değil, aynı araba.....
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

:s bu kadar rakam farkları normal değil bence, yanı araba için soruluyorsa, normal değil, farklı plaka yaş grupları farkı da değil, aynı araba.....

ama tazminatları falan çok farklıydı tabii

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Yuh! O kadar kasko mu olurmuş. 97 Ex alırım, üstüne de ön tamponu çelik yaparım. Kasko masko tınlamadan gezerim yeminle :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Yuh! O kadar kasko mu olurmuş. 97 Ex alırım, üstüne de ön tamponu çelik yaparım. Kasko masko tınlamadan gezerim yeminle :p

harby zencisin haaa explorer styla, vesile ile transfer kutusundaki elektrikli motor var ya, hiç sağda solda gördünmü satılık parça olarak?

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım
harby zencisin haaa explorer styla, vesile ile transfer kutusundaki elektrikli motor var ya, hiç sağda solda gördünmü satılık parça olarak?

Kaç pinli lazım abi? 7 mi 8 mi? :)

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım
(düzenlendi)

7 pinli yani. Tamam abi bi bakınayım ben. Bu aralar oldukça revaçtaki bir parça bu. Bu ay içinde benim ilandan telefonumu bulup arayan 5-6 kişi oldu parça için :p

Bu arada revize ediliyor abi, bilgin olsun.

tarihinde Hakan Tarım tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hamit Akkuş

1050 tl ye aksigortadan kaskomuzu yaptırdık.önceki kasko biteli 1 aya yakın olduğu için bu kadar fazla çıkıyor dediler yoksa 850 900 civarında yapılabilirdi dedi acente yetkilisi...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...