İçeriğe Yönlendir

Fiesta V - Derin Mavi Fiesta'Ya Ufak Dokunuşlar

Mert Keçeci

Recommended Posts

Mert Keçeci

Sadece ön konsolun parçalarını boyatıyorum teyp çerçevesi ve klima kontrol paneli boyanacak son kararımız bu oldu aynaları boyatma kararımdan usta vaz geçirtti biri aynana sürttürür boya çizilir veya atarsa çirkin gürünür filan dedi benimde kafamada cüzdanımada uydu açıkçası 50tl'ye işi bitirmiş olacağız nasipse parçaları yarın sabah 9'da boyaya bırakacağım hayırlısı bakalım inşallah yapılan işlem gözümüzü ve gönlümüzü okşar içimizesiner.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Orçun Dikayak

Siner siner boyacı düzgün işçilik çıkarsın yeter.Boyattıktan sonra kesin görmek lazım Seçkin'le gelip görürüz bizde girişiriz. :D

Yorum bağlantısı
Mert Keçeci

Siner siner boyacı düzgün işçilik çıkarsın yeter.Boyattıktan sonra kesin görmek lazım Seçkin'le gelip görürüz bizde girişiriz. :D

İnşallah kardeşim beklerim sizinkileride beraber sökebiliriz isterseniz artık 10 dakikada sökebiliyorum :D yanlız bu söküp parçalama işi alışkanlık yaptı bende sürekli biyerleri sökesim geliyor.

Yorum bağlantısı
Mert Keçeci

Tamponun ızgara kısmına nikelaj görünümlü bantlardan alıp yapıştırdım ama biraz ince geldi sanırım hiç göze çarpmıyor acaba kalınlaştırsam mı ki?

2lo4w1u.jpg

Arkadaşlar sonunda teyp konsolu boyandı ve bugün teslim aldı benim hoşuma gitti açıkçası bakalım sizin görüşleriniz nasıl olcak iyi veya kötü yorumlarınızı bekliyorum şimdeden teşekkürler.

1547mt4.jpg

dokllk.jpg

21etff8.jpg

14dec05.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Orçun Dikayak

Hayırlı olsun güzel duruyor ancak bitane bezi elinde sürekli hazır tutman gerek :)

Bide klima konsol çerçevesinin üst tarafı boyadan mı yoksa parmak izi mi resimlerde ayırt edemedim

Yorum bağlantısı
Melih Özlem

Nikelaj kötü durmuş sanki. Konsol harika olmuş ama elinize sağlık.

Yorum bağlantısı
Mert Keçeci

Hayırlı olsun güzel duruyor ancak bitane bezi elinde sürekli hazır tutman gerek :)

Bide klima konsol çerçevesinin üst tarafı boyadan mı yoksa parmak izi mi resimlerde ayırt edemedim

Aynen öyle orçun sürekli silip cilalıcaz herelde klima konsol çerçevesi el izinden öyle çıktı her el izi ampul gibi sırıtıyor malesef.

Nikelaj kötü durmuş sanki. Konsol harika olmuş ama elinize sağlık.

Teşekkürler.

Montajli fotograflarini sabirsizlikla bekliyorum.

İnşallah cuma veya cumartesi günü ancak vakit bulabileceğim.

Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Yapılan uygulamalar hoş görünüyor.Bir de resimleri görsek harika olurdu...

Yorum bağlantısı
Mert Keçeci

Yapılan uygulamalar hoş görünüyor.Bir de resimleri görsek harika olurdu...

Resimleri derken montajlı resimler mi?

Yorum bağlantısı
Mert Keçeci
(düzenlendi)

Sonunda dayanamayıp akşam akşam montajı yaptım işte fotoğraflar;

280t9pl.jpg

mrzb13.jpg

Konsolda eksiğimiz sony MP3 çalar kaldı tabi birde bulursak st vites topuzu almayı düşünüyoruz.Haftasonları cilalarız herelde bize bolbol iş çıktı. :D

tarihinde Mert Keçeci tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Hayırlı olsun, pasta-cila yapılmalı önce, sonrasında siyah Sony mp3 elzem :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran
(düzenlendi)

Mükemmel olmuş sony teyp gelincede uyum çok süper olacaktır, hayırlı olsun. :):nazar:

tarihinde Mert Boran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Orçun Dikayak

Güzel olmuş Sony şart ama acilinden hemde :D Hava ızgaralarınında çevresindeki gri çerçeveye bi renk bulup boyayabilirsin kendin komple ayrılıyor o ben kırmızıya boyamıştım senin göğüslük mavi maviye boyanabilir derim.

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Güzel olmuş. Güle güle kullanın. :)

1- Aklımda tamponları benim de ilk sizin yaptığınız gibi boyatmak vardı. :) Hatta zamanında Melih ile bunu baya bir konuşmuştuk nasıl yapalım diye. :) Ustaeller de Kamil Usta ve Sabri Usta ile konuştuk ve yapalım dedik. :) Aradan bir ay geçmedi sizin arabayı orada gördüm ve aklımızda olanları yapmışsınız. :)

2- Bayram öncesi İstanbul'a gittiğimde GHökhan diye bir arkadaşın 307 sine bindim. Orta konsol aynen piyano black di. :) O zaman benim arabaya da yapalım diye baya bir konuştuk . Ustaellerden başkasına elletmeyeceğim için orada dokunmamıştık. :) Şansa siz yine benden önce davrandınız. :) Artık sırada şu var diye düşünmüyorum. :) Umarım yanlış anlamazsın. :) Güle güle kullan. :)

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit
(düzenlendi)

Editttt. :p

tarihinde Hasan Tahsin Şipit tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mert Keçeci

Zevklerimiz birbirine benziyor demekki hasancım aslında benim boyaya niyetim yoktu ama folyo kaplamaya çalıştım beceremedim folyoyuda sökerkende kaplaması kalktı onun için hazır sökmüşken boyatı verdik.Düğmeler için sanırım bir çözüm bulamıcaz böyle devam bu arada ebay'a st vites topuzu için baktım ama malesef bulamadım acaba nerden bulabilirim?

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

st lerin vites topuzu focus 2 lerin topuzu ile aynı sanırım. 3 sanayide oto uz veya tepeliden 40 tl ye temin edebilirsin. 0 olarak.

Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Güzel olmuş.Bide sony teyp takıldı mı tadından yenmez.... :D :D :D

Yorum bağlantısı
Mert Keçeci

Aradığın topuz bu mu?

foto001kopyala.jpg

Değil ya bu;

8y6ic3.jpg

Yada bu;

2e56vc7.jpg

Alttaki ebayda ve kargosuz olsa hiç düşünmeden sipariş vereceğim ama yok malesef birde yarın er-ol otoyu arayıp sorucam olmazsa oraya getirticem.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

En alttakini servisten siparişle getirtirsin, galiba 80 kaadın üstü bir fiyatı vardı, uzun zaman oldu unutmuşum :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Orçun Dikayak

Bende alttakinden arıyorum Mert fiyat alınca burda bizi bilgilendirir misin uygun bi fiyat olursa bende alıyım beraber sipariş verelim.Ebay'den bende aradım baya bakındım kargosu yüksek tutuyor zaten topuzda 30-40 sterlin arasında değişiyor İngiltere fiyatlarıyla.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...