İçeriğe Yönlendir

Akıllı Cep Telefonu Önerileri

Misafir

Recommended Posts

Mahmut Yıldız
Hafta sonu yine gideceğim, aynı stanttaki cihazı alıp görüntü atacağım. Adama sordum, güncelleme yoksa pozlama kısa olabilir mi diye. Baktık güncel. 8 saniye pozlama.
Ben de baktım, 30 saniye.1caa1342ca05e9559fbed3ff191b22e2.jpg
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

sene 2006, masada huvay duruyor, gören eden ne bu derdi....

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

uçtu adamlar...

gelecekte olacaklar: yapay zeka, androidler ve savaş,   gezegenden kaçtık kaçtık :D 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

biz yeni tanıştık desek?

5 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

kaçtık

kaçma onlar aramızda

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
2 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

kaçma onlar aramızda

harbiden, ya öyleyse :tongue:

bir andro sevgili yapmak lazım, Blade Runner misali, neyseki ben yırttım,  bana Ali Androidoğlu derler bilirsiniz,  bileti çoktan kaptım :D   malum OS çular düşünsün artık :tongue:

King ne açık ediyon kendini yavv, portifçi kimliğini sağlayana kadar neler çektik unuttunmu :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
8 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Kim çağırdı beni?

antenli mavi adamlar

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

zenginleştirilmiş verelim, yanınada plutonyum ezmesi var, en zengininden, aman çaktırma haaa...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
sene 2006, masada huvay duruyor, gören eden ne bu derdi....
O kadar eskiye gerek yok abi, 2010 da bölüm şefi hocamızda Huawei p1 vardı amoled ekran falan, gören uzaydan gelmiş gibi bakıyordu.
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
2 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Kim çağırdı beni?

Kara Murat benim

Yorum bağlantısı
Onur Demir

ithalatçı garantisi işi hiç içime sinmiyor. 

p10 plus 2500

p10 2000 derken

mi6 yı kafama soktular 2000e KVK garantili hemde

Leica faktörü tabiki ciddiye alınması lazım ancak ithalatçı p10 plus a 2500 verilir mi? 2000e KVK lı mi6 varken.

uzman sorusu hadi bakalım. yarın(pazartesi) spariş vereceğim ikisinden birini.

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
(düzenlendi)
9 saat önce, Mahmut Yıldız yazdı:

Peki mi 6 mı, mi note 3 mü?

Fiyatlarini bilmiyorum ama ikisi arasinda mi6. Ekrani biraz kucuk. mi6plus tercih edilebilir. Note3 de kesinlikle kotu degil. Her turlu isi gorur. Bu arada mi lerde 4g band 20 yok. Vodafonda o bandi kullandiggi icin sorun olabiliyor. Forumda vardi bu konu hakkinda bir seyler.

Honor view 10 fiyati nasil bunlara gore?

tarihinde Eren Gökmen tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Sonunda geldi [emoji4] şekil şemal iyiymiş, pil tam boş çıktı açılmadı, şarja taktım  ve 1 saat 20 dk. civarı tam doldu, baya hızlıymış şarjı, ama açmadım, her ihtimale karşı 8 saat daha beklesin kapalı olarak şarjda, yeni alete hep böyle yaparım, 5 senelik hatçe one bile hala 1 günü rahat çıkarıyor, pil iyi gidiyor böylece...

c52ecb6488b18f7806e39154bc01a950.jpg84683bbd3dcd6ad1afdf398f644e36a0.jpg

c5fd3717b77b768b5c89ab940597e6e4.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
3 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

Sonunda geldi :) şekil şemal iyiymiş, pil tam boş çıktı açılmadı, şarja taktım  ve 1 saat 20 dk. civarı tam doldu, baya hızlıymış şarjı, ama açmadım, her ihtimale karşı 8 saat daha beklesin kapalı olarak şarjda, yeni alete hep böyle yaparım, 5 senelik hatçe one bile hala 1 günü rahat çıkarıyor, pil iyi gidiyor böylece...

Eski aliskanliklar :biggrin: neyse bekle bakalim abi. İçin rahat etsin.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
2 saat önce, Eren Gökmen yazdı:

Eski aliskanliklar :biggrin: neyse bekle bakalim abi. İçin rahat etsin.

aynen, aslında birşey olmaz ama alışkanlık dediğin gibi, tabii dayanabilirsem, sağlam bir kaşıntı baş gösterdi şuan :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
8 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

her ihtimale karşı 8 saat daha

nokia 3310 dan mı geçildi buna

• Beğen 2
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
Şimdi, Ali Cihangiroğlu yazdı:

aynen, aslında birşey olmaz ama alışkanlık dediğin gibi, tabii dayanabilirsem, sağlam bir kaşıntı baş gösterdi şuan :D

Bekle bekle... Sonra sarji dayanmaz falan. Vay keske 2 saat daha bekleseydim dersin:biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

:D açtım, bunu diyip dalga geçeceğinizi biliyorum, li-İon pilmi bu,  bunda dikkat etmek gereken, pili tam boşaltmamak, azaldımı şaraj tak, tam ama tam dolsun öyle çıkar, evden çıkacakmısın, baktın şarj %50 de, tak şarja zaten anında doluyor, %100 olsun al git, bu şekilde kullanılmalı diye biliyorum yeni tip pilleri.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

%80'i aşma şarj olurken başka ihtiyaç yok telefonda. Hâlâ içinde bu yazılım olmayan bi dünya cihaz var.

Ali hayırlı olsun. Gece çekimini merak ediyorum

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...