İçeriğe Yönlendir

Fiesta V - Derin Mavi Fiesta'Ya Ufak Dokunuşlar

Mert Keçeci

Recommended Posts

Yusuf Alper Gül

siyah parçada normalde gitmezdi ama sizin arabanın rengine cok güzel olmuş bence. Kazasız belasız :nazar:

Yorum bağlantısı
Musa Kuru

Maşallah güle güle kullanın.. Sis farlarının çevresindeki gümüş profilleri nereden buldunuz :) dikkatimi çekti.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya

Maşallah çok tatlı olmuş, Allah kaza bela vermesin :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Keçeci

:nazar:

ön tampon eki, hangi markanın?

Lip seat leon cupra lipidir. Seat servisinden alıp biraz kesme biçme işlemi ile oluyor.

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Aracı yakından gördüm. MaşAllah. Kazasız belasız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Keçeci

Maşallah güle güle kullanın.. Sis farlarının çevresindeki gümüş profilleri nereden buldunuz :) dikkatimi çekti.

Sis farı çerçevesini bütü ford parçacılarından temin edebilirsiniz focus sis çerçevesi biraz kesme biçme işlemi yaptıktan sonra oluyor.

Ufak tefek eksiklerimiz kaldı nasipse onlarıda tamamladıkmı iş bitmiş olcak.

Yorum bağlantısı
Musa Kuru

Sis farı çerçevesini bütü ford parçacılarından temin edebilirsiniz focus sis çerçevesi biraz kesme biçme işlemi yaptıktan sonra oluyor.

Ufak tefek eksiklerimiz kaldı nasipse onlarıda tamamladıkmı iş bitmiş olcak.

Teşekkür ettim :)

Yorum bağlantısı
Gürhan Onaylı

İyi günlerde kullanın araç ben burdayım diyor. yapılan işlemler çok yakışmış :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Rıdvan Karaman

güle güle kullanın araç çok hoş gözüküyor gerçekten :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Vay vay, aynı benimkinden :) güle güle kullan süper, şu sis çerçevesi ve lip fena gerçekten, hemen edinmeliyim.

(Bu arada araç comfort değilmi, cool+ değil.) yeni gördüm comfort muş :)

Lip budur sanırım.

a4cupralip01.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Sis çeçevesini takarken nasıl yaptınız, çerçeve tırnakları kalıcakmı, sis kapağının üstünemi geçiyor yoksa kapakta çerçeveyle aynı şekilde olan kısım kesiliyormu acaba?

Ve çerçeve bumudur?

IMG_1600_[640x480].JPG

Yorum bağlantısı
Mert Keçeci
(düzenlendi)

Budur Ali bey arkadaki tırnakları kesiyorsunuz ve silikonla sis çerçevenize yapıştırıyorsunuz işlem bukadar ben siyah akvaryum silikonu kullandım hem daha dayanıklı hemde siyah oluduğu için sırıtmıyor.

tarihinde Adnan Çakır tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Çok basitmiş, çıkıntılı durmuyormu peki. Bu arada çok soru sordum ama direksiyonda farklı sanırım, mavi dikişli, galiba deri kaplattınız doğrumudur?

Yorum bağlantısı
Mert Keçeci

Malesef biraz çıkıntı duruyor yanlar tam oturmuyor.Direnksiyon ve vites körüğü döşemecide yapıldı.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Güzel olmuş :good1: çerçeveyi bende aldım, oturduğu yuvayı biraz traşlamak gerekicek sanırım, neyse hallederim artık :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Ali fena hızlısın,ne ara aldın :tongue::D

Gögüs kenarları mavi görünüyor kaplamamı orjinalimi öyle.Radyo etrafıda aynı renkte olsaymış bütün olurmuş.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...