İçeriğe Yönlendir

Yanlış Renk Yazılması

Alkan Koca

Recommended Posts

Alkan Koca

Abilerime bir sorum olacaktı geçen ay muayeneye giden fiesta aracım sorunsuz geçti ruhsatta yer kalmadığı için değiştirilmesi gerekiyordu emniyete gidip ruhsatı değiştirdim fakat şimdi dikkat ettimki ruhsatta aracın rengi gri yazılmış daha önce istiridye grisi olarak yazıyordu bu cezaya sebep olurmu?

Polis yolda durdurup kardeşim bu araba metalik kahverengi burda gri renk yazıyor aracın rengini değiştirmişsin diyebilirmi?

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Aracın rengini ekleyebilirmisiniz. O kahveye yakın renk ise sorun olur gibi ..

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

99 senesinde 3,15 bmw vardı bende,balköpüğü rengindeydi,ruhsatta kahverengi yazıyordu polis bağladı ilk çevirmede.ruhsat değişmişti.

bence değiştirin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ugurcan Yogun

99 senesinde sattığımız bmw315 balköpüğü idi söyleyince şimdi cok güzel bir araçtır 6 yaşındaydım plakasını bile hatırlarım 34UR425:)

99 senesinde 3,15 bmw vardı bende,balköpüğü rengindeydi,ruhsatta kahverengi yazıyordu polis bağladı ilk çevirmede.ruhsat değişmişti.

bence değiştirin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alkan Koca

arabam budur sorun olacaksa emniyetten değiştireyim :(

428082_315051041944737_1550877678_n.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Resimden pek belli değil rengi ama arka tampona bakınca bu rengin gri olmadığını tahmin edebiliyorum.. bence sorun yaşama ihtimalin yüksek..

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Yeniden ruhsat çıkartırsan iyi olur. Trafik şube arabanın dosyasına bakıp ruhsatta renk hatası yaptıklarını göreceklerdir.

Trafik şubeleri kendilerinden kaynaklı hatalarda yeni ruhsat için ücret almamaları gerekiyor. Bununla ilgili resmi bir yazı paylaşmıştım forumda.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Biliyorum bu rengi ; gri ile alakası yok ; ruhsat değişmeli malesef..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...