İçeriğe Yönlendir

Samsung Note II (N7100) Detaylı İnceleme (Kullanım Tecrübeleri)

Engin Deniz

Recommended Posts

Fatih Öztürk2
Selamlar,

Note2 kitkat sürümü ile pil tüketimi konusunda iyileştirme yapmışlar. Ayrıca yaşamış olduğum wifi problemide giderilmiş.

Yorum bağlantısı

Off be gözlerim yaşardı. Bugünleri göremeden gitti canım note2'm. :p

Bi ara Wave 2 vardı. BADA2 dünyaya yayıldı tek türkiye kalmıştı, her zamanki gibi. Telefonu sattığım gün BADA 2 TR ye gelmişti...

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran
(düzenlendi)

Bi ara Wave 2 vardı. BADA2 dünyaya yayıldı tek türkiye kalmıştı, her zamanki gibi. Telefonu sattığım gün BADA 2 TR ye gelmişti...

Wave 2 alan herkes o zaman bırakmıştı zaten. App storea girilemiyordu eski sürümle. :)

Ben htc one'imla çok mutluyum. Bence htc harbiden androidin kralı. :D

tarihinde Mert Boran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

4.4.2 pardon :) yanlış yazmışım. Pil iyilestirilmis daha % 10 kullandim ama direk anladim.

Düzeltme: wifi sorunu çözülmüş.

tarihinde Ozan Altundal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Onur Demir

bende guncelledim aksam ustu. sarj daha iyi gibi. wifi problemi olarak gorunen bildirim seridinde wifi baglantisi dengesiz demesi ise evet bendede vardi o sorun. eve gidince bakarim duzelmismi diye. wifi dengesiz diyordu ama hic kopma yasamiyordum.

ama hala note3 tanitimlarinda gosterdikleri ekrani sag sol yaptigimizda ufak boyuta inip tek el kulkanim imkani saglamamislar note2 ye, note3 te varmidir bilmem.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ofisteki arkadaşların note2'lerini güncelledik bugün. Samsung hala yavaş... Bu ki kitkat 512mb ram'le çalışabilecek biçimde tasarlanmıştı...

Başka bir arkadaş yine ofisten nexus5 almış. Kısa bi deneme turu attım, güzel. Ama hala bi telefona 1000tl üstü bi rakam vermem.

Yorum bağlantısı
Onur Demir

evet yeni guncellemeden sonra cok az ram kullaniyor telefon. ancak uzun zamandan beridir oynadigim yuksek donanim gerektiren bir oyun son guncellemeden beridir kasip oyundan atti toplamda 2 sefer. daha once hic yasamamistim.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Arkadaşın note 2sinde ram kullanımını 1in altına dusuremedim. Güncelleme ile gelen çok fazla bir degisiklikte yok gibi şarj dışında.

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Arkadaşın note 2sinde ram kullanımını 1in altına dusuremedim. Güncelleme ile gelen çok fazla bir degisiklikte yok gibi şarj dışında.

kalemi cikardigimdada titremiyor artik. yani tepki yok.

dun aksamda klavye spen moduna girdi geri cikamadim. kaptip actim telefonu

Yorum bağlantısı

Ram 700-800 mblarda benim temizlemeden. Sarj çok iyi olmuş. Eskisi gibi oldu daha doğrusu. 4.3de çok bozulmuştu. Telefon daha stabil. Klavyeye sonunda Smilelar eklenmis o yüzden whatsapp dışındaki uygulamalarda saçma sapan siyah beyaz smilelar görmüyoruz artık

Yorum bağlantısı

O değilde note 2 nin şarjını bitirebilen var mı.? :) Sabah 9'da çektim şarjdan 20 dakika telefon görüşmesi 1 saat oyun sürekli internet wifi açık 15 dakika kamera açık ve 5 dakika flaş açık kaldı şu an şarjım %51.. :)

Aynı durumdayim tüm gün 3g ya da wifi devamli açık. 1 saatte bir clash of clans a giriyorum. Whatsapp forum devamli açık. 12-13 saat kullansam devamli aksam geldiğimde 20-30 kalmış oluyor. Yeni güncelleme çok iyi oldu

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Mert Yeldan

Yahu mal satılmış, sahibi istediği fiyatı talep eder. Beğenen alır beğenmeyin almaz. Boşa tartışmayın hakim :p

Yorum bağlantısı

Telefonda tartışılmaz, uzaktan soru cevap ile konu uzatılmaz. Aradaki yaş farkları, saygı ve sevgi cümleleri, yazının tonu giderek sertleşir ve iki taraf da hızını alamayıp; kapanan konudan buraya doğru sürdürecek kadar öfkelenir birbirine. Donanımhaber forumun seviyesini yaşatmayacak şekilde tartışabildiğimiz forumda, tanıdığımız ve sevdiğimiz kardeşlerimizin, yaştaşlarımızın birbirlerini üzmesi, öfkelenmesi, ne küçüğün büyüğe saygısına, ne de büyüğün küçüğe sevgisine sığar. Benden sonra yazabilirsiniz elbet ama sizden istirhamın; aklınızdan geçeni klavyeye dökmeyin, 10 kere yutkunun bir kere yazın. Sizleri de önemsediğimiz için üzüldüğümüzü unutmayın. 

Sevgilerimle....

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Şu an başka mevzuları sonlandırmak üzereyiz, bırakın biraz soluk alalım lütfen... Aynı anda mesaimizi bitirmeye çalışıyoruz.... ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Oktay Demirağ

Arkadaslar note2 + 16 gb sd kartım var. Telefonda resimler cok yer kaplıyor ve maalesef twlefon kayıt yerini sd kart olarak gosteremiyorum. Dahili hafızasına atıtor herşeyi. Usb ile DCIM klasorunu sd karta aktarıyorum ancak telefon dropbox, lg cloud, gdrive ile entegre calistigindan ilk wifi bulduğunda tekrar dahili hafızasına atıyor. Bunu default olarak sd karta yuklemesini sağlamanın bir yolu var mıdır?

Yorum bağlantısı

Arkadaslar note2 + 16 gb sd kartım var. Telefonda resimler cok yer kaplıyor ve maalesef twlefon kayıt yerini sd kart olarak gosteremiyorum. Dahili hafızasına atıtor herşeyi. Usb ile DCIM klasorunu sd karta aktarıyorum ancak telefon dropbox, lg cloud, gdrive ile entegre calistigindan ilk wifi bulduğunda tekrar dahili hafızasına atıyor. Bunu default olarak sd karta yuklemesini sağlamanın bir yolu var mıdır?

Fotoğraf ayarlarından kayıt yeri hafiza kartı seçildiği halde mi böyle yapıyor?

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...