İçeriğe Yönlendir

2012 C Max Satış Fiyatı Hakkında

Cihangir Elbasan

Recommended Posts

Cihangir Elbasan

eskişehirde 2.el 30000 civarı bütün programlar yeni güncellenmiş titaniım x paketli araba var bence göz atmalısın

30 000 e C-max zor gibi bir yanlışınız olmasın.

Ben 2012 trend dizel aldım zaten.2. elde temiz cmaxlar görmüştüm.Onlara bakmaya geniş zamanlar lazımdı.

Yorum bağlantısı
Altan YILMAZ

30 000 e C-max zor gibi bir yanlışınız olmasın.

Ben 2012 trend dizel aldım zaten.2. elde temiz cmaxlar görmüştüm.Onlara bakmaya geniş zamanlar lazımdı.

ben yeni forum açtım c-max ile ilgili tekno paket ilk c-max türkiyiye geldi ve ben satın aldım eski arabamı orya verdim ondan dolayı lütfen benim forumuma bakın ve fotodaki yeni araba

Yorum bağlantısı
Mustafa SEMİH ÇIRPAR

Merhaba ben Kasım'ın 20'sinde Cmax 1.6 TDCI Tit. +Oto.Prk+Met.Boya aracımı (Trafik Sigortasını istemedim.) 55.100 TL.'ye Mersin'den aldım. İnanın yıl sonu olduğu için C-max fiyatları çok ama çok uygun durumda. Sıkı bir pazarlıkla aynı araca 4-5 ay önce 58.000 TL. verenler biliyorum ben. Tek problem istediğiniz model ve renk aracı temin etmekte bayiler çok sıkıntı yaşıyorlar. Bunun sebebide Koç'un yeterince araç ithal etmemesinden kaynaklanıyor. Hedef eldeki stokları bitirmek olduğu için çok tutulan renkleri bulmak (beyaz, metalik gri, siyah, füme gibi) neredeyse imkansız gibi bir şey. Ben de bu sebepten dolayı aklımda pek olmayan ve acaba diye bende soru işareti oluşturan kül kahverengi rengini satın aldım. Aslında beyaz istiyordum. Fakat şunu söylüyorum bu fiyatlara şimdi araç bulup alabilirseniz 2013'te gelecek zamlardan kendinizi kurtarmış olursunuz. Çünkü aynı aracı 2013 model olarak en az 3000-5000 TL. fazlaya satacaklar. Bir model yukarı almak uğruna 3-5 gün için bu kadar fazla para vermeye değmez diye düşünüyorum. Herkese kazasız belasız yolculuklar dilerim.

Yorum bağlantısı
Metin Aydın

26 Aralık'ta Cmax 1.6 tdci titanium + x paket + otomatik park beyaz renk aracı anahtar teslim 61.600 TL'ye sipariş verdim. Araç İstanbul'dan geldi. Bir, iki gün içinde teslim alacağım. 2013'te de sıkı bir zam geliyor.

Yorum bağlantısı
Sinan Tütüncüler

Ford'un sitesinde 2013 Ocak fiyatı yayınlanıyor ne zamandır. Evet görünen %5 civarında bir zam var. Büyük olasılıkla bayiler ocak ayında yılsonunda göstedikleri fiyat indirimi esnekliğini de göstermeyecekler. Bu da fiyat farkını %10'a çıkarabilir. Ama bunun ötesinde bir zam beklentisi var mı acaba?

Yorum bağlantısı
Ramazan Afyon

İnternette izlediğim bir videoda birşey çok dikkatimi çekti.Biz ürettiğimiz herşeyin en iyisini onlara gönderiyor 2. sınıf olanları biz tüketiyoruz.Onlarsa ürettikleri en güzel şeyleri kendileri tüketip 2. sınıf olanları bize gönderiyorlar.Ama neden varmı bir bilen.Buyrun izleyin yurt dışında satışa sunulan C-Max ve bizdekilerin farkı.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Videodaki araba Hibrid C-max, motoru farklı? başka bir fark göremiyorum sınıf farkı olarak?

Yorum bağlantısı
Çağlar Tunç

trend 1,6 benzinli beyaz renk, kendi kendine park,elektirikli katlanır ayna 41.600 eskişehir otokoç yarın teslim alınacak ocak vergiside bayiye ait.

Yorum bağlantısı
Mustafa Uz

trend 1,6 benzinli beyaz renk, kendi kendine park,elektirikli katlanır ayna 41.600 eskişehir otokoç yarın teslim alınacak ocak vergiside bayiye ait.

