İçeriğe Yönlendir

Yakıt Seçimi - Benzin

Adem Cengiz

Recommended Posts

Süleyman Can Şahin

Neresi daha ucuz ise oradan alıyorum. Dizel-benzin-lpg hepsi için geçerli :)

Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Deneme amaçlı nitro+ aldım. Sanki motor sesi daha da azaldı. Şu anda şehir içi ort hız 19 km/h, ort yakıt 6,4 lt/100 görünüyor. Tabii ki bir kaç defa yakıt alıp depo tamamen nitroya dönünce daha sağlıklı sonuç verecektir.

Yorum bağlantısı
Yasin Şıracı

bende deneme amaçlı nitro+ benzin aldım. Daha 25 km kullandım, sanki alt devirlerde hızlanması biraz daha iyi gibi. Daha önce dolu depoda 585 km menzil gösterirken şu anda 600km gösteriyor. Aynı yol aynı kullanım koşulları. Bunlar ilk izlenimler, daha 25 km oldu, bakalım ilerleyen km lerde değişiklikleri aktarıcam.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Bünyamin Dedeoğlu

Ben şahsım adına sürekli shell den alıyorum benzin ve son 3 aydır 97 oktan alıyorum peki ne fark derseniz inanın hiç bir fark görmedim hatta yarın depo doldurcam sanırım 95 koycam inanın hiç bir fark yok ne yakıt tüketimide nede çekişte aynı yani

Yorum bağlantısı
  • 11 ay sonra...
Sezer Pehlivan

benzini shell'den aklı kelden alıcaksın demişler :biggrin:

Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer
(düzenlendi)

Dizelde TP motorinden bende dahil bir çok arkadaşımız memnun, peki TP'nin benzinini kullanan varmı ? Nasıl acaba?

tarihinde Korhan Şenörer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sezer Pehlivan

Dizelde TP motorinden bende dahil bir çok arkadaşımız memnun, peki TP'nin benzinini kullanan varmı ? Nasıl acaba?

doğrudur ama istanbulda henüz denk gelemedik bende gerçekten çok merak ettim kullanan başka kimse varmı_?

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
hamdi Karaca

1.25 trenx mevcut bende. Sizlere sormak istedim akaryakıtı hangi istasyondan alıyosunuz hangisi daha iyi

Yorum bağlantısı

1.25 trenx mevcut bende. Sizlere sormak istedim akaryakıtı hangi istasyondan alıyosunuz hangisi daha iyi

Merhaba Hamdi Bey,

Konunuz birleştirilmiştir. Buradan devam edebilir ve daha detay bilgi bulabilirsiniz.  :flowers:

Saygılarımla,

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Merhaba formda arattım konu bulamadım tavsiye ettiğiniz en iyi benzin satış firması veya markası hangisi ?

Yorum bağlantısı
Misafir

Merhaba formda arattım konu bulamadım tavsiye ettiğiniz en iyi benzin satış firması veya markası hangisi ?

Okan Bey konunuz birleştirilmiştir..

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
  • 5 yıl sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...