İçeriğe Yönlendir

2012 C Max Satış Fiyatı Hakkında

Cihangir Elbasan

Recommended Posts

Cihangir Elbasan

bugün ford bayisine gittim. 2012 trend tdci otomatik parklı araç için biraz pazarlıkla 52000tl fiyat verdiler.Bunun içine metalik rengi de dahil etmek istedim ama olmadı.Bütçem en fazla 52000tl Bu benim 2. fordum olacak.Ford direk hattını arayarak Bu konuyu görüşsem acaba yardımcı olabilirler mi? Ne yapmak lazım 1000 tl daha indirmek için. :nea:

Yorum bağlantısı
Selçuk Özkan

Bence baska bayi ile görüşün. Sıkı bir pazarlıkla alabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

bugün ford bayisine gittim. 2012 trend tdci otomatik parklı araç için biraz pazarlıkla 52000tl fiyat verdiler.Bunun içine metalik rengi de dahil etmek istedim ama olmadı.Bütçem en fazla 52000tl Bu benim 2. fordum olacak.Ford direk hattını arayarak Bu konuyu görüşsem acaba yardımcı olabilirler mi? Ne yapmak lazım 1000 tl daha indirmek için. :nea:

5-10bin km'de ikinci el bakın? Nerden baksanız %10 kârda olursunuz.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Cihangir Elbasan

5-10 bin de dizel Cmax yeni kasa Benzinlisi var ama dizeli yok. :(

Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Ben aracımı Eskişehir'den aldım. Önce gittim fiyat aldım az biraz pazarlık vs bana bir fiyat söylediler. Sonra eve geldim aynı araç için Ankara bayisini aradım. Ordan bana yaklaşık 1000 TL daha ucuz söylediler. Bende buradaki bayiye giderek Ankara ile görüştüğümü bana bu fiyatı verdiklerini beni taa Ankara'ya kadar yormamalarını vs anlattım. Daha sonra paşa paşa indirim yaptılar hatta Ankara'dakinden 100 TL daha ucuz söylediler :D Size de tavsiyem bu şekilde.

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş

bence sıfır yerine 2.el 1.6 tdci titanium-x alınabilir

Yorum bağlantısı
Yusuf Alper Gül

İkinci el araba her daim ikinci eldir abi, bence pazarlık yoluna gidin ufak şehirlerdeki bayiilere bakın özellikle. Önemli olan ellerinde istediginiz aracın olup olmadıgı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Gülşen

Dün İzmir Otokoç'ta aynı araç için 51.000-TL(+500-TL otomatik park,katlanır ayna ) dediler.Bu fiyat ilk söylenen, herhangi bir pazarlık olmadan belirtilen rakamdır.Benimde aklıma yattı ama malum bütçeler :)

Yorum bağlantısı
Turkay Enez

Bir kaç hafta önce tam da sizin baktığınız bu araç için Zeytinburnu Aydoğanlardan fiyat almıştım. 51000 TL...

Nakit masaya 50 bin koyarsam verecek gibiydiler...

Yorum bağlantısı
Hüseyin Kemal ÖZTÜRK

Arkadaslar Bende bugun araniza katildim. Benzinli trend icin 43.000 tl fiyat aldim. Nasil sizce? (Beyaz ve otomatik parkli)

Yorum bağlantısı
Cihangir Elbasan

Bu fiyatlar varken cmax almak çok mantıklı idi.Yalnız fiestamı bugün alacak kişi biraz daha fiyat düşürmek isteyince inadım kabardı.Aracı alacak arkadaş 500tl daha indireyim derken ucuza fiestadan oldu.Dolayısıyla Benim Cmax ta şimdilik rafa kalkmış oldu.

Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Dün İzmir Otokoç'ta aynı araç için 51.000-TL(+500-TL otomatik park,katlanır ayna ) dediler.Bu fiyat ilk söylenen, herhangi bir pazarlık olmadan belirtilen rakamdır.Benimde aklıma yattı ama malum bütçeler :)

İzmir'de araçlar zaten hep ucuz oluyor :)

Tavsiye açın fordun sitesini.Türkiyedeki tüm bayileri arayın.Kesinlikle çok iyi fiyat alacaksınız.Zaten ülkenin batısındasınız.Bayilerin çoğu bu bölgede, İstanbul' dan Ankara' ya kadar arayın bakalım ne çıkacak.Özellikle İstanbul çetford, Balıkesir akoto, istanbul doğan derim.Ticarethane vs varsa ailede filo indirimi isteyin.Koç çalışanı varsa koç indirimi.Şimdiden hayırlı olsun.Bu fiyatlar varken kesinlikle sıfır alın derim :)

Hepsini aramaya gerek yok. Yakın illeri arayın bir de büyük şehirleri. Ank-İst-İzmir.Yoksa bir inandırıcılığı kalmaz. Atıyorum ben Eskişehir'deyim. Desem ki satıcıya Van'da bu araba şu paraya satıcı da der git al o zaman :)

Yorum bağlantısı
Kamil Özyurt

Yılbaşı geliyor. Kotalar ve stoklar tüketilmeli. Pazarlık edin ve acele etmeyin.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ali Erkan Aktaşgül

Dizel otomatikler satışa başladımı.? Powershıft mi ?

