İçeriğe Yönlendir

Ford Rs - St - S - Logo Amblem

Emirhan Bal

Recommended Posts

Emirhan Bal
(düzenlendi)

Dostlar dün kendi forduma V6 amblemi aramak için gezdiğimde , piayasada 25-50 TL arasında satılan Ford RS- ST -S - Ford - amblemlerinden 10-20 tl arasında , hem yapıştırma, hem RS serisi için koltuk ya da emniyet kemeri için örme halinde ve buyukluğu yaklaşık soldan sağa 3 cm olan kaliteli ford amblemleri buldum kendim için aldım çocuk gibi sevindim :))). İsteyen arkadaşlar olursa satma amaçlı / kar etmek amaçlı değil yeniden alabilirim, gönderebilirim.

Ayrıca "Ford Rally Team " amblemlerinden de buldum ama araca yapıştırdığım için şimdi resmini cekemiyorum, çekince koyacağım

Sevgili moderatörler ve yönetici bu bir ilan değildir, Mehmet Özyürek beyin bilgisi dahilinde paylaşımda bulunuyorum, umarım bir hata yapmamışızdır...

10 TL

big_43556956pj7.jpg

20TL

FORD-Fiesta-ST-LOGOSU-YAZISI-ARMASI-AMBLEMI__73889835_0.jpg

15 TL

FORD-FIESTA-FOCUS-S-LOGOSU-YAZISI-ARMASI-AMBLEMI__55761849_0.jpg

20TL

FORD-RS-LOGOSU-ARMASI-AMBLEMI-ORJINAL-BOYUT__55893671_0.jpg

3 TL

ford.jpg

tarihinde Emirhan Bal tarafından düzenlendi
  • Beğen 10
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Hayırlı olsun güle güle kullanın... Düşünceniz içinde tebrik ederim... :)

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Emirhan bey en alttaki ford amblemi nasıl birşey acaba.Boyutu nedir aracın neresi için bilginiz varmı

Yorum bağlantısı
Ahmet Buğrak Gözel

St koltuk logosu varmı.Paylaşım icin teşekkürler

Yorum bağlantısı
Emirhan Bal

Emirhan bey en alttaki ford amblemi nasıl birşey acaba.Boyutu nedir aracın neresi için bilginiz varmı

Akan bey ben bu ürünlerden aldım ama malesef şu an ofiste olduğum için resimlerini çekemiyorum ama boyutlar konusunda haklısınız, en kısa zamanda logoların yanlarına bir ölçüt koyarak resimlerini çekeceğim ve sunacağım.

St koltuk logosu varmı.Paylaşım icin teşekkürler

ST dikkatimi çekmedi ama RS koltuk logosu vardı, ST içine yine gezer bakarım, bu konuda bayandan beter geziyorum :))

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Akan bey ben bu ürünlerden aldım ama malesef şu an ofiste olduğum için resimlerini çekemiyorum ama boyutlar konusunda haklısınız, en kısa zamanda logoların yanlarına bir ölçüt koyarak resimlerini çekeceğim ve sunacağım.

ST dikkatimi çekmedi ama RS koltuk logosu vardı, ST içine yine gezer bakarım, bu konuda bayandan beter geziyorum :))

Benim için önemli olan ford amblemi açıkçası.Gerçi sipariş verdim oldukça tuzlu bir şekilde ama ne kadar aradıysam bulamamıştım.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

harika rakamlar, bunlardan bazıları 100TL lere yakındı yanlış hatırlamadı isem, nerden aldınız

Yorum bağlantısı
Emirhan Bal

harika rakamlar, bunlardan bazıları 100TL lere yakındı yanlış hatırlamadı isem, nerden aldınız

Çağlar bey o kadar çok gezdim ki yanlış bilgi vermek istemem haftaya tekrar gideceğim kartını ve bilgilerini alırım ve almadığım ürünlerde var mesela ghia kabartmaları, focus, fiesta kabartmaları gibi gercek fotolarını çekip haber vereceğim.

Yorum bağlantısı
Onur Yeşil

ben ford rally team sticker'ından istiyorum ama beyaz olacak ve iki tane istiyorum mümkün mü acaba? :)

Yorum bağlantısı
Buğra Öcalgil

en kısa zamanda bakıp döneceğim mutlaka

Emirhan Bey öncelikle bu düşünceli davranışınız içinde bende kendi adıma teşekkür ederim. :bravo: 20tl degerindeki mavi RS logosunun tam boyutunun bi fotoğrafını rica edebilir miyim mesela madeni 1 lira ile yanyana koyup foto çekerseniz sevinirim aracıma bu logolardan cok aradım çünkü? :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

rally team baskınsını Serdar Bostancı lar yaptırmıştı, biz de bir ara Onur sayesinde kendimiz yaptırdık, satıldığını sanmam

