İçeriğe Yönlendir

Iphone 5 Sorular, İncelemeler Ve Uygulamalar

Harun Aydın

Recommended Posts

Uğur Çınar

sanki aceleylen üretilmiş gibi :D telefon olacak lar hic düşünülmemiş :D

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Cihaz servise gidicek fakat ne olucağu muamma....ama görüşüm kullanıcı hatası deyip üstünü kapatırlar

Üşüyoruz Ersel Reyizzz cCc :D :D

Üşüyorsan git üzerine hırka giy. tospaaaa

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan
(düzenlendi)

Çok ilginç.Kasa eğilmiş ama ekran sapasağlam.Görünce çok şaşırdım...

Size bir konu için Ö.M mesaj atmaya çalıştım ama gönderemedim...Gelen kutunuzdan dolayı galiba....

tarihinde Mustafa_Özcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Artık aldım. Üstünde incelerim :p

Yakında sende alırsın zaten :D

İyi izle canım :D

Bükülen resimler tamamiyle fotoş. Her ne kadar apple karşıtı olsamda, karalamaya gelemem :)

Çizilme için Apple da açıklama yapmıştı, aluminyum şeyler çizilip renk kaybedebilir normal. Anormal olan, metalin üretim aşamasında siyah yapılmaması.

Sani bu konuyu açan arkadaşta IPHONEcu bakma sen S3 kullandığına :D Yani karalama yapacak biri değil. :)

O nasıl bir cihazmis Burak. Elimdeki cihazı bükmeye çalıştım olmadı ki bu fizik kurallarına bile aykırı :)

Ya ne kadar hor kullanırsan kullan yapabileceklerini pek sanmıyorum :)

Ben gözümle görene kadar inanmıyorum bu yamulma mevzuna :)

Videolarda gördüğünüzedemi inamadınız.

Bu arada Burak'ın yalan söyleyecek hali yok. Adamın işyerini gördüm Turkcell'de çalışıyor. Mutlaka gelmiştir eline.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

İyi izle canım :D

Sani bu konuyu açan arkadaşta IPHONEcu bakma sen S3 kullandığına :D Yani karalama yapacak biri değil. :)

Bu arada Burak'ın yalan söyleyecek hali yok. Adamın işyerini gördüm Turkcell'de çalışıyor. Mutlaka gelmiştir eline.

Burak'a yalan söylüyor demedik ki :) Video'da inanmam her şey olabilir, gözümle görmem lazım :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Bende siyah iPhone5 var.

Bu sorunların hiçbiri yok. Telefonu ince fit kılıfla kullanıyorum. Soyulma o yüzden yok herhalde.

Telefonu sürekli kot pantolonun arka cebinde taşıyorum. Eğilme vs yok.

Abi senin Iphone 4S gördüm nasıl kullandığını gördüm. Iphone 5 te birşey olmaması normal :)

Burak'a yalan söylüyor demedik ki :) Video'da inanmam her şey olabilir, gözümle görmem lazım :p

Adamın eline gelenleri gördün :)

Yorum bağlantısı

Burak,

Bugün 16:00'da seni görmek için Arcadium'a geldim ama göremedim seni içerde.

Konuya dönersek, Iphone5'in belki de bu dizaynı bırakması için olması gerekliydi böyle şeyler. Kasanın form değiştirip, ekranın etkilenmemesi ise bence daha ilginç.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Abi senin Iphone 4S gördüm nasıl kullandığını gördüm. Iphone 5 te birşey olmaması normal :)

Adamın eline gelenleri gördün :)

Görmedim ki, onlar netten toplama

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Abi o sırada yemekteydim sanırım bi ara kaçmıştım yoğunluktan :( Abi numaram yok mu sende gelirdim hemen :( Çok üzüldüm bak şimdi :(

Telefonun yok Burakcım. Sanayiden dönüyordum. Özellikle Ümitköy'den girdim, sana 5dak. uğrayayım, mekanında ziyaret edeyim diye. Nasıl olsa yakınsın, uğrarım tekrar yine.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı

Ne yapalım yani biz de iphonecuyuz :p

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Görmedim ki, onlar netten toplama

Kardeş konuda Burak'ın yalan söylediğini ifade eden yazılar var. Yani adam elime geldi gönderdim diyor. Yalan söyleyecek hali yok.

Yani bu hale gelmesi imkansız değil. Nasılki S2 ekranı kırılmaz dediler evet çok fazla düştü ancak kırılmadı ama düşüşte ekran dağıldı. (Mehmet Mert ve Rıdvan Beyin telefonlarınında ekranı kırıldı)

Yani imkansız deyipte Burak'ı yalancı çıkarmak hoş olmuyor. Aliminyum kasa yumuşak metal eğilebilir. Yani bu kadar keskin konuşmak hata :)

Yorum bağlantısı

Canım Hocam Burak' kimse yalancı çıkarmıyor kı. Kimi arkadasımız ben gibi inanmıyor hepsi o :)

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Kardeş konuda Burak'ın yalan söylediğini ifade eden yazılar var. Yani adam elime geldi gönderdim diyor. Yalan söyleyecek hali yok.