İyi günlerde kullanmanız dileği ile. Normal müşterimi indirimi mi bu yoksa koç çalışanı indirimi söz konusu mu?

Bu arada 2013 yılında yollarda baya C-Max göreceğiz galiba. Ben de nasipse yarın teslim alacağım.

Yorum bağlantısı
Sedat Çil

İyi akşamlar 21Kasım da Cmax 1.6 tdci titanium x paket otomatik park beyaz renk aracı 57.700 TL ye aldım.Trafik sigortası dahil Koç Ailem indirimiyle.

Yorum bağlantısı
Misafir

Merhaba ben Kasım'ın 20'sinde Cmax 1.6 TDCI Tit. +Oto.Prk+Met.Boya aracımı (Trafik Sigortasını istemedim.) 55.100 TL.'ye Mersin'den aldım. İnanın yıl sonu olduğu için C-max fiyatları çok ama çok uygun durumda. Sıkı bir pazarlıkla aynı araca 4-5 ay önce 58.000 TL. verenler biliyorum ben. Tek problem istediğiniz model ve renk aracı temin etmekte bayiler çok sıkıntı yaşıyorlar. Bunun sebebide Koç'un yeterince araç ithal etmemesinden kaynaklanıyor. Hedef eldeki stokları bitirmek olduğu için çok tutulan renkleri bulmak (beyaz, metalik gri, siyah, füme gibi) neredeyse imkansız gibi bir şey. Ben de bu sebepten dolayı aklımda pek olmayan ve acaba diye bende soru işareti oluşturan kül kahverengi rengini satın aldım. Aslında beyaz istiyordum. Fakat şunu söylüyorum bu fiyatlara şimdi araç bulup alabilirseniz 2013'te gelecek zamlardan kendinizi kurtarmış olursunuz. Çünkü aynı aracı 2013 model olarak en az 3000-5000 TL. fazlaya satacaklar. Bir model yukarı almak uğruna 3-5 gün için bu kadar fazla para vermeye değmez diye düşünüyorum. Herkese kazasız belasız yolculuklar dilerim.

Siz aracı çok ucuza almışsınız bence, koç indiriminden mi yararlandınız ?

Yorum bağlantısı
Mustafa SEMİH ÇIRPAR

Hayır, Koç ya da başka bir vesile ile herhangi bir bağlantım yok. Bu sebeplerden kaynaklanan herhangi bir indirim almadım. Sadece aracın tamamını peşin ödedim. Belki de bunun için indirim yapmışlardır. Tüm yeni araç alan arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun. Kazasız günler dilerim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Cumhur Kırılmış

Arkadaslar Bende bugun araniza katildim. Benzinli trend icin 43.000 tl fiyat aldim. Nasil sizce? (Beyaz ve otomatik parkli)

merhaba , bende 14 ocakta aynı fiyata aldım aracı. fiyatı nasıldı diye açıkcası aldım verdim ama arabaya binince iyiki almışız dedim. üçüne beşine bakmamak lazım bence . jeep te gibi hissediyorum kendimi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Harun Işık

25.12.2012 taihinde İzmir Otokoçta aldım ilk sıfır arabamı.Allah herkese nasip etsin.1.6 TDCİ Trend Otomotik parklı 53,000 tl herşey dahil

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkam Elma

25.12.2012 taihinde İzmir Otokoçta aldım ilk sıfır arabamı.Allah herkese nasip etsin.1.6 TDCİ Trend Otomotik parklı 53,000 tl herşey dahil

iyi günlerde kullanın inş

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halil İbrahim Tiske

Hayırlı olsun. Allah kaza-bela vermesin!

Güle güle kullanın.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Cengiz Korkmaz

2012 veya 2013 trend benzinli almak istiyorum. Sizce anahtar teslim kaç liradan verirlerse almalıyım.

Ciddi bir indirim almak için ne yapmalıyım. Yoksa az kilometreli ikinci el mi almalıyım ?

Ellerinde 2012 araç olan bayiler var ama 2012 model için "Kota derdimiz yok artık. 41500 gibi bir fiyata verirsek zarar ederiz." diyorlar. 2012 model arabayı Bu fiyata aralık ayında veren bayi şimdi neden zarar etsin ben onu anlamadım?

Yorum bağlantısı
Mustafa Uz
(düzenlendi)

2012 veya 2013 trend benzinli almak istiyorum. Sizce anahtar teslim kaç liradan verirlerse almalıyım.

Ciddi bir indirim almak için ne yapmalıyım. Yoksa az kilometreli ikinci el mi almalıyım ?

