İçeriğe Yönlendir

Akıllı Cep Telefonu Önerileri

Misafir

Recommended Posts

Onur Demir

Abi neden LG G3 32 GB düşünmüyorsun?

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Düşünüyorum aksine. Ama gel gelelim rakamlar bin tl üzerine çıkıyor. Nereden alabileceğimide kestiremedim. grey istemiyorum.

Yorum bağlantısı
Burak Değer

Düşünüyorum aksine. Ama gel gelelim rakamlar bin tl üzerine çıkıyor. Nereden alabileceğimide kestiremedim. grey istemiyorum.

Abi ben ikinci el aldım gayet memnunum. Üstelik benim cihaz kaçak. Temiz ikinci el bulabilirsen paşa paşa kullanabilirsin. Kasa çatlama olayı ise telefonu sağlam düşürmediğin taktirde herhangi bir çatlama vs.. olmuyor. Ben dün bilgisayardan telefonu güncelledim telefona bir kez daha aşık oldum diyebilirim. [emoji4]

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Lg g3 delta servis garantili cihaz alınır hicbir sorun yasamassiniz. G3lerde isinmadan dolayi kasa catlama olayi kroniktir, servise yollanir ve kasa değişimi ile halledilir,

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Sony Xperia M5 Gold aldım.

Dün akşam ani bir gaz ile Honor 7 alacakken son anda M5 e kaydım. İlk izlenimlerim gayet olumlu. Detayları kullandıkça yazarım.

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Cok memnun kalacagi bir cihaz değil. Zenfone 2 laser 5.5inc telefon yakin fiyatlarda ve cok daha iyi.

Ne açıdan Semih pek anlamam o yüzden soruyorum? 

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Ne açıdan Semih pek anlamam o yüzden soruyorum? 

Tabi,

Cihaz zaten eski bir cihaz, ekran ışığı solgun, yazılım güncellemesi almayacak. (kitkat son)  Kamerasından memnun kalan 1 kişi görmedim. Neredeyse 1000TL para vereceksiniz bence çok daha güncel ve iyi bir cihaz alınabilir. 800 TL bütçem olsa alacağım cihazlar

http://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-4-4g-p-TELCEPXIAOMI4I-B( mi5 in çıkması ile 1 model eski olan Amiral. Dolu ve güçlü bir cihaz. Andro 6.0.1 Marshmallow yazılımı yayınlanmıştı sanırım. Garanti vs çok mesele değilse boyut ve performans açısından çok tatmin edici)

http://www.hepsiburada.com/asus-zenfone-2-laser-5-5-p-TELCEPASZENL55-B (zen2 ailesinin güzel cihazlarından ama bir Amiral değil. Yinede piyasadaki bir çok cihazdan kat kat iyi.  Zenui  arayüzü aşırı hızlı ve aşırı stabil. bu fiyatta 3000 mah pil ile geliyor ve güzel yazılımı sayesinde pili kokluyorlar.  Laser focus ile kamerasıda fena değil. )

http://www.hepsiburada.com/asus-zenfone-max-p-TELCEPASZENMAX-B (yeni ve güzel bir cihaz. Biraz kaba ve büyük Babalarımız pek sevmez. ama boyutlar sorun değilse 5000 mah pil ile adaptörün yerini unutturur)

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Tabi,

http://www.hepsiburada.com/asus-zenfone-2-laser-5-5-p-TELCEPASZENL55-B (zen2 ailesinin güzel cihazlarından ama bir Amiral değil. Yinede piyasadaki bir çok cihazdan kat kat iyi.  Zenui  arayüzü aşırı hızlı ve aşırı stabil. bu fiyatta 3000 mah pil ile geliyor ve güzel yazılımı sayesinde pili kokluyorlar.  Laser focus ile kamerasıda fena değil. )

O zaman bu seçenek en mantıklısı gibi Semih, babam kullanacak sanırım ona yeterde artar bile bu cihaz

tarihinde Doğuş Bağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tuncay Arslan
(düzenlendi)

Merhabalar, tarife paketimde 4 GB internet olmasına rağmen telefonum eski olduğu için hiç internete giremiyorum. Aveanın babalar günü kampanyasında J7 gördüm 24 ay x 49 liraya. Ne dersiniz fiyat performans olarak alınacak bir telefon mudur? Yorumlara bakınca iyi duruyor ama aradan zaman geçmiş halen aynı fikirde miyiz?

