İçeriğe Yönlendir

Yeni Cr-V'Ye Beklenen Motor

Yusuf Bahri Aslan

Recommended Posts

Yusuf Bahri Aslan
(düzenlendi)

Model Vites Tipi Motor Hacmi Yakıt Türü Tavsiye Edilen Satış Fiyatı (TL)

2.0 Elegance Otomatik 1997 cc Benzin 95.700

2.0 Executive Otomatik 1997 cc Benzin 107.500

1.6 Dream Düz vites 1597 cc Dizel 80.900

1.6 Premium Düz vites 1597 cc Dizel 86.900

1.6 Elegance Düz vites 1597 cc Dizel 92.900

2.0 Executive Ekstra Güvenlik Paketli Otomatik 1997 cc Benzin 114.050

80bin QQ verileceğine Honda hayat onda derdim şüphesiz. 1.6 dizel Otomatiğinide getirirseler dadından yenmez gari :)

tarihinde Yusuf Bahri Aslan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Aracı bugün test ettim.

1- Satılık 2010 Model 79 bin km passat TSI izlanda grisi  !!

2- vites geçişleri biraz belirsiz

3- vites kolu yukarıda kol dayamadan kalkmak gerekiyor havaya

4- motor sesi eh normal

5- plastik kalitesi çok iyi değil

6- koltuk kumaşı albenili değil

7- test aracı 250 km deydi dün gelmiş. yakıt ortalaması 7.5 idi ve maslak çiftkurtlar dün istinye yokuşlarında dur kalk yaparak kullanılmış.

8- araç yerden çok yüksek değil.  16 cm.

9- kolu çekince otomatik katlanan koltuklar iyi değil. sebebi ufak çocuk çekerse kafasına çarpıyor.

10- sol kapı içindeki pencere kumandalarının üzerindeki serigrafiler çin malı gibi geldi.

11- motor kapağı hidrolik tutucu yok.

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

istinyedeki park etmiş durdu tüm cumartesi günü, ne karşılama ne pasta kek vardı kınıyorum

Otomobil dünyamın Antalya lansmanda gerçekleştirdiği yeterli miktarda araç hakkında güzel bir bilgi sağlayan test olmuş

artık tek başına belgrad ormanına salmıyor lar mı bu testeri :rofl:

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Antalya yollarını bilememiş garibim. O zaten büyük araç kullanmayı bilmiyor sedan felan olacak yapışacak. bunlarla devrilir.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Bu arada sıra mıra hikaye. Şu anda beyaz dream araç mevcut yarın alınabilir durumda. Ben premium peşindeyim. aralık başı teslim.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bu adama ne yapmalı ?   :)

distribütör yok Türkiyede, tabela var da içerde çalışan adam yok, maaş alan çok anca

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

şişe diyor..... da sakız mı çiğniyor belli değil, iyi uyudun mu gece

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Gerçekten güzel. C-max'ten sonra iyi bir alternatif olabilir. :)

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Gerçekten güzel. C-max'ten sonra iyi bir alternatif olabilir. :)

Bir C-max'in yerini ancak bir C-max doldurabilir :p

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Murat ben seni, üyeliğini sildirip gitti diye biliyordum ya :)

Tenekeler her zaman hızlıdır unutma..

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
(düzenlendi)

Bir C-max'in yerini ancak bir C-max doldurabilir :p

Öyle de, biraz değişik birşeylere binelim diye söyledim. Zaten şu anda pek birşey alabilecek durumda değilim. :)

tarihinde H.Cenk Bayrakçı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Öyle de, biraz değişik birşeylere binelim diye söyledim. Zaten şu anda pek birşey alabilecek durumda değilim. :)

Ne olursa olsun 100 bin'li rakamları vermek kolay değil gerçekten. İnsanın içi sızlar, altından yel geçiyor der ya eskiler..

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Hepinizden eskiyim burada kolay gitmem :)

400-500 lira gibi hatırlıyorum.

bize hiç gelmemişti kaskolu ralli otomobili, jkeşke gelse idi, sahipleri çok pazarlık ederdi şase düzeltme için

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
İbrahim Akkaya

Azıcık uyandarılalım konuyu :shok:

Bir adet dizel araç alma peşindeyiz. iç hacmi geniş, oturma pozisyonu yerden yüksek olacak. Ford C-max, Toyota Verso, Renault Scenic, Opel Zafira, hatta Dacia Duster bile alternatifler içinde. Benzinli olmasına rağmen Kugaya bile niyetlenir gibi olduk. Sonra Honda Cr-v de dizel motoru gördük, boyut vs olarak bir tık öne geçti. Ama gel gelelim buradaki Honda da test aracından vazgeçtim, showroom aracı bile yok. Kağıt üzerinden satmaya çalışıyorlar. Honda.com.tr den test sürüşü için form doldurdum, buradaki bayiye düşüyor talep. Telefonla geri dönüş yaptı "aa siz burayada gelmiştiniz değil mi? Ben sizi tekrar arıyacağım test aracıyla ilgili" dedi ama ne zaman arar Allah bilir.

Konuyla ilgili başka konu açtım zaten, ama CR-V için belki buradan daha çok fikir edinebilirim.

Dizel CR-V yi nasıl bilirsiniz? :unsure2:

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Eski versiyonları büyük motorluydu iyiydi konfor ve sürüş açısından. Yenisini bilmiyorum açıkçası...Çevresindekilerden gözlemleyen kullanan var mı acaba?

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

çok yakın fiyata 2.0 toyota dizel var ama sizin 1.6 olmak zorunda.   ben aracı kullandım çok sakin değil benzinlisi gibi. vitesin pozisyonu manuel kullanıma uygun değil. fiyat dışında fena değil. 

Yerden yüksek ve ferah arıyorsanız passat da olabilir. passat ile yeni CRV nin yerden yüksekliği çok yakın :)

fiyat çok çok yüksek. bunu bilin.

Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya

Azıcık uyandarılalım konuyu :shok:

Bir adet dizel araç alma peşindeyiz. iç hacmi geniş, oturma pozisyonu yerden yüksek olacak. Ford C-max, Toyota Verso, Renault Scenic, Opel Zafira, hatta Dacia Duster bile alternatifler içinde. Benzinli olmasına rağmen Kugaya bile niyetlenir gibi olduk. Sonra Honda Cr-v de dizel motoru gördük, boyut vs olarak bir tık öne geçti. Ama gel gelelim buradaki Honda da test aracından vazgeçtim, showroom aracı bile yok. Kağıt üzerinden satmaya çalışıyorlar. Honda.com.tr den test sürüşü için form doldurdum, buradaki bayiye düşüyor talep. Telefonla geri dönüş yaptı "aa siz burayada gelmiştiniz değil mi? Ben sizi tekrar arıyacağım test aracıyla ilgili" dedi ama ne zaman arar Allah bilir.

Konuyla ilgili başka konu açtım zaten, ama CR-V için belki buradan daha çok fikir edinebilirim.

Dizel CR-V yi nasıl bilirsiniz? :unsure2:

2011 captiva verelim. inci beyazı renkli high modeli hatasız bir araç.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...