Yorum bağlantısı
Emirhan Bal

rally team baskınsını Serdar Bostancı lar yaptırmıştı, biz de bir ara Onur sayesinde kendimiz yaptırdık, satıldığını sanmam

rally team değil, "wolf rally team", birde bunlar cıkartma değil bildiğiniz ford amblemi gibi yaklaşık 1-2mm kalinlığında aliminyum üzerine baskı ve üzerine kaplama şeklinde ama tabi tam bilmiyorum aldığım yerede heyecan ve sevinçten sormadım kalitesi bana oldukça güzel geldiği için ve heyecan yaptığım için hemen aldım, ofisten ayrılır ayrılmaz gerçek resimleri çekip sunacağım, dediğim gibi kaliteleri benim göz görgüme göre oldukça düzgün geldi birde bilmiyorum hep 50-100 lük fiyatlarla karşılaşıp 10-20 lirayı duyunca Allah dedim :)) ve gariptir şimdi şaşırıyorum kendime çocuk gibi heyecan yaptım :))

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

:D wolf lafını duyunca tamam Ankara akgür ticaretten temin ediyorsunuz sanırım.

Bazılarından kastın ne bilmiyorum ama abi serviste 65+kdv idi st armalar :p 100 liraya çamurluk takımı satılıyordu zaten :p

http://www.akgurticaret.com/default.asp?git=12&kelime=arma&kategori=16

Akif Gürbüz beye selam söyleyin. İlgili bir satıcıdır kendisi.

Yorum bağlantısı
Emirhan Bal
(düzenlendi)

isim hatırlamıyorum olabilir, Malesef motorsikletle dolaşıyorum resmen her araya dereye giriyorum sırf bunun için işten 1 gün izin alıyorum :)) tüm sanayileri ve hurdalığı dolaşıyorum sonrasında eve dönünce kafa allak bullak oluyor, mesela öyle yerlerde öyle şeylerle karşılaşıyorum ki bir kırtasiyede incekte Ghia logosu buldum, bir oyuncak maket dükkanında 0,5cm buyukluğünde ford kabartmaları buldum, düzce ankara arasında bir kamyon parkında orjinal ford sunroof rüzgarlığı, tepe lambaları, hella obenler, cama vantuzla yapıştırılan 5-6 cm ford armaları bulmuşluğum vardır. Aslında hurdalık, parça vs depolarda atıl stok olarak daha çok parça olduğunada inanıyorum. Çünkü adamlar depoda 20 yıllık serisi bozulmuş aksesurları resmen köşeye istiflemişler sen ısrarcı olmassan bazen olsan bile bakmıyorlar, baktırmıyorlar üşeniyorlar. Hatta bazılarına diyorum ki ne cıkarsa alacağım hiç unutmam p5 in tüm arka pancurunu satın almak zorunda kalmıştım bayagı bir sure sonra takas etmiştim başka bir ihtiyaç sahibi ile :)) ama eger marka ve markalı aksesuar arıyorsanız fırsatınız ya da vaktiniz olursa kamyon aksesuarcılarına, kamyonların takıldığı park ve benziliklere bakmanızı ısrarla tavsiye ediyorum, hem klasik niyetinde hem de yeni ve cok farklı ford aksesuarlar bulunabiliyor, ne de olsa kamyon sektorune öncü firmalardan birisi ve çok kullanılıyor. Mesela bir örnek daha belki kro gelebilir ama adana kilis otoyoldan gitmediğim bir gün bir benzinlikte ford logolu oldukça kaliteli emniyet kemeri ( bir ara cok modaydı ) kaplamaları bulmuştum, basit bir cırt cırtla hemen takılabiliyordu.

tarihinde Emirhan Bal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Bazılarından kastın ne bilmiyorum ama abi serviste 65+kdv idi st armalar :p 100 liraya çamurluk takımı satılıyordu zaten :p

http://www.akgurtica...rma&kategori=16

Eneee tanıyormusun lem.Arada sor bakalım benim kargo ne olmuş. :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Eneee tanıyormusun lem.Arada sor bakalım benim kargo ne olmuş. :D

:D yüz yüze görüşmüşlüğümüz yok ama gözüm kapalı güvenmişliğim çoktur alış verisinde.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

:D yüz yüze görüşmüşlüğümüz yok ama gözüm kapalı güvenmişliğim çoktur alış verisinde.

Stop ve ön panjur armasını ordan sipariş verdim ama ses soluk yok :biggrin:

Yorum bağlantısı
Onur Yeşil

...Ayrıca "Ford Rally Team " amblemlerinden de buldum ama araca yapıştırdığım için şimdi resmini cekemiyorum, çekince koyacağım...

Ford Rally mi,Wolf Rally mi? :unsure2:

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

http://www.akgurtica...rma&kategori=16

Senin Selamınla bir ST logosuna 15TL mi vereceğiz yani :)

Tek diyeceğim çok iyi kar ediyor hemde çookk iyiii...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...