İçeriğe Yönlendir

Samsung Note II (N7100) Detaylı İnceleme (Kullanım Tecrübeleri)

Engin Deniz

Recommended Posts

Orçun Dikayak

Mağazaya gidip bi bakın gold bilgisayar paralel ithalatta satmakta garantide sorun yaşarsanız eğer öyle olursa o yüzden gidip teyitleşin Telpa-Genpa-Başarı-Brighstar bu ithalatçılardan birine aitse fiyat normal denilebilir.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Gold sağlam sitedir..Sıkıntı olacağını sanmıyorum..Sadece internette satış yapmıyor bir çok yerde mağazaları var..

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Gold güvenli Engin hiç aklına yatmaz ise avmde gold var orada varsa elden al ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Site güvenilir...istanbulda devamlı adından söz ettiren bir firmadır...

Gold güvenli Engin hiç aklına yatmaz ise avmde gold var orada varsa elden al ;)

Sitedeki fiyat ile mağaza fiyatı farklı oluyor ve kesinlikle site fiyatına vermiyorlar...

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Fiyatını bilmiyorum ama, Gold dan daha önce alış veriş yaptım sorun yaşamadım. Hızlıal.com da GOLD kuruluşudur.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Site güvenilir...istanbulda devamlı adından söz ettiren bir firmadır...

Sitedeki fiyat ile mağaza fiyatı farklı oluyor ve kesinlikle site fiyatına vermiyorlar...

Ona hiç dikkat etmedim ama sitede ki bültenleri ile mağaza bültünleri aynı oluyor. Televizyon araştırıyorum da o yüzden takipteyim :D

Yorum bağlantısı
Murat Dere

http://www.gold.com....ri-Cep-Telefonu

Gold taki kampanya cazip gibi geldi, hem 12 taksit hem 4 ay erteleme, güvenlimidir bu site? Sıkıntı yaşarmıyım ?

Engin, al çocum sen bunu. Sıkıntı yok. Fiyat çok güzel. Site güvenilir. Hadi bakim... Abine de selam söyle canım. Çok öptüm. ;)

Yorum bağlantısı

Ona hiç dikkat etmedim ama sitede ki bültenleri ile mağaza bültünleri aynı oluyor. Televizyon araştırıyorum da o yüzden takipteyim :D

Biz geçen laptop beğendik siteden,adamlar geri çevirdi mağazadan...neymiş web'e özel fiyatmış,ordan alıcakmışız...dedim ne farkı var ? sitenin tanıtımı yapılıyor aynı zamanda dedi..

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Biz geçen laptop beğendik siteden,adamlar geri çevirdi mağazadan...neymiş web'e özel fiyatmış,ordan alıcakmışız...dedim ne farkı var ? sitenin tanıtımı yapılıyor aynı zamanda dedi..

Ürünlere göre fark ediyor olabilir abi.Belki sadece siteye özel fiyatların çıktığı zamanlar oluyordur.

Yorum bağlantısı

Ürünlere göre fark ediyor olabilir abi.Belki sadece siteye özel fiyatların çıktığı zamanlar oluyordur.

Olabilir...ama insan yakından incelemek istiyor işte,o yüzden koşa koşa gittik mağazaya :) adamlar öyle söyleyincede koşa koşa eve geldik girdik nete :D

Yorum bağlantısı
Orçun Dikayak

Anlatmak istediğim şuydu mesela şuan gold bilgisayarda satılan Galaxy S3'ler hep paralel ithalat Pegasus diye bir firma garanti veriyormuş

http://www.gold.com.tr/U202500/Samsung-i9300-Galaxy-S-III-16GB-Blue-Cep-Telefonu

http://forum.donanimhaber.com/m_67147330/tm.htm

Böyle pahalı cihazlarda da garanti önemli olabiliyor.Gold güvenilir sitedir ama garantisi Gold bilgisayar değildir bişey oldu mu yüzüstü kalabiliyorsunuz.Mesela Vatan bilgisayarın sattığı cihazların hepsi distribitör cihazı ordan böyle bir sorunla hiç karşılaşmıyorsunuz.Bunları nerden biliyorsunuz derseniz işim cep telefonu üzerine.Ve haftasonunu bekleyin derim 2 haftadır vatan %30 indirim yapmakta sağolsun bizide kasıp kavurdu sanırım stok eritme yada vergi düşürme peşinde her yıl sonu bunu yapıyor :biggrin:

Bir örnek daha ilk iPhone5 'leri getiren Gold bilgisayardı ama hepsi yurtdışı üründü 3300 TL'den sattılar çoğunda kayıt problemi yaşandı bilginize.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

http://www.gold.com....ri-Cep-Telefonu

Gold taki kampanya cazip gibi geldi, hem 12 taksit hem 4 ay erteleme, güvenlimidir bu site? Sıkıntı yaşarmıyım ?

