İçeriğe Yönlendir

Taunus - 74 Taunus Fastback Mk1 Restorasyon

Uğur Yumak

Recommended Posts

Mahmut Şahin

taanın dış deri döşemesi zamanla bozulmuyor mu?

Yorum bağlantısı
Misafir

Offffffff birden nabzım yükseldi. [emoji15] renk muhteşem görünüyor. [emoji122] [emoji122]

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Vural

Wauvvvv

Maşallah çok güzel oluyor. 

Maşallah

...

Maasallah,muhtesem olmus doseme.

taanın dış deri döşemesi zamanla bozulmuyor mu?

Offffffff birden nabzım yükseldi. [emoji15] renk muhteşem görünüyor. [emoji122] [emoji122]

Bizi bile heyecan sardı, sizi düşünemiyorum abi :)

:nazar: Maşallah. Çok güzel oluyor.

:wub:  :nazar:

Süper olmuş maşallah.

Maşallah

[emoji7] [emoji7] [emoji7]

Hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim arkadaşlar. Tam bitti derken yine birşeyler eksik çıkıyor ya da olmuyor.

Bin Avro tutarında Almanya'dan parça siparişi verdim yine. 250 Avro da Avusturya'dan.

Artık gerçekten de bitsin istiyorum, çok yoruldum.

Tavan Vinil olduğu için bozulma olmuyor. Günlük kullanılar araçlarda bile en az on yıl herhangi birşey olmadan yağmur ve güneşe dayanır, kaldı ki benim arac garajında uyuyacağı için genelde

sanırım bi 50 yıl gider :)

Artık torunlarım düşünsün onu da  :biggrin: 

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Bilal Delen

Çok güzel çalışmalar maşallah bu çalışmaların resimlerini bir slayt show video yapmak lazim keyifle de izlenir :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek

Geçen dtx kanalında bir fastback restorasyonu vardı konu geldi aklıma umarım beklenen gün yaklaşmıştır

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Vural

Çok güzel bir restorasyon...

Çok güzel çalışmalar maşallah bu çalışmaların resimlerini bir slayt show video yapmak lazim keyifle de izlenir :)

Geçen dtx kanalında bir fastback restorasyonu vardı konu geldi aklıma umarım beklenen gün yaklaşmıştır

Teşekkürler arkadaşlar. Evet yaklaştı mutlu son ama iyice yavaşladı çünkü artık detay çalışmalar yapılıyor sadece. Örneğin göğüs ve torpido kısmı özel işlemlerle krom kaplanacak ve ardından yeşil kaplama olacak vs. Çok hoş olacak kısmetse :)

Şimdilik birkaç tadımlık foto sizlere:

2dbp1uh.jpg

5nuemg.jpg

103cqoy.jpg

2ica3yu.jpg

52kmdw.jpg

14ik7eu.jpg

wwlzpw.jpg

whb907.jpg

217y9.jpg
  • Beğen 14
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Nefis...Allah nazardan saklasın,yapanların eline sağlık.

Ama ne olur şu fotoğrafları 1,3 hügopiksel nokya ile çekmeyin :( bunca emek çok daha iyilerini hak ediyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Vural

Nefis...Allah nazardan saklasın,yapanların eline sağlık.

Ama ne olur şu fotoğrafları 1,3 hügopiksel nokya ile çekmeyin :( bunca emek çok daha iyilerini hak ediyor.

Işıl ışıl parlıyor mübarek maşallah  :)  :nazar:

Maşallah maşallah :nazar: çok güzel olacak heyecanlandırmaya başladı

teşekkürler arkadaşlar. Piksel demeyin bana lütfen. 3 yıldır beceremedim ikna etmeye. Foto makinesi bile alıp gönderdim ama nafile  :vurduvara:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Behram Doygun

Maşallah maşallah[emoji1360][emoji1360] Yapan ustanın ellerine sağlık çok güzel iş çıkarıyor. Bitince çok gönül çelecek bu araç[emoji16][emoji1]

Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

teşekkürler arkadaşlar. Piksel demeyin bana lütfen. 3 yıldır beceremedim ikna etmeye. Foto makinesi bile alıp gönderdim ama nafile :vurduvara:

Oğuzhan bey konu açılalı çok uzun zaman olduğundan unutmuş olabilirim. Hangi model jant takılacağına karar verdiniz mi?
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...