İçeriğe Yönlendir

Pc Seçimi, Ürün, Donanım Ve Fiyat Tavsiyeleri

Sani Gerşon

Recommended Posts

Sani Gerşon
(düzenlendi)

Oyumu Cd writer'dan yana kullanıyorum. ;)

Dedim ama ters çekildiğinden varmış. PSU gözükmüyor.

Bence PSU eksik... :good1:

Güç kaynaksız nasıl çalışmış bu?

Ben resmi görene kadar yazmışsın Mahmut. :bravo:

psu var iyi bakın fotoğrafa.

Akü yok. :p

psu yok

bunda psu yu yok galiba resimlere dikkatlı bakınca elektrik kablosu bağlantısı yok prize takılan kısım

Bence power supply eksik gibi...

Doğru cevaplar verilmiş :)

pc2tv.jpg

İlk kutuyu açtığımızda bi adaptör gördük. "Aaaa, yanlış paketlemişler" diye bayağı güldük. KAsayı bi çıkardık, psu yok! Madem psu'yu çıkardınız, kasayı niye bıraktınız :p

HP hangi akla hizmet 12v'u direkt vermiş çözemedim (DVI girişin hemen altında). Hem ev hem ofisler için hiç kullanışlı değil. Olabilecek en iyi 90watt'lık adaptör yerine o kadar psu üretmeleri olurdu. Ya da standart kasa formu yerine, adaptör gibi mobil çözüme, mobil bir kasa üretmeliydi diye düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

Hakan, sen nerede gördün psu yu?

tarihinde Sani Gerşon tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Ben espri yapmıştım ya akü yok diye, vizontele hesabı, anlamam yoksa psudan msudan. :D

msu'su var zaten,eksik olan psu :p

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

bilenlerin hediyesi ne sani :D :D :D

Başka bir bilgisayar konumda dudaklarımı göndermiştim geçen sene, oradan nemalanabilirsin :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Şimdi öyle yada böyle bu bilgisayar çalışıyormu çalışmıyormu ?

Çalışıyor, ama dandik 20$'lık adaptör bozulursa, pc çalışmaz hale geliyor...

Yorum bağlantısı

İlk defa adaptörlü kasa gördüm ??? Böyle bir ürün varmış hayret, yine de PSU olacak 220V görüceksin siyah kalın kablo olmadan olmaz. :)

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Eksik yok ozaman; :sunny::tongue2:

Birde şöyle düşün ; adaptör bozuldu değiştirmesi 1 dakika ; servis yok ; kasayı sökmek yok ,taşımak yok ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Taner Kızılkor

Peki kasada PSU için yer var (hemde yeterince) kartta da aynı yer varmı? varsa PSU yada adaptör seçilebilir o zamanda adaptör bulduk bulamadık diye sorun olmaz ;)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

İlk kutuyu açtığımızda bi adaptör gördük. "Aaaa, yanlış paketlemişler" diye bayağı güldük. KAsayı bi çıkardık, psu yok! Madem

12 volt yerine 13 volt ile çalışır bu alet. 13 volt meaweel güç kaynağı kullanıp, 12 volt 17 ah aküyü kasanın içine koyarım al sana 5 saat kesintisiz çalışacak ps. Adamlar yapmış beğenmiyoruz :biggrin:

Ha monitörü ne yapıcan demeyin, her şeyi devlet karşılamaz :)

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Peki kasada PSU için yer var (hemde yeterince) kartta da aynı yer varmı? varsa PSU yada adaptör seçilebilir o zamanda adaptör bulduk bulamadık diye sorun olmaz ;)

taner abi amaç maliyeti düşürmek

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

mis gibi cihaz da , pahalı gözüksün diye kasa boşuna büyük tutulmuş, güzel car pc olur bundan :spiteful:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Maalesef yok. Öyleki, pci çıkışları bile yok kasada. Yani alıp başka anakart ta takamıyorsunuz.

12 volt yerine 13 volt ile çalışır bu alet. 13 volt meaweel güç kaynağı kullanıp, 12 volt 17 ah aküyü kasanın içine koyarım al sana 5 saat kesintisiz çalışacak ps. Adamlar yapmış beğenmiyoruz :biggrin:

Abi akü gayet güzel mantık. Zaten zamanında casper yapmıştı ve çok takdir etmiştim. Ancak aküden adaptör girişine nasıl olacak? Akü nasıl şarj olacak?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Soket üzerinde değil ki? Yani havada değil ama :D

Soketten sonra herhangi bir şarj ünitesi göremiyorum (notebook'larda şarj ünitesi ayrı mesela).

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Monitör bizim işimiz hemde green teknoloji :D 12v 2A ile 17"-19" e kadar desteğimiz sürer. Peak değeri 4a olur o kadar onuda akü'nün ccu su destekler ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Kızılkor

Maalesef yok. Öyleki, pci çıkışları bile yok kasada. Yani alıp başka anakart ta takamıyorsunuz.

:zort: tam batırmışlar o zaman. :crazy:

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Bizim ofiste bazı bölümlerin kullandığı pc'ler de adaptörlü. İlk gördüğümde bana da garip gelmişti ama zaten bildiğimiz laptop anakartı var.

Ancak dizaynı ve kullanışlılığı çok iyi. Ama hiç genişleme imkanı yok.

Hadi bizdekileri anlarım da sizin aldığınız koca kasaya adaptör takmak biraz abes olmuş.

hp_compaq_6005_pro_usdt_2.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...