İçeriğe Yönlendir

Cruze - Hb 2.0Lt 163Hp 47Bin

Mert Yeldan

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu

İçine bakınca hiç heyecan duyamadım, albenisi yok ne yazıkki, ı ııhhhh, 200 hp de olsa bu eksik oldumu olmaz :i-ih:

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Fatih Öztürk27

Ah vergi vah vergi... Arabalar güzel de işte böyle.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
  • 7 ay sonra...
Guest Mustafa Çongur

Her zaman güçlü bir dizele binmek istemişimdir. Düşük kilometrede 1.20d bulmak çok zor. Bulunsa bile çok yüksek rakamlar istenir. 3.20d'ye de bütçem yetmez. Haliyle önümdeki en makul araç Cruze.

İlk çıktığı zaman aklımı uzun süre kurcalamıştı fakat vergisinden dolayı Focus almıştım. Bugünlerde kaşıntımın artmasıyla acaba takasa mı girsem diye düşünmeye başladım.

Bende 2011 model yetkili servis bakımlı 110 beygirlik Hb dizel Focus var. Henüz 33,000 kilometrede. Kaza değişen yok. Sahibinden'de manuel Cruze sayfasındaki 14 aracın en yüksek kilometrelisi 30,000. Acaba okumadığım bilmediğim bir sıkıntısı var da millet elden çıkarmaya çalışıyor. Eğer kronik bir sıkıntısı yoksa aracımı takaslamam çok mu mantıksız olur?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-biri-cruze-mu-dedi-134284049/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-2012-model-16.000.km-de-hb-cruze-2.0-dizel-lt-129686941/detay

Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Misafir

Chevrolet 3 sene sonra Turkiye pazarinda olmayacak. Bu nedenle tedirginlik basladi. Bence bu hayali bir sure daha erteleyin. Araciniz henuz cok yeni. Tadini cikarin, km yukselince tekrar bakarsiniz chevy'ye. Muhtemelen fiyatlari daha da asagida olur, daha karli olursunuz, hem de piyasadaki durumu da netlesmis olur.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Guest Mustafa Çongur

Chevrolet 3 sene sonra Turkiye pazarinda olmayacak. Bu nedenle tedirginlik basladi. Bence bu hayali bir sure daha erteleyin. Araciniz henuz cok yeni. Tadini cikarin, km yukselince tekrar bakarsiniz chevy'ye. Muhtemelen fiyatlari daha da asagida olur, daha karli olursunuz, hem de piyasadaki durumu da netlesmis olur.

Saygilarimla.

Çoktan aldım bile.  :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Çoktan aldım bile.  :)

E aracınızı tanıtmamışsınız, yorumlarınızı yazmamışsınız :)

Yorum bağlantısı
Guest Mustafa Çongur
(düzenlendi)

E aracınızı tanıtmamışsınız, yorumlarınızı yazmamışsınız :)

Biraz yol yapıp, aracı iyice deneyip bir şeyler karalamak istedim. 2,5 ay içinde 4000 km'ye yaklaştım artık araçla ilgili fikir sahibi oldum ama aldığım ilk günden itibaren yıkattırmadığım için fotoğraf çekemedim. Fotoğraf işini halledince açacağım başlığı. :yes:

Düz vites 0-100 hızlanması 8.5 sn :) kesin yağ gibi akıyordur alet. Türkiye'den çekilmeseler iyiydi ama ileride düşen fiyatları ile ucuza alınabilecek güzel bir alternatif olabilir.

Düz vites aracım. Bir kaç kere 0-100 denedim, cidden o süreleri yakalıyorsunuz.

tarihinde Mustafa Çongur tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...