İçeriğe Yönlendir

Erzurum Cağ Kebap

O.Yücel Çetin

Recommended Posts

Ali Eren

Abi teklife gerek yok. Bekleriz bizde sayende gitmiş oluruz :D

Sen ne zaman gittin. Evden çıkabiliyormusun :D Bekle beraber gideriz :D

He ya geçenlerde bi gittiydik, bir daha da ne zaman gideriz bilinmez. :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

He ya geçenlerde bi gittiydik, bir daha da ne zaman gideriz bilinmez. :p

Beni bekle ben götüreyim seni :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Necat Ertan

2005 Aralık, 2006 Mayıs ayları arası Palandöken Zırhlı Tugay Komutanlığında 307.KD olarak askerliğimi yaptım. O zaman doğru dürüst gezme, yemek yeme fırsatım olmamıştı :) Geçen yıl bu zamanlarda hem küçük bir iş, hemde tatil amacıyla 3 gece Kayak Merkezinde Palan Otel de kaldım. Çok güzel bir şehir, 2006 dan sonra olumlu yönde çok değişim olmuş. Fırsat bulsam bu sene de gitmek, oradaki dostlarımızla tanışmak isterdim...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
(düzenlendi)

2005 Aralık, 2006 Mayıs ayları arası Palandöken Zırhlı Tugay Komutanlığında 307.KD olarak askerliğimi yaptım. O zaman doğru dürüst gezme, yemek yeme fırsatım olmamıştı :) Geçen yıl bu zamanlarda hem küçük bir iş, hemde tatil amacıyla 3 gece Kayak Merkezinde Palan Otel de kaldım. Çok güzel bir şehir, 2006 dan sonra olumlu yönde çok değişim olmuş. Fırsat bulsam bu sene de gitmek, oradaki dostlarımızla tanışmak isterdim...

Üniversite kış oyunları zamanında çok güzel yatırımlar yapılmış haliyle şehir modern bir görünüm kazanmış. :good1: Her zaman beklerim Abi. ;)

tarihinde Osman Yücel Çetin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cemal Demirezen

Koç mutlaka denenmeli bana en lezzetli gelen yer koç tu koçların dedesi bulmuş diyorlardı. Birde Atatürk evinin ilerisinde beyzade isimli mantıcı vardı ben ne Kayseri ne başka yerde o kadar lezzetli mantı yemedim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

Koç mutlaka denenmeli bana en lezzetli gelen yer koç tu koçların dedesi bulmuş diyorlardı. Birde Atatürk evinin ilerisinde beyzade isimli mantıcı vardı ben ne Kayseri ne başka yerde o kadar lezzetli mantı yemedim.

Beyzade'yi bir sorayım bakalım duruyormu hala.

Yorum bağlantısı
Cemal Demirezen

Beyzade'yi bir sorayım bakalım duruyormu hala.

Atatürk evinin oradan dar sokağın ilerisinde solda idi.Fiyatlarda gayet makul.

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

Atatürk evinin oradan dar sokağın ilerisinde solda idi.Fiyatlarda gayet makul.

Tamam şimdi çıkardım duruyor dediğiniz yer Mumcu Caddesinden daha yakın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Oğuzhan Demir

Güzel olmuş bu yakında Doğu Anadolu olarak Erzurum'da toplanma planlarımız var :ninja:

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Ne zaman Cağ kebabı yemeye gitsek çok zararlı çıkıyorum. Bi oturunca 15 16 şiş yiyorum en az :)

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

Ne zaman Cağ kebabı yemeye gitsek çok zararlı çıkıyorum. Bi oturunca 15 16 şiş yiyorum en az :)

Sami ne yaptın sen, o kadarına bizim Doğu Anadolu ekibi doyar :D

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Sami ne yaptın sen, o kadarına bizim Doğu Anadolu ekibi doyar :D

İstanbul'da da aynı resimdeki şişlerden var tek porsiyonda 5 tane felan geliyor yanlış hatırlamıyorsam oda doyurmuyor.

Pahalıda porsiyonu burada oylede yeyince mecbur sık gidemiyorum :)

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

İstanbul'da da aynı resimdeki şişlerden var tek porsiyonda 5 tane felan geliyor yanlış hatırlamıyorsam oda doyurmuyor.

Pahalıda porsiyonu burada oylede yeyince mecbur sık gidemiyorum :)

Çağ kebabını tatlı listesine almalısın :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Çağ kebabını tatlı listesine almalısın :D

Evet yemekten sonra yemem lazım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Çok özlediğim mükemmel bir lezzet. Yalnız mutlaka Erzurum, Ardahan, Kars ve Artvin yöresinde o lezzeti bulabiliyorum.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Emrah Musalli

biz de erzurumda çok yerdik. oltu da. ama o zamanlar ucuzdu bol bol yerdik. şimdi 5 liradan aşağı yokmuş. öçzellikle bazen kuzu alır kendimiz yapardık. sayı vermeyeyim arkadaşın rekorunu epey bir kırmışım.

Yorum bağlantısı
  • 7 yıl sonra...
Selçuk Bakış

Ramazan da yemek konusu hortlatmak 😃

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...