İçeriğe Yönlendir

Motor Kayışlarının Olduğu Kısımdan Gelen Ses

Salih Karacan

Recommended Posts

Ramazan Girgin 2

Arkadaşlar merhaba,

Sesi dinleyemedim ama tarifinizdekine benzer bir ses benim aracımda da var.

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/237620-ford-fusion-motor-civarindan-ses-ve-ustaservis-tavsiye/

konusunda soru olarak sordum.

Açtığım konudaki sesle bu ses aynı mı? Orda sesin video su da var. Yorum yapabilirseniz sevinirim.

Benimkinde de aynı şekilde motor ısınınca ses artıyor. Ama yaklaşık 5000 km once devirdaim ozel serviste değişmişti. Orjinal olmadığından kaynaklanıyor olabilir mi?

Bir de bu şekilde kullanmanın ses den başka bir sıkıntısı olur mu ?

Teşekkurler

Yorum bağlantısı
Salih Karacan

Ramazan Bey, ses benim aracımdaki sese benziyor. Ben devirdaim, triger seti ve v kayışını değiştirdim.Ses kesildi. Forumumuzun ustaları daha sağlıklı yorumlar yapacaklardır gene de.

Yorum bağlantısı
Salih Karacan

Ramazan Bey, aracınız hareket halindeyken çıkardığı sesi ben anlayamadım ama diğer iki ses aynı ses.

Saygılar.

Yorum bağlantısı
Ramazan Girgin 2

Ramazan Bey, aracınız hareket halindeyken çıkardığı sesi ben anlayamadım ama diğer iki ses aynı ses.

Saygılar.

İlk önce yorumladığınız için teşekkurler.

İşlemi yetkili serviste mi yaptırdınız yoksa özel serviste mi ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Salih Karacan

Rica ederim Ramazan Bey. Ben işemi özel bir ford servisinde yaptırdım.

Ama size tekrar söylemek istediğim bir şey var. Grubumuzda ustalar var. Onların bu sesi dinlemeleri daha sağlıklı olur. Onlar dinledikten sonra yorumlarını yazacaklardır.

Saygılar.

Yorum bağlantısı
Ramazan Girgin 2
Rica ederim Ramazan Bey. Ben işemi özel bir ford servisinde yaptırdım.

Ama size tekrar söylemek istediğim bir şey var. Grubumuzda ustalar var. Onların bu sesi dinlemeleri daha sağlıklı olur. Onlar dinledikten sonra yorumlarını yazacaklardır.

Saygılar.

Merhaba ben zaten değiştireceğim yüksek ihtimal. Ama özelde degiştirtirsem sorun gitmez diye korkuyorum

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Fatih ÖZTÜRK

Aynı konu sanırım gene.

Bu konuda Denizli'de önerebileceğiniz usta var mı?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...