İçeriğe Yönlendir

29 Tl'Ye Lisanslı Windows 8 Sahibi Olabilirsiniz...

Zafer Ayvacı

Recommended Posts

Guest Hakan Tarım

6. Doğrudur ama bulmuşken altimıt olsun, zararı yok ya. ;)

Tipik Türk işte :p Kamyon tekeri de verem mi canım :p

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

ben indiremedim. windows 7 starter kampanya dışıymış. kabul etmedi bir türlü. :)

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Lisanslı win7 ye gerek yok arkadaşlar. E posta hariç diğer bilgileri atabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

:D Lazım olur belki

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Zafer olmuyor abim, windows7 keyi istiyor benden :) girincede kabul etmiyor, leptopu yeni aldım 2 ay oldu daha. orijinal lisanslı.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Zafer olmuyor abim, windows7 keyi istiyor benden :) girincede kabul etmiyor, leptopu yeni aldım 2 ay oldu daha. orijinal lisanslı.

starter biraz üfürükten abi. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

75 TL'yi görünce bir an 98 mi yüklesem diye geçmedi değil aklımdan.

En azından manen rahatım. Tüm programlara para vemiş gibi rahatım :melek:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

starter biraz üfürükten abi. :)

aynen öyle Evren, bilgisayarı ucuza alınca mecburen razı olduk. :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Lisanslı 32-64 bit ultimetleri ne yapsam diye kara kara düşünüyorum :fiuw:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Servet normal 75 tl. diyor, diğer tarafta 125-175 arası diyen var, bence korsanı önlemek için bunu çıkardılar, bence al dvd at, yarın birgün kullanırsın. yada açık arttırmadan burdan sat dvd. yi. ben talip olurum. :)

Yorum bağlantısı
Fatih Uzun

Saolsun Zafer çok yardımcı oldu bana,sadece mail adresiniz sağlam olsun diğer bilgileri sallasanız da oluyor,daha önceki win7 nin orjinal olması da gerekmiyor ayrıca.Ben kurdum ayrıca üstüne kurdum(iso cd si yedekledim)şu an için oldukça stabil çalışıyor ama biraz alışkanlık istiyor,başlat tuşunu kaldırmışlar elim hep oraya gidiyor.

Yorum bağlantısı
Murat Dere

:D Lazım olur belki

Önünüze çok sevdiğiniz aynı türde 3-4 şey koyuyorlar, "al istediğini, ücretsiz" diyorlar; aralarındaki en beğenmediğinizi mi alırsınız?... Galiba siz öyle yaparsınız, :D ama ben en beğendiğimi alırım. Belejjj kardejim...

Linıkıs kurup kullanmayı da biliriz de hava atmayısss biss... :p Ayhihohooo... :crazy:

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Servet normal 75 tl. diyor, diğer tarafta 125-175 arası diyen var, bence korsanı önlemek için bunu çıkardılar, bence al dvd at, yarın birgün kullanırsın. yada açık arttırmadan burdan sat dvd. yi. ben talip olurum. :)

Abi şifre tek pc'lik, klon şansım olsa da versem de kullansan :flowers:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Abi sen promosyon kodunu alamadın mı şimdi? Yoksa aldın da bilgisayara yüklerken mi sorun çıkıyor anlamadım. KEY isteyecek her hangi bir ekran yok normal prosedürde. Ancak o indirme yöneticisini hangi bilgisayarda çalıştırırsan o bilgisayarın özelliklerinde olur diyorlardı. Yani 32bitse 32 64se 64 bit Win8 indiriyor program. Dili de aynı şekilde. Onunla ilgili bir şey mi bilemedim.

Eğer sorun promosyon kodunu alamamaksa ben bir kod alıp sana göndereyim?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

......

Eğlence sona erdi... :(

Sanıyorum açığı kapatmışlar. Yükseltme promosyon kodu için lisanslı Win7 anahtarı istemeye başlamış. Lokman abi senin dediğin gibiymiş demek ki. Starter olduğu için sana yükseltme vermiyor demek ki.

Dün alan aldı, kapanın elinde kaldı :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oktay Demirağ

Arkadaşlar, karıştırılan bi olay var. 29TL eğer ki lisanslı windows'unuz var ise. Bugün sıfır fiyatları ulaştı elime. Win7 ile aynı paradalar.

Buna ilaveten Microsoft derki;

"Bu tekliften yararlanmak için 2 Haziran 2012 ve 31 Ocak 2013 tarihleri arasında Windows 7 PC satın almalısınız. Windows 8 yükseltmeniz için kaydolmanız ve sipariş vermeniz gereken son tarih 28 Şubat 2013'tür."

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

......

Eğlence sona erdi... :(

Sanıyorum açığı kapatmışlar. Yükseltme promosyon kodu için lisanslı Win7 anahtarı istemeye başlamış. Lokman abi senin dediğin gibiymiş demek ki. Starter olduğu için sana yükseltme vermiyor demek ki.

Dün alan aldı, kapanın elinde kaldı :)

lisanslı olsa da yemiyor mu?

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Lisanslı ise sorun yok. Kayıt formu sonrası WIN7 lisans anahtarını istiyor. Lokman abinin durumundan anlaşılan STARTER için yükseltme yok, en az Home Premium falan gerekiyor demek ki.

Buna ilaveten Microsoft derki;

"Bu tekliften yararlanmak için 2 Haziran 2012 ve 31 Ocak 2013 tarihleri arasında Windows 7 PC satın almalısınız. Windows 8 yükseltmeniz için kaydolmanız ve sipariş vermeniz gereken son tarih 28 Şubat 2013'tür."

Konu ilk açıldığında lisanslı olmasına gerek yoktu. Formu dolduran herkese promosyon kodu gönderildi. Sanıyorum dün geceden itibaren Windows7 lisans anahtarı ister oldu.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

şimdi bende home basic var, 30 liraya 8 premiyum vermez sanırım.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

30TL'yi herkes bana göndersin, ben herkese 7 ultiimeeyt vereyim :crazy:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Helal vinzort bu :crazy:

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Ben 26 TL'ye yaparım bu işi. :kihkih:

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Denediniz mi home basic ile?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...