İçeriğe Yönlendir

LG Nexus 4 Yorumları

Ali Cihangiroğlu

Recommended Posts

Hüseyin Yergin
(düzenlendi)

Üzün süre kullandığım s2 imden sonra heyecan arayıp tırfona 2 günlüğüne geçtim sevmedim ısınamadım geri verdim, s2 imi satmış bulununca telefon arayışlarım beni lg ye yönlerdir di öncesinde tabiki sony xperia z düşündüm ama bütçemde 1300 tl en son rakamdı. Direk eledim aklımda hep lg optimus e975 vardı onunda fiyat konusunda yanına yanaşamadığımızdan. Gönlümdeki son telefon olan 2gb rami ile öne çıkan nexus 4 e yöneldim. İlk izlenimim beklediğimden daha büyük daha geniş bir ekranlı olması idi. Her zaman ki uygulamalarımı yükledim donma tıkanma aksırma şuanlık yok, s2 den çok daha hızlı ve stabil, sim kart girişi micro, hafıza kartı girişi yok, tırt fon gibi bataryası içerisinde olması diğer özellikleri. Alışdığım samsung touchwiz deki sürtürerek arama, akrana dokununca ana ekranların küçülmesi gibi özelliklerin olmaması biraz zor geldi ama alışacağım gibi şimdilik sevdim telefonumu, resim ekliyorum yanına almayı düşünen arkadaşlar için samsung galaxy ace yi koyuyorum boyut olarak fikir edinirsiniz diye. Sormak istediğiniz bir şey olursa cevaplamaya çalışırım.

dsc0115za.jpgdsc0120lu.jpgdsc0116ur.jpg

tarihinde Hüseyin Yergin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...