Yani bu hale gelmesi imkansız değil. Nasılki S2 ekranı kırılmaz dediler evet çok fazla düştü ancak kırılmadı ama düşüşte ekran dağıldı. (Mehmet Mert ve Rıdvan Beyin telefonlarınında ekranı kırıldı)

Yani imkansız deyipte Burak'ı yalancı çıkarmak hoş olmuyor. Aliminyum kasa yumuşak metal eğilebilir. Yani bu kadar keskin konuşmak hata :)

Abi, mantığıma aykırı gelen şeyi yazıyorum ben. Bir video daha vardı kasa yamulmuş ama ekran kalmış. Kasa ekrandan ayrılarak yamulmuş öyle olsa mantıklı olabilir de belki, özellikle iphone ekranları çok hassa öyle eğilmeye filan gelecek şeyler değil. İphone'un camını kırmış biri olarak şuna eminim ki esnemez direk kırılır. Arkadaşımın ip4 gözümün önünde koltukta üstüne oturduda yanlışlıkla cam çatladı.

Aman ne bilim işte mantık dışı geliyor bana ondan yazıyorum :)

Yorum bağlantısı
Emrullah Gül

Eğilmiş ama kırılmamış alınır bu telefon :) şaka bi yana bilgilendirdiğin için teşekkür ederim kardeşim

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Bu arada zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış misali :) Ula ayfonum yok derdine düştük :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya
Ne yapalım yani biz de iphonecuyuz :p
Başına gelirse tamiri mümkün :D

Abi, mantığıma aykırı gelen şeyi yazıyorum ben. Bir video daha vardı kasa yamulmuş ama ekran kalmış. Kasa ekrandan ayrılarak yamulmuş öyle olsa mantıklı olabilir de belki, özellikle iphone ekranları çok hassa öyle eğilmeye filan gelecek şeyler değil. İphone'un camını kırmış biri olarak şuna eminim ki esnemez direk kırılır. Arkadaşımın ip4 gözümün önünde koltukta üstüne oturduda yanlışlıkla cam çatladı. Aman ne bilim işte mantık dışı geliyor bana ondan yazıyorum :)

5 kasası farklı olabilir. kasa yumuşak metal ön çerçeve sert metal olunca bu şekilde bir ayrılma olabilir.

Bu arada zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış misali :) Ula ayfonum yok derdine düştük :D

Doğru Tolgahanın Iphone bizim çenemizi yordu :D Başına birşey gelirse tamirini gösteren video koydum :D

Arkadaşlar youtube ta bunun gibi çok video var. İlginç ama.

Yani hepsi photoshop vey amontaj olamaz :)

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Bence şu düşünce bi kenara bırakılmalı bi telefona 2000 Tl vermeniz onu savunacağınız anlamına gelmiyor. Yarın o telefon elinizde patlasa davalıkta olabilirsiniz o şirketle. Şimdi marka fanatikliğinin gereği yok şirket batsa 2-3 yıl sonra kim hatırlayacak ? Ben android'i bazen samsung'u savunuyor olabilirim ama zaman zamanda haklarında pek güzel konuşmuyorum. Burak Abi'minde bundan bir çıkarı yok bilgilendirmek ve uyarmak için söylemiş. Alacak olan zaten alır yani iP5'i. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Hocam videoda kasa eğilmiş, cam düz duruyor. Kasadan ayrılıyor. Buna bir şey dediğim yok benim.

Ama resimlerde cam da kasayla birlikte eğilmiş. İşte buna inanmıyorum ben. Görmeden inanmam da çok zor. :D

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Aylık 900 tl maaşını 3000 tl lik telefona gömen kırarda, çizerde telefonu. Cihazın şuçu günahı yok, tek suçlu alın terini kolay heba edende..

• Beğen 12
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Aylık 900 tl maaşını 3000 tl lik telefona gömen kırarda, çizerde telefonu. Cihazın şuçu günahı yok, tek suçlu alın terini kolay heba edende..

Hay ağzını yiyim diyeceğim olmayacak şimdi :p

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Hocam videoda kasa eğilmiş, cam düz duruyor. Kasadan ayrılıyor. Buna bir şey dediğim yok benim.

Ama resimlerde cam da kasayla birlikte eğilmiş. İşte buna inanmıyorum ben. Görmeden inanmam da çok zor. :D

Zafer esneme özelliği olamazmı diyorsun ? Yorum yapamam. Ama 1 seçeneğin olması bile bir sıkıntı. Benim paylaştığım bir video vardı onda da nasıl tamiri yapılacağını gösteriyor biraz izledim ama 15 dakika bakmadım.

Ama abi masaya koyduğunda kapıda mercedes var sanıyorlar adamın :D :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...