Ellerinde 2012 araç olan bayiler var ama 2012 model için "Kota derdimiz yok artık. 41500 gibi bir fiyata verirsek zarar ederiz." diyorlar. 2012 model arabayı Bu fiyata aralık ayında veren bayi şimdi neden zarar etsin ben onu anlamadım?

Otomatik parklı benzinli satış fiyatı 45,500'den 47,500'e çıkartıldı. Artık kota dertleri de kalmadı. O yüzden 43'ün altına vermiyorlar. isterseniz 38-40 mertebesine rahatlıkla 2. elini bulabilirsiniz. Şahsen ben bu fiyat farkını ödememek için 6 aralıkta aracın faturasını kestirdim. Fatura tutarı 48338 tl. 2 Ocakta aracımı aldım. Kasko hariç bana maliyeti net 49 bin tl. oldu. Benim aracım dizel ve otom.parklı. Bugün 51 bin tl'nin 1 kuruş altına alamazsınız şayet koç indirimi kullanmıyorsanız diyor bayideki çok samimi bir arkadaşım. Söylediklerim ışığında almak istediğiniz C-Max'i siz değerlendirin.

tarihinde Mustafa Uz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cumhur Kırılmış

Otomatik parklı benzinli satış fiyatı 45,500'den 47,500'e çıkartıldı. Artık kota dertleri de kalmadı. O yüzden 43'ün altına vermiyorlar. isterseniz 38-40 mertebesine rahatlıkla 2. elini bulabilirsiniz. Şahsen ben bu fiyat farkını ödememek için 6 aralıkta aracın faturasını kestirdim. Fatura tutarı 48338 tl. 2 Ocakta aracımı aldım. Kasko hariç bana maliyeti net 49 bin tl. oldu. Benim aracım dizel ve otom.parklı. Bugün 51 bin tl'nin 1 kuruş altına alamazsınız şayet koç indirimi kullanmıyorsanız diyor bayideki çok samimi bir arkadaşım. Söylediklerim ışığında almak istediğiniz C-Max'i siz değerlendirin.

değerlendirmenize katılıyorum. ocak ayında 43000 tl trafik sigorta dahil benzinli otomatik parklı beyaz c-max ı aldım. otokoç indirimi yok. epey araştırdım. 43000 tl nin kuruş altına inmediler 2012 model için. 2013 için liste fiyatı 46700 civarı.... (pazarlık hariç :) )

iyi günlerde kullanın :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cengiz Korkmaz

değerlendirmenize katılıyorum. ocak ayında 43000 tl trafik sigorta dahil benzinli otomatik parklı beyaz c-max ı aldım. otokoç indirimi yok. epey araştırdım. 43000 tl nin kuruş altına inmediler 2012 model için. 2013 için liste fiyatı 46700 civarı.... (pazarlık hariç :) )

iyi günlerde kullanın :nazar:

Değerlendirmeleriniz için teşekkür ederim. 41900 tl.ye MTV bayiye ait plaka ruhsat işlemleri bana ait olmak üzere trend benzinli otomatik parklı için anlaştım.Kaporayı da gönderdim.Haydi hayırlısı..:-))

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Uz

Değerlendirmeleriniz için teşekkür ederim. 41900 tl.ye MTV bayiye ait plaka ruhsat işlemleri bana ait olmak üzere trend benzinli otomatik parklı için anlaştım.Kaporayı da gönderdim.Haydi hayırlısı..:-))

Şimdiden hayırlı olsun, plaka+ruhsat ve sigorta da size ait sanırım. Sadece mtv bayiye ait. Total maliyet yine 43'e yaklaşacak. Hayırlı olsun. İyi günlerde kullanın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cengiz Korkmaz

Evet Mustafa Bey mtv bayiyeait., Ben birde Diyarbakırdan istanbula almaya gidicem 700-800 de yol parası tutar . Ama napiyim en iyi fiyatı o bayi verdi. Birde satış danışmanı çok iyi bir satıcı.ne yaptı etti arabayı sattı:-)) ekstra hediyeler de var. boya koruma, koltuk koruma, paspas,ilk bakım hediye gibi.

Bilmem akıllıca mı ama . 2013 lere en son 45000 tl. herşey dahil fiyat verdiler ben 43500 tl.ye mal etmiş olcam aracı.Biraz da mecbur kaldım.Diyarbakır bayisine gittim.Cmax test aracını patron götürdü dediler.Aradım kaç defa fiyat veremiyoruz 2013 fiyatları net araç marttan önce gelmez dediler.bende artık sıkıldım.alıp kurtuldum.haydi hayırlısı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...