İçeriğe Yönlendir

Fiesta V - Derin Mavi Fiesta'Ya Ufak Dokunuşlar

Mert Keçeci

Recommended Posts

Mert Keçeci

http://www.sahibinde...12348961/detay/ düsünüsen 450tl verebilirim.

Teşekkür ederim hasan bey sistem azçok belli oldu anfi olarak jbl gto 1004 ve 7001 kullanacağım mid takımı hertz hsk veya esk olacak ama orçunun son gazları ile bütçeyi zorlayıp hsk alıcaz gibi sub olarak 1400w çift bobin pıoneer champıon series olcak bakalım parçalar belli oldu şimdi ufak ufak toplamaya geldi sıra.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Mert Keçeci

Arkadaşlar aracımıza HTŞ ile birlikte kil,pasta ve cila uyguladık nasipse birdahaki sefere daha kaliteli malzemelerle inşallah daha iyi bir sonuç alıcaz :D.

51ojt.jpg

Buda bugün Orçun'la yaptığımız ayna altı led aydınlatması.

zuw4.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mert Keçeci
(düzenlendi)

Uzun zamandan beri arka tampon gözümüze boş görünüyordu bizde biraz dolduralım dedik ve sonuç böyle oldu buyurun fotolar;

714cyg.jpg

5vzmuv.jpg

6rpxd5.jpg

tarihinde Mert Keçeci tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Gökhan Özgen

valla cok gusel olmus bundan bızede lazım sony nerden aldın bıde fıyat ne kadar oldu...

Yorum bağlantısı
Yalçın Sarıkaya

ayna altı led uygulamasının fotoğrafları varmıdır nasıl bir yöntemle yaptınız elektrik nerden çekildi ? ne malzemeler kullanıldı benimde aklımda olan bir uygulama 

Yorum bağlantısı
Yalçın Sarıkaya

Arkadaşlar araca ses sistemi döşemeyi düşünüyoruz aşağıda sıralayacağım ürünler nasıldır iyi bir şeyler ortaya çıkar mı sormak istedim;

Teyp orjinal sony mp3

JBL GTO508C Component 13cm uyarsa 17cm (2takım)

JBL GTO 1004 4 KANAL 600w anfi

pioneer ts-w307d4 30cm 1200watt çift bobin subwofer

Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar böyle bir tesisatta zevkle müzik dinlenirmi?

ürünlerin kalitesi vs.hakkında yorum yapamam ama ben orjinal sony mp3 e arka switch ten paralel çekerek bir aparat taktım anfi ve bas için akü tesisatı vs.hepsini güzelce çektik ancak yüksek basslarda arada bası kesik kesik veriyor orjinal bir teyp'e bu tip eklemeler sanırım sıkıntı yaratıyor yüksek seslerde bas sabit kalırken birden ön taraftaki hoparlölerden daha fazla ses gelmeye başlıyor neredeyse her ses seviyesinde bass ayarı eq ayarı felan yapmak gerekiyor ya komple tesisatı elden geçirip sony mp3 le vedalaşmak lazım yada orjinal dışına pek çıkmamak lazım böyle bir problem bende var tercih tabiki sizin...Belkide benim yaptığım uygulama yada aldığım aparat hatalı bilemiyorum konunun ehilleri vardır illaki katkıda bulunacaklardır hem benim problemime hem sizin isteğinize.

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Mert Keçeci
(düzenlendi)

Son halimiz ama yakında yeni eklemelerimizde gelecek.

2624776.jpg

tarihinde Mert Keçeci tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Mert hocam konuyu yeni gördüm arabanız çok güzel olmuş bin bir kere maşaallah güle güle kullanın yapılanlar harika olmuş. 

Yorum bağlantısı
Mert Keçeci

migqhv.jpg

24pcftx.jpg

5p55qs.jpg

Mert hocam konuyu yeni gördüm arabanız çok güzel olmuş bin bir kere maşaallah güle güle kullanın yapılanlar harika olmuş. 

Teşekkür ederim elimizden geldiğince ve zevkimize göre uzun uğraşlar sonucu ortaya böyle bir şey çıktı.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Nevzat YÜKSEL

O göğüs mavi mi bana mı öyle geliyor, yok yok değil renk körlüğü yaşıyorsun nevzat, relax relax..

Yorum bağlantısı
Mert Keçeci

O göğüs mavi mi bana mı öyle geliyor, yok yok değil renk körlüğü yaşıyorsun nevzat, relax relax..

Yok yok gözleriniz çok güzel görüyor :) mavi göğüslük denim mavi renklerde ve fiesta st'lerde bulunan göğüslük orjinal. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nevzat YÜKSEL

Allah kazadan beladan her türlü musibetten o göğüsü taşıyan arabayı korusun :D 

Yorum bağlantısı
Mert Keçeci

Allah kazadan beladan her türlü musibetten o göğüsü taşıyan arabayı korusun :D

:hohoho: aminn hepimizinkileri.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Mert Keçeci

Bu gün itibarıyla denim mavimizle 9senelik yolculuğun sonunda ayrılık vakti geldi çattı allah kazadan beladan saklasın yeni sahibine hayırlı olsun giderken üzeceğini hiç bukadar tahmin etmezdim ancak koydu.

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

Hayırlı olsun.

Fiesta almayı düşünüyorum, yapılan uygulamalar için rahatsız edebilirim.

Özellikle ön tampon bıçağı çok hoş

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Keçeci
On Tuesday, April 04, 2017 at 19:02, Murat Atagenç yazdı:

Hayırlı olsun.

Fiesta almayı düşünüyorum, yapılan uygulamalar için rahatsız edebilirim.

Özellikle ön tampon bıçağı çok hoş

Herzaman yardımcı olurum nedemek.

On Tuesday, April 04, 2017 at 21:09, Ali Cihangiroğlu yazdı:

Hayırlı olsun, nasıl kıydın ona :)

Sorma abi yaaa gitti valla laf ağızdan bir kere çıktı dönmek olmazdı inşallah daha güzelleri nasib olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
Uğur Bilgin

Çok güzel çalışmalara olmuş darısı yenilerine [emoji23]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...