İçeriğe Yönlendir

Ford Explorer Almak İstiyorum Önerileriniz Nelerdir?

Barış Tülis

Recommended Posts

Guest Hakan Tarım

Satan adama söyleyeceksin Çağlar abinin dükkana gidecek, tek yol bu gözüküyor gibi.

Yorum bağlantısı
İzzet Mızraklı

nazir bey hangi araçta karar verdiniz kadıkoydeki arac 4.0 efi motor

maltepedkini kullandım 5 10 dakika araç gercekten zor durumda eger illa onu alıcam diosanız allah yardımcınız olsun ankarda var birtane siyah renk 20500 istiyo fakat 18 e vericek bence onada bakmanızda fayda var bakabiliyorsanız sayet

gecmiş olsun aykut bey dediğiniz gib inşallah enkısa zamanda düzelir ve keyifle binersiniz aracınıza

Yorum bağlantısı
Burak Cora

Geçmiş olsun aykut bey benim aracın shifter bozukmuş yırttık barış bey bu arada bu araçlardan illaki almak taraftarı iseniz şimdiden söylemeliyim ki yakıt konusunda cep düşmanıdır keyif konusunda dorukta gezdirir parça konusuna gelince uygun fiyat kaporta konusunda türkiyede sıkıntı pek yok ancak mekanikte ebay da çok çok uygun fiyatlar var daha önce spor araç vardı bende onun içinde herkes sorun çıkarır uğraşırsın vs. dedi bi kaç sorun oldu fakat işi gözünüzde büyütürsenin başınıza bela olur ancak üstesinden gelmeyi düşünürseniz yapılmayacak birşey yok tek yapman gereken sıfır araba alıyormuş gibi garantili birşey bekleme ama bu araçtan anlayan çok abimiz var forumda onlardan yardım al çağlar abinin dediği gibi %80 sorundan kurtulursun kolay gelsin inşallah istediğin gibi ve uygun bir EX alırsın hayırlı günler dilerim

Yorum bağlantısı
Aykut Zeren

Bu Explorer olayı kesinlikle zevk için alınmalı yoksa çekilecek dert değil. Daha binemeden uğraştığım şeylere bakın. Çağlar Abi umut ışığı varmı arabada....

Yorum bağlantısı
Aykut Zeren

teşhis tedavi uzun sürebilir, sonuç iyi olur merak etmeyin

Abi arabaya bindikten bir kaç zaman sonra olsa gam yemeyeceğim ama aldık binemedik. Neyse vardır bunda da bir hayır...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

her işte bir hayır vardır derler, inanırım, otomotivde türlüsüne şahit te olduk, ama cibinizin geri kalanı çok iyi durumda

Yorum bağlantısı
Aykut Zeren

her işte bir hayır vardır derler, inanırım, otomotivde türlüsüne şahit te olduk, ama cibinizin geri kalanı çok iyi durumda

Benimde tek avuntum o. inşallah bakalım Osman usta hallederde artık rahat rahat bineriz. İşte bu gibi olaylar ile uğraşmamak için iki kuruş fazla verip rahat etmek lazım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Benimde tek avuntum o. inşallah bakalım Osman usta hallederde artık rahat rahat bineriz. İşte bu gibi olaylar ile uğraşmamak için iki kuruş fazla verip rahat etmek lazım

Olay bu işte :)

Yorum bağlantısı
İzzet Mızraklı

farklı bir konu fakat 98 explorer zincir takımı degişimi hakkında bilgisi olan varmı acaba?

Yorum bağlantısı
İzzet Mızraklı

hakan bey buyuk bir problemmidir? fethiyede bir ex var almayı planlıyorum satıcı sadece zincir degişmesi lazım diyor fakat bu konuda bir bilgim yok

Yorum bağlantısı
İzzet Mızraklı
:) ozaman sizden yardım bekliyorum bu konuda
Yorum bağlantısı
Aykut Zeren

hakan bey buyuk bir problemmidir? fethiyede bir ex var almayı planlıyorum satıcı sadece zincir degişmesi lazım diyor fakat bu konuda bir bilgim yok

Ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum ama Bostancı Oto Sanayi'de bulunan bir 4x4 servisi 2000 tl fiyat biçmişti. Galiba iki adet zincir varmış (galiba diyorum çünkü emin değilim) ve motorun inmesi gerekiyormuş o nedenle bu kadar tutuyor dedi ben onların yalancısıyım.

Yorum bağlantısı
İzzet Mızraklı

yardımlarınız için tesekkur ederim motor iniyosa tutabilir malzeme ucuz ebayde 115 dolar caglar abiyi aradım yarın bakıp haber vericek eger çok yuksek bir rakam degilse kısmet olursa bu hafta bende tekrardan ex sahibi olucam:)

Yorum bağlantısı
İzzet Mızraklı
İzzet Mızraklı

abi bu linkteki takım degilmi ? belki ben bilmediğim için baskabirşeymi bakıyorum acaba?

Yorum bağlantısı
İzzet Mızraklı

evet masraflı araclar ama birokadarda zevkli araç 2.5 sene kullandım ve belki burdaki herkes aksini idda edicek ama 2010 model jeepe ten daha keyifliydi benim için

çagla abi bakabildinmi dogru takımamı bakıyorum abi bu arada satıcı motorun önkapagı acılıp degiştiriliyor dedi kesin motormu inmesi lazım?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

oralarda şeritlerin genişliği kaç inch ve pnlardan kaç adet var otoyolda? sokakta sağlı sollu park edilen yerler nasıl?

Yorum bağlantısı
İzzet Mızraklı

şehir içinde kullanıcam offroadla birlakam yok haklısınız tabi escalade veya navigatorde cok guzel fakat turkıyede onlara binebilmem için bi 20 sene daha calısmam lazım :)

Yorum bağlantısı
İzzet Mızraklı

çaglar abi linke bakabildinmi dogru parçayımı bulmusum?

Yorum bağlantısı
İzzet Mızraklı

adasınızın aracı çok guzel diri fakat malesef suan için butcem yetmiyor o arac için

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...