İçeriğe Yönlendir

C Max 2 - Gösterge Paneli Değişikliği

Necat Ertan

Recommended Posts

• 2 hafta sonra...
Mustafa Uz

tekrardan güle güle kullan abi, serviste yapılan kalibrasyon km ayarı dışında birşey kapsıyormu? ben hiç uğramadım servise. Birde seninkinden ufak bir farkı var benimkinde sağ altta toplam kmyi yazıyor günlük km menuden çıkıyor versiyon farkımız var. diğer konuda garanti konusunu sormamın nedeni tüm elektrik sistemini garanti dışı bırakmalarından korkmam.

Kalibrasyona hiç gerek olmadığını bugün sabah kayseriden gelen bir araca 5 dakika içinde takıldığını söylediler. Ayrıca garanti konusunda da aslında servis elemanlarına siz söylemezseniz onlar kendi başlarına değiştiğini anlamakta bile zorlanırlar sanırım.

Yorum bağlantısı
Doğu Kemik

Çok beğendim :bravo: Aynısından ben de istiyorum :yes: Bizim C-max in ekranını da değiştirmek lazım :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Uz

Kayseri'den gelen araç benim aracım

Siz ümit beyin yanından ayrıldıktan 30 dakika sonra ben aramışım kendisini. 450 Tl'nin altına bırakmıyor gösterge panelini. Aracın tescilini yapar yapmaz ilk işim sanırım gösterge panelini değiştirmek olacak.

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Abi çok güzel olmuş. :nazar:

Bir ara diet kola ile ıslatalım. :D :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Emre ŞAHiN

Hocam çok şık olmuş ellerinize sağlık. Facebook'taki ve donanımhaber'deki Yeni Cmax sayfasında sizin bu sayfayı görünce geldim. Ben de inşallah yaza doğru yaptırmayı düşünüyorum. Diğer bir isteğim de Gündüz Ledleri.

Almanya'da satılan C-Maxlerde şu anda bu gösterge paneli standart. Ancak Koç grubu sağolsun, Türkler en iyilerine layık (!) mantığıyla hareket ettikleri için Yeni C-Max'i 5-6 yıl bu tip ufak değişikliklerle satmayı düşünüyorlar.

Almayı düşündüğüm zaman tekrar iletişime geçeriz, yardımcı olursanız memnun olurum, saygılar..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Necat Ertan

Yok ya ben de yaptıracağım bu değişikliği... Çok farklı...

Abicim sizin bir ayağınız da yurtdışında, çok daha uygun fiyata temin edebilirsiniz diye düşünüyorum.

Abi çok güzel olmuş. :nazar:

Bir ara diet kola ile ıslatalım. :D :D

Şipit kardeşim gösterecem ben sana diet kolayı, sen hele bir yanıma gel :D

Hocam çok şık olmuş ellerinize sağlık. Facebook'taki ve donanımhaber'deki Yeni Cmax sayfasında sizin bu sayfayı görünce geldim. Ben de inşallah yaza doğru yaptırmayı düşünüyorum. Diğer bir isteğim de Gündüz Ledleri.

Almanya'da satılan C-Maxlerde şu anda bu gösterge paneli standart. Ancak Koç grubu sağolsun, Türkler en iyilerine layık (!) mantığıyla hareket ettikleri için Yeni C-Max'i 5-6 yıl bu tip ufak değişikliklerle satmayı düşünüyorlar.

Almayı düşündüğüm zaman tekrar iletişime geçeriz, yardımcı olursanız memnun olurum, saygılar..

Herzaman yardıma hazırım, hayırlısı olsun :flowers:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hakan Çark

Merhaba,

Gündüz ledlerini ben de istiyorum, araştırdım ama bir görsel bulamadım, siz de var mı?

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Şipit kardeşim gösterecem ben sana diet kolayı, sen hele bir yanıma gel :D

Başımla beraber Abi. :D :D :D

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Çok güzel olmuş güle güle kullan. :nazar:

Ama mazotu bu kadar dibe indirme yolda kalırsın. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Kamil AKGÜN

Herkese selamlar..

Yeni gösterge panelini bende sipariş ettim. 1 gün sonra geldi. Montajını kendim yaptım. Çok şık durdu. Bence bu fiyata böyle bir görsellik değer. Yaklaşık 1500 Km yaptım, hiç bir sıkıntı yaratmadı. Gayet sağlıklı çalışıyor. İlgilenen arkadaşlarla tecrübelerimi paylaşabilirim.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Transitin titanium'una bu göstergeden takarken neden cmax'in titanium'una takmazlar ki.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adem Topsakal

tebrikler başarılı bir işlem

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cemil Çınar

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kamil AKGÜN

Ankara Çakır oto'dan 450 TL ye aldım. Montajı kendim yaptığım için maliyeti bu kadar.

Yorum bağlantısı
Mustafa Uz

göstergeden almak isteyen var mı? Talebe göre gelicek.

Listeye beni ekleyebilirsin.

Yorum bağlantısı
Necat Ertan

450TL olur büyük ihtimalle, montajı basit kendiniz bile yapabilirsiniz 10tlden fazla alacaklarını sanmıyorum. Ayrıca birde servise gidip km ayarlatması yapmak gerekli.

Bir liste yok, ben geçen gün gittim Çakır otoya Ümit abi bana sordu getireyimmi satılırmı vs diye, bende sorumluluk almak istemediğimden belli olmaz dedim. Adetli getirmeyi planlıyordu ancak ben öyle diyince 5-10 tanelik partilerde getircek sanırım, telefonla bilgi almakta fayda var. Birde bu arabanın bu tip parçaları(gösterge sony panel spoiler vs) en fazla 6 ay daha gelir, artık yeni arabaların parçaları gelmeye başladı dedi(fiesta mondeo bmax vs)

Ozan C max için gündüz farı getirtme durumları var mıdır?

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/238346-yeni-c-max-gunduz-fari/page__view__findpost__p__1779015

I4u3d.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...