Gold en eski bilgisayar mağazalarından biridir. Vatan, Teknosa yokken Gold vardı.

Ancak ürünün paralel ithalat olup olmadığına bakmak lazım.

Yorum bağlantısı
Orçun Dikayak

Güven konusunda sıkıntı yok ama dediğim gibi mağazadan teyit etmek lazım az para değil sonuçta

Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün

Gold internet sitesinden aldığım ürünleri Yurtiçi Kargo ile göndermelerini istememe rağmen MNG ile göndermeleri, ardından MNG'nin paketi kaybetmesi ve sigorta kapsamında ödeme için benden fatura ya da irsaliye kopyası istemesi, bunu Gold'dan 5 kez talep etmeme rağmen bir ay sonunda telefonda ancak tartışarak temin edebilmem ve siparişim üzerinden 40 gün geçmesine rağmen hala elime ne ürünün ne de bedelinin geçmemesi... Gold'un internet sitesinden asla ürün almam. Her şekilde Gold'dan almam gerekiyorsa, gider mağazasından alırım. Ben internet satış mağazasının, "satana kadar destek" politikası izlediğini düşünüyorum. Bu kadar pozitif düşüncenin arasında, negatif bir düşünce de girmiş oldu, kusura bakmayın.

Yorum bağlantısı
Orçun Dikayak

Eğer distribitör garantiliyse fiyat uygun alın derim zaten sonra Gold ile muhattap olmanıza gerek yok Telpa gayet güvenilir bir teknik servis hemde hızlı şimdiden hayırlı olsun :good1:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Şimdi telefonla aradım Distribütör garantili dediler.

Distribütör olman için 1 teknik servis ile 1 satış noktası açman ve her ay belli bir kota tutturman veya karşılığını vermen yeterli.

Distribütörü kim o önemli ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Orçun Dikayak

Aynen Sani arkadaşımız doğru söylüyor bende atladım o kısmı yukarıda yazdığım distribitörlerden biri olursa sorun yaşamazsın.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Güzel telefon :) Kampanya da güzel.

Şimdiden hayırlı olsun.

Bu arada babam dün Turkcell kampanyası ile bu telefona bakıyordu siz baktınız mı ?

Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Güzel telefon :) Kampanya da güzel.

Şimdiden hayırlı olsun.

Bu arada babam dün Turkcell kampanyası ile bu telefona bakıyordu siz baktınız mı ?

Turkcell uçuyor sadece cihaz 2.400 e falan geliyor :s
Yorum bağlantısı
Ali Eren Alper

Arkadaşlar bu tip pahalı uçuk cihazlarda garanti çok önemli paralel ithalat ya da grey ithalat dedikleri ürünlere dikkat edin eğer paralel ithalat ürünse fiyat pahalı daha ucuza da bulabilirsiniz. Bu yeni tip cihazlarda arıza olduğu zaman eski telefonlardaki gibi herhangi bir tamirci açıp lehim yapamıyor zaten koca telefonun içinde hardware denilen donanım sadece bir adet yeşil kart geri kalan her şey yazılım. O yüzden yetkili servis dışı tamirini yapılamıyor en ufak arızada da eğer garantili değilse kapıyı 300 TL'den açıyor yetkili servis, ekran falan arızasında fiyattan hiç bahsetmeyim zaten.

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş

gold çogu zaman yurt dışı ithalat ürünleri satıyor resmi satış bayilerinin cihazlarını satmıyor

telpa-başarı olsun.

şu anda başarıda bana girişi 1774TL note2 bayi alış fiyati

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Gold sağlamdır. 2000 de tanışmışlığım vardı firmayla. Pegasus kendi markalarından biri. hizilal.com ve sanalpazar.com da gold kuruluşlarıdır.

Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Gold sağlamdır. 2000 de tanışmışlığım vardı firmayla. Pegasus kendi markalarından biri. hizilal.com ve sanalpazar.com da gold kuruluşlarıdır.

Siparişi vereceğim ama Note1 mi 2 mi kararsız kaldım, arada 350 TL fark var değermi acep? :)
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...