İçeriğe Yönlendir

Nissan Skyline Gt-R 410 Bg (Bol Resimli & Video)

Tolgay Bilge

Recommended Posts

Tolgay Bilge

Merhaba arkadaslar bugun bir arkadasimin nissan skyline gt-r ini deneme firsatim oldu ve sizin icin birkac foto ve video cektim umarim begenirsiniz!Video da 320 beygir diyorum ama arac aslinda 410 beygire yukseltilmis Pazar gunu cok kontrol oldugu icin otobana cikamadik ama kisa bir mesafede 150 km yi goruyoruz videoda sahsen benim icin cok guzel bir deneyimdi allah herkese boyle bir oyuncak nasip etsin!:)))))

20130224162117.jpg

20130224162107.jpg

20130224162006.jpg

20130224161954.jpg

20130224161942.jpg

20130224161933.jpg

20130224161918.jpg

20130224161903.jpg

20130224161820.jpg

100 %

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Tolgay Bilge

Güzel araç Nissan Gtr skyline kaç model bu ?

96 hocam...

Yorum bağlantısı
Tolgay Bilge

410 kere :wub:

sorma sani bugun bunu kullandim yarim saat sonra mondeo y bindim gerisini anlatmayayim anlayan anlamistir:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Maşallah... Allah esirgesin.. :)

teknik detay alalım.. 0-100 maksimum hız ? Teknik donanım ?

Yorum bağlantısı
Mert Dinçol

Müthiş bir araç çok güzel bir deneyim olmuş bence de. :)

Hep hayalim bunlardan bir tanesine sahip olmaktı hatta sadece GT-R R34 olsa yeterli :biggrin:

Yorum bağlantısı
Tolgay Bilge
(düzenlendi)

abi maksimum hiz 290 km yi gormus benim arkadas zaten youtuba video yukledim simdi paylasicam video isleniyor diyor orda 3. vitesle 150 yi falan goruyoruz cok rahat yapar gibime geliyor onun disinda cok fazla bir bilgi alamadim ama evinde ozel modifiye videolarini gordum adamlar ucak pervanesi gibi biseyin onunde baglamislar arabayi biseyler yapiyolardi izin verirse yuklerim videolarini biraz daha bilgi alip paylasirim yine bu baslik altinda!

Müthiş bir araç çok güzel bir deneyim olmuş bence de. :)

Hep hayalim bunlardan bir tanesine sahip olmaktı hatta sadece GT-R R34 olsa yeterli :biggrin:

410 kere :wub:

Güzel araç Nissan Gtr skyline kaç model bu ?

video burada! tarihinde Tolgay Bilge tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Maşallah.. :nazar:

Daha hızlı daha öfkeli filminden beri hayranlıkla bakıyorum.. :biggrin:

Yorum bağlantısı
Alper Keskin

Tolgayyyy!!! Kardeşim ne yaptın sen yahu en büyük hayalim o benim burada biz oyuncaklarıyla oynayabiliyoruz ancak.... :wub: :wub: :wub: Mehmet Abi rica etmiş araca ve kendisine saygımdan aracın verilerini vermeden duramazdım :) (okulda bunu incelediğim kadar ders çalışsam çift ana dal yaparım yeminle :) )...

Araç 1996 model Nissan Skyline GTR R33

üzerinde rb26dett kodlu 2.6 litre sıralı 6 silindirli üstten çift egzantrikli (DOHC) çift turbolu motor bulunuyor gördüğüm kadarıyla...

standardı 280 bg 353 Nm olan aracı sahibi de az bulmuş olacak ki Tolgay'ın belirttiği gibi birkaç değişiklik yapmış üzerinde (nitekim bende olsa o arac 750-800 beygirleri göstermeden rahat durmazdım.Bu arada modifiye camiasında toyota supranın 2jz blok kodlu motoru ile beraber bu motorlar gerekli restorasyonla 1 megawatt (1360beygir) gücüne sıkıntısız erişebilen makinalar ... (futbolda Maradona ve Pele ne ise otomotvde de rb26dett ve 2jz odur...)

araç sürekli awd (sürekli 4 tekerlekten çekişli) ATTESA E-TS sisteme sahip (audi'nin quattrosu gibi bir sistem fakat çok daha ince ayarlara ve daha hızlı tepkilere sahip) 0-100 km/s hızlanmasını 5 saniyede tamamlıyor...Bunun gibi birçok bilgi verilebilir.Bu araç otomotiv sektöründe efsanedir, her nesli yeni rekorlara imza atar (en son üretilen r35 serisi spor araçların insanlara gücünü kanıtlamak için gövde gösterisi yaptığı dünyaca ünlü Nürbürgring Pistinde en hızlı tur zamanını kırarak ferrari lamborghini porsche gibi markalarla resmen dalga geçerek otomotiv gündemine bomba gibi düştü).Hayalim r34 serisi olmakla beraber GTR ibareli herhangi bir seriye bile binsem yeter şimdilik :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tolgay Bilge

valla kardesim sorma ya bende bilmiyorum bugun ziyarete gittim adam dedi yeni araba aldim bende dedim ne aldin nissan dedi tabii benle dalga geciyomus ben ne bileyim skyline aldigini zannettim juke falan aldi garaja bi gittim offf hemen dedim paylasayim sizle ben hayatimda boyle koltuga yapistiran bi arac gormedim otobana ciksaydik 290-300 gostercektim ama pazar gunu cok polis oluyo Stockholm de o yuzden baska bir gune kaldi video yu da izle zaten konusmamdan anlarsin adrenalini :good1::bravo:

Alalim sana da 8000 euro bisey degil oynanmamis :)

http://www.blocket.s...45.htm?ca=5&w=3

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Keskin

Araç tam bir adrenalin makinası Tolgay bunu seninle özelden konuşalım ;) .Yukarıda çok yüksek güçlere erişebileceğini ve bende olsa yapabileceklerimin hayalini kurduğum bölümü görenler yanlış anlamasınlar... Tamamen güvenli sürüş taraftarıyımdır.Trafik terörü değilimdir ve diğer sürücülerinde güvenliğini tehlikeye atarak kullananlardan ben de haz etmem.Böyle bir araç sahibi olsam ikinci aracım olarak garajımda duracak,nadiren ve trafiğin yoğun olmadığı saatlerde kullanabileceğim bir araç olurdu bu...

Yorum bağlantısı
Tolgay Bilge

Çocuk zaten sadece hafta sonlari biniyor VOLVO XC60 var adamda normal kullanim icin :good1:

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Çok güzel araç.Ben daha 115 beygir üstünde araç kullanmadım. :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tolgay Bilge

Çok güzel araç.Ben daha 115 beygir üstünde araç kullanmadım. :D

valla hocam bende 200 beygir kullanmistim ama bu baska bisey 410 beygir bi ara koltuk cikacak zannettim altimdan :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tolgay Bilge
Video gizli diyor :(

Açtım hocam yanlışlıkla ozel yapmışım

Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Canavar canavar...Hızlanırken ki motor sesi çok etkileyeci di gerçekten... :good1:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...