İçeriğe Yönlendir

LG Nexus 4 Yorumları

Ali Cihangiroğlu

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Nexus 4 ten bahsediyorum, sonunda geldi :)

Bundan sonra hiç uğraşmayacağım, androidmi! düşünmeden nexus alırım, yazılım derdi yok,anında ota güncelleme :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yeni konuya uygun hale getirildi :p
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Sonu yok evet, ortalama birşey alıp 2-3 sene ardına bakmayacaksın, bu iş için ideal alet bence nexus, samsung nexus bile hala gayet güzel, 100 lira fazlasına nexus4 varken ne uğraşıcam kardeşim, herşeyi full, yazılım derdi sıfır, yanlışmı düşünüyorum sizce, al bunu, ardına bakma...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Ali abi katılıyorum sana.

Geçen arkadaşla da konuştuk bu durumu, orada da aynı sonuca ulaştık. Şu anda telefon alacak olsam ve daha önce hTC kullanmamış olsam gözüm kapalı nexus4 'e yürürdüm. Her şeyiyle komple bir cihaz. O özelliklere sahip ürün nexus koduyla değil, hTC - Samsung ismiyle çıkmış olsaydı Türkiye fiyatı 2000 TL'nin altında olmazdı kesinlikle.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Sonu yok evet, ortalama birşey alıp 2-3 sene ardına bakmayacaksın, bu iş için ideal alet bence nexus, samsung nexus bile hala gayet güzel, 100 lira fazlasına nexus4 varken ne uğraşıcam kardeşim, herşeyi full, yazılım derdi sıfır, yanlışmı düşünüyorum sizce, al bunu, ardına bakma...

Bilemiyorum kullanmadım :( hatta görmedim.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Teknosa da anında tükenmiş, hele bir yayılsın, alacağım belli oldu, benim için yazılımda ön palanda, beklemek istemem, ne çıktı anında telefonuma gelmeli, yok rom muş, yok port edilecekmiş, saf andro gibisi yok, kerdeşime zamzung nexus almıştık, alet yağ gibi çalışıyor resmen, rehber açma hızı tf4s den bile azıcık hızlı, o kadar diyim, nexus4 ideal alet.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Nexus4 'ün şimdiki fiyatı bile yüksek. Sanıyorum bir kaç aya en az 200-300 TL daha düşer. Göz boyayan 999,00 TL etiket rakamı hiç zor değil o cihaza.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Aynen, şuan sazan modunda olanlar hemen atlamış durumda, 1400 kaada almam, bekleyelim biraz, ama 1000 tl de olmaz, bir önceki nexus bile 1200 tl. (spot olanı 1000 tl.) civarı şuan.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Nexus4 'ün şimdiki fiyatı bile yüksek. Sanıyorum bir kaç aya en az 200-300 TL daha düşer. Göz boyayan 999,00 TL etiket rakamı hiç zor değil o cihaza.

Nexus sürekli güncelleniyor mu? Yani donanımı el verdikçe?

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Nexus sürekli güncelleniyor mu? Yani donanımı el verdikçe?

Hem de ilk önce. Nexus google'ın kendi telefonu. Komple üretemeyeceği için firmalarla çalışıyor. Önceki nexus Samsung ile çıkmıştı bu LG oldu.

Nexus 'un ilk çıkış amacı da, şu anda da öyle gerçi, ucuza android telefon satarak yaygınlaşmasını sağlamak.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Ayrıca aylarca önce son sürümü alırsın, diğer firmalar aylarca bekletir, nexus un eskisi bile süper, kardeşimde olduğundan biliyorum, şuan ki sürüm, s3 ten bile daha stabil ve hızlı, ayrıca rehbere girişi tf4s yada tf5 ten milisaniye kadarda hızlı, s3 bu konuda yanında kağnı kalır :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Hem de ilk önce. Nexus google'ın kendi telefonu. Komple üretemeyeceği için firmalarla çalışıyor. Önceki nexus Samsung ile çıkmıştı bu LG oldu.

Nexus 'un ilk çıkış amacı da, şu anda da öyle gerçi, ucuza android telefon satarak yaygınlaşmasını sağlamak.