Linki de burada;

https://bireysel.turktelekom.com.tr/cihazlar/Sayfalar/samsung-galaxy-j7.aspx

tarihinde Tuncay Arslan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
Yasin Şimşek

İyi günler babam için telefon almayı düşünüyorum 800-1200 arası telefon önerisi verebilirmisiniz

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Korhan Şenörer
(düzenlendi)

Arkadaşlar merhaba. Eşime telefon alacağım. Konuda çok fazla yorum var, kafam karıştı. Aslında çok vaktim yok, yarın öğlene kadar almam lazım. Bütçe 800-900 tl civarı. 900 tlyi geçmesem iyi olur. GM 5 Plus 900 ün biraz üzerinde. Samsung J5 te olabilir Hanımın kullanağı 3 program var, facebook, whatsapp ve kahve falı bakan derya abla mı nedir o program :D Normalde interneti açık bile tutmaz. Bu nedenle 1,5 gb rami olan J5 yeterli olur diye düşünüyorum ama GM 5Plusta özellikleriyle öne çıkıyor? Sorun çıkarmayacak, annesinin telefonunu alıp alıp yere atan ufaklığın haşin davranışlarına dayanabilecek telefon önerileriniz nedir? Acil tavsiyeye ihtiyacım var.

tarihinde Korhan Şenörer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

İyi günler babam için telefon almayı düşünüyorum 800-1200 arası telefon önerisi verebilirmisiniz

Arkadaşlar merhaba. Eşime telefon alacağım. Konuda çok fazla yorum var, kafam karıştı. Aslında çok vaktim yok, yarın öğlene kadar almam lazım. Bütçe 800-900 tl civarı. 900 tlyi geçmesem iyi olur. GM 5 Plus 900 ün biraz üzerinde. Samsung J5 te olabilir Hanımın kullanağı 3 program var, facebook, whatsapp ve kahve falı bakan derya abla mı nedir o program :D Normalde interneti açık bile tutmaz. Bu nedenle 1,5 gb rami olan J5 yeterli olur diye düşünüyorum ama GM 5Plusta özellikleriyle öne çıkıyor? Sorun çıkarmayacak, annesinin telefonunu alıp alıp yere atan ufaklığın haşin davranışlarına dayanabilecek telefon önerileriniz nedir? Acil tavsiyeye ihtiyacım var.

O fiyat aralığında Asus u tavsiye ederim. Zenfone 5 modelini 1 yıldan fazla kullandım. Çok memnundum. Zenfone 2 Laser yada daha yüksek versiyon bakabilirsiniz. Oldukça tatminkar.

Yorum bağlantısı
Misafir

J5 iyidir abi

O fiyat aralığında Asus u tavsiye ederim. Zenfone 5 modelini 1 yıldan fazla kullandım. Çok memnundum. Zenfone 2 Laser yada daha yüksek versiyon bakabilirsiniz. Oldukça tatminkar.

zenfone2 nin kamera tırt,yada ekran çözünürlüğü kötü kerem

Yorum bağlantısı
Misafir

J5 iyidir abi

zenfone2 nin kamera tırt,yada ekran çözünürlüğü kötü kerem

Yasin babasına, Korhan Abi eşine alacak. Bence tek bir yönü ile karşılaştırmak haksızlık olur. İlgili kullanıcılar için gayet tatminkardır Asus. Hız, akıcılık, adroid kullanımı, donma takılma olayları, kullanılan arayüzler, telefonun tasarımı, sağlamlığı vs. Asus daha önde. Samsung un Note serisi harici cihazını kapımdan sokmam. Ön yargılıyımdır çok.  ;)

Yorum bağlantısı
Misafir

GM 5 Plus?

Kullanmadığım için bilgim yok abi. :) 

Dışında ufaklığın gazabından azda olsa korumak amaçlı, hangi telefonu alırsanız alın, Slim Armor diye geçen koruyucu kılıflardan alın. Birde kırılmaz cam takıldığında beton gibi oluyor her telefon. Az biraz kabalaşıyor ama kolay kolay dağılmıyorlar.

Yorum bağlantısı
Misafir

Hanım gm4 kullanıyor. Sadece bi kaç uygulama kullanıyor. Gayet stabil. Gm4 bile işini görür abi. Gm5 alacaksan tereddüt etme. Android 7 aldı gm4. Ram hafıza durumuna bak hangisi iyiyse onu al fazla düşünme. Gm5 plus 3gb ram 8 çekirdek 32gb hafıza ile şu anda düşünmeden alınır o fiyata.

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
(düzenlendi)

islemcisi snapdragon 801 ve üstü olan telefonlar isinizi cok rahat görür (hatta sadece whatsapp vs icin cok fazla). Daha  da uzun süre problemsiz bir sekilde kullanirsiniz

tarihinde Eren Gökmen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Lenovo k5 veya GM 4 670-700 tl civarında ve bir-iki program kullanılacağından iş görebilir sanırım. Lenovo GM'ye göre bir tık daha iyi gibi.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...