Cihangir beyin "2012 trend tdci otomatik parklı araç" dediği kafanızı karıştırdı sanırım. Otomatik dediği, otomatik park özelliği. Vites değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Erkan Aktaşgül
(düzenlendi)

Trend paket C-Max için bana çok mantıklı geliyor. Titanium'da olup trend modelinde olmayan özellikler:

- Dijital klima

- Ön koltukların arkasında masalar

- Ön koltuk kol dayanağı ve kapaklı eşya saklama bölmesi

- Yağmur sensörü

- Anahtarsız Çalıştırma Sistemi

- Sony müzik sistemi

- Yokuş Kalkış Desteği

- Otomatik yanan farlar

Kendi adıma, aracımda bunlardan sadece Otomatik Yanan Farlar olmazsa üzülürüm, onun dışında hiçbirisi bir araçta olmazsa olmaz diyeceğim özellikler değil. Mesela hız sınırlandırıcı benim çok kullandığım ve hayatı çok kolaylaştırdığını düşündüğüm bir özellik. O da trend modelinde var.

En az 57bin tl vererek alınan Titanium C-Max'te ön-arka park sensörünün olmaması ise hiç kimse kusura bakmasın ama bana göre tamamen saçmalık. 880tl vererek Trend ve Titanium modeline Otomatik Park Sistemi kapsamında ekletilebiliyor orası ayrı.

Yılbaşına doğru stok durumu sıkıntılı olan bir bayiden iyi fiyat alırsam ben de C-Max ailesine katılmayı düşünüyorum aslında.

tarihinde Ali Erkan Ataşgül tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İlker Yalçın

Bugün C-Max Titanium 1.6 TDCI + Otamatik Park buz beyazı araç için 55.000TL ye bayi ile anlaştık. Aracın teslim tarihi ile ilgili net bir bilgi veremediler, gelen titaniumların hepsi x paketli geliyor diyerek herhalde x paketi de satmaya çalıştılar. Ben x paket istemiyorum diye diretince bakalım 15 gün içinde temin ederiz dediler. Ben 1 ay kadar beklemeyi göze aldım, zaten C-Max e alternatif düşündüğüm araçta da 3-4 ay sıra var. Sizce fiyat makul mu? Hediye olarak (paspas - ilkyardım seti hariç) ne alınabilir?

Yorum bağlantısı
Engin Özarı

Aralık ayında bütün bayiler. kota doldurma pahasına mecburen seve seve indirim yaparlar

Yorum bağlantısı
Cihangir Elbasan

Bugün C-Max Titanium 1.6 TDCI + Otamatik Park buz beyazı araç için 55.000TL ye bayi ile anlaştık. Aracın teslim tarihi ile ilgili net bir bilgi veremediler, gelen titaniumların hepsi x paketli geliyor diyerek herhalde x paketi de satmaya çalıştılar. Ben x paket istemiyorum diye diretince bakalım 15 gün içinde temin ederiz dediler. Ben 1 ay kadar beklemeyi göze aldım, zaten C-Max e alternatif düşündüğüm araçta da 3-4 ay sıra var. Sizce fiyat makul mu? Hediye olarak (paspas - ilkyardım seti hariç) ne alınabilir?

Hayırlı olsun.Güle güle binin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Gül

Fiatta doblo ve fiorinoda ötv yok diye reklamlar dönüyo bence fordda bişey yapar az daha bekle.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Kemal ÖZTÜRK

Arkadaşlar; Trend 1.6 Buz beyazı + otomatik park C-Max' ımı 41500 e aldım. (İzmir Arkas) Bu fiyata alınabilecek en iyi araç bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Erkan Aktaşgül

Hem İlker bey hem de Hüseyin bey hayırlı olsun. Kazasız, belasız, huzurla kullanın inşallah.

Trend 1.6'nın baz fiyatının sitede kampanyalı fiyatı 43.290tl görünüyor. Buna bir de 880tl'lik otomatik parkı ekleyince ödediğiniz 41.500 gayet makul gibi görünüyor. Park sensörlerine verilen paraya değer hakikaten. Şehir hayatının vazgeçilmezi oldular.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ali Erkan Aktaşgül

"Daha fazla düşer mi" konusunda birşey diyemem. Bu konularda çok bilgili arkadaşlar var. Onlar görüş bildirirler sanırım.

Ekim ayı sonunda İzmir'deki bayide sorduğum Trend TDCI fiyatı park sensörsüz 51bin tl civarı idi. O dönem ÖTV farkını fiyatlara yansıtmamışlardı. ÖTV farkı kalktıktan sonra düşünürsek bence iyi fiyat.

Fakat siz çevre illerdeki bayileri de arayıp onlardan da fiyat alın mutlaka. Yıl sonu hedefini tutturmak için çırpınan bayiler mutlaka karlarından kırıp araç satmaya çalışacaktır bu ay.

Sıfır araba almak için en iyi ay Aralık ayıdır ama dediğim gibi 10-15 gün sonra daha da düşer mi onu bilemem.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...