Ayrıca aylarca önce son sürümü alırsın, diğer firmalar aylarca bekletir, nexus un eskisi bile süper, kardeşimde olduğundan biliyorum, şuan ki sürüm, s3 ten bile daha stabil ve hızlı, ayrıca rehbere girişi tf4s yada tf5 ten milisaniye kadarda hızlı, s3 bu konuda yanında kağnı kalır :D

doğumgünüme kadar ace2'me 4.1.2 gelmezse, nexus alıyorum demektir...

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

doğumgünüme kadar ace2'me 4.1.2 gelmezse, nexus alıyorum demektir...

Aldın gitti desene :D

Zamzungun şimdilik, (hadi adam gibi diyeyim bari) tek destek alan modeli s3, o da 4.2 den sonrasını zor görür, bu işler böyledir, nexus 4, andro 5 i rahat görür, hatta 5.2 yide görür ve nexus5 çıkar zaten, o zamana s3 te müzede yerini çoktaaan alır :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Valla Samsung'tan bi döneklik bekliyorum. Ama 1200tl de vermek bi telefona koyar. İkinci el bakınırım, temizine denk gelirsem, ace2'mi satarım.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Çok vermem diyorsan az sabret, samsung nexus ucuzlar alırsın, nexus4 1300 den aşşağı zor iner.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Nexus 4 konusu açmışımda haberim yok yahu :D tenks sayın modaratörüm :)

Şuan beklemedeyim, piyasa çıksın bir güzellik yapacağım sanırım :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Zamzungun şimdilik, (hadi adam gibi diyeyim bari) tek destek alan modeli s3, o da 4.2 den sonrasını zor görür, bu işler böyledir, nexus 4, andro 5 i rahat görür, hatta 5.2 yide görür ve nexus5 çıkar zaten, o zamana s3 te müzede yerini çoktaaan alır :D

Nexus 5 çıkarsa, 4'ün desteği durur mu?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Şuan 4 var, bir önceki andro 4.2 kullanıyor, hemde aylardır, yani 5 çıktığında bile bu bir önceki çok geri kalmayacak, nexus 4 ile 2 sene %100 garantili yazılım desteği görürsün, andro 5 i zaten alacak, 6. versiyonuda alacaktır, yani rahat ol, ayrıca ben çok sevdim bu aleti, hakikaten kaliteli, aynı seviyede olan Lg G modeli ise hayatta alınmaz, çünki Lg yazılım desteği var, daha doğrusu yok :)

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Nexus 5 çıkarsa, 4'ün desteği durur mu?

Resmi midir değil midir bilmiyorum, 2 sene güncelleme garantisi yazıyordu bir yerde.

2 sene deyince bir düşündüm, 2 sene önce Desire almıştım. Android 2 yüklüydü, resmen 2.6 ya çıkabildi. ICS bile gelmedi. Şimdi piyasada JB 4.2 var. Desire 2.6'da kaldı.

2 senede android 2.1'den 4.2'ye geldi. Az bir süre değil.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ace2 hala 2.3.6'da. Ayıptır be.. Aralık sonu çıkacak dendiği için aldım bu telefonu...

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ayfona tercih edeceğim tek telefon :p

Hahahahaa, hala adını hatırlıyorsun demek, be tf5 i bile unuttum, tf5s naylon edişın gelince hatırlarız, bakalım demode işlemcisiyle ne gibi devrim niteliğinde icatlar göreceğiz, tf önce kablosuz şarjı öğrensin, kırılmayan camı aliminyum yaptılar bu seferde sıfır aldığın alet çizik çıkmaya başladı, hep derim, devrimi 3g modeliyle yaptı ve orada kaldı, sonu nokidan beter olucak :D

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Hahahahaa, hala adını hatırlıyorsun demek, be tf5 i bile unuttum, tf5s naylon edişın gelince hatırlarız, bakalım demode işlemcisiyle ne gibi devrim niteliğinde icatlar göreceğiz, tf önce kablosuz şarjı öğrensin, kırılmayan camı aliminyum yaptılar bu seferde sıfır aldığın alet çizik çıkmaya başladı, hep derim, devrimi 3g modeliyle yaptı ve orada kaldı, sonu nokidan beter olucak :D

3g-3gs-4-4s benim için. 5 tırt :)

Uygun bulursam 4 alırım belki sıfır 800-900 bandına bulamazsam nexusu bekleyecem Zaferin dediği gibi 999TL bandından.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...