İçeriğe Yönlendir

Galaxy S4 Tanıtıldı

Guest Mert Boran

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu

Aveadan ıphone 5 alıcam yok sormadığım yer kalmadı... :) Kimse sorsam s3 al diyor ıphone tırt diyor... S3 te çok büyük be arkadaş zaten ben telefonu hor kullanan bir insanım... Elinde 3310 olan varmı... :D

ip5 mi, sana benim tv nin kumandayı vereyim, yalnız daha fonksiyonel sonra kullanımda zorluk yaşama :D

Apple tam bir yavuz hırsız. İpod'u creative diye bildiğiniz firmadan çaldı. Daha sonra tazminat ödedi. İphone'u samsung'tan çaldı. İpad yine samsung'tan çalıntı. Apple bir şey geliştiremiyor ki! Apple çalıp geliştirilmekte olan teknolojiyi gidip patentini alıyor. Kendine lobi oluşturmuş, makemelerde kendini haklı çıkartıyor bu sayede. Halbuki apple'ın kullandığı işlemcileri samsung satıyor. Ama ahkam kesiyor ''biz yaptık'' diye. Farkında değil misiniz? iphone bir şey çıkarmadan piyasaya nasıl pompalanıyor insanlara gerek reklamlarla gerekse şahıslar tarafından. Resmen ''iphone al, işe yaramaz bir telefon ama iphone al'' diye sözle olmasada gizliden gizliye pompalıyorlar. Amerika savaşlarda masum insanların üzerine döktürdüğü kurşunun parasını çıkarıyor iphone satarak. Başka bir şey değil.

Son söz ağır harbiden, o da bizim alıcılarımıza dokunduğundan, onun dışında sonuna kadar haklısın, tf koca bir hiçtir.

Yorum bağlantısı
Fatih Uzun

S3 ün en beğendiğim tarafı pilinin değiştirilebilir olması,1 tae yedek pilim var ve telefon ile film bile seyrediyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Film için telefon kullansam haklısın diyeceğim ama :)

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Hayır bi de bişi varmış gibi etkinlik falan düzenliyorlar :D

hTC senede bu gibi en az 5 telefon çıkarıyor, hiç böyle yaygara kopardık mı? :p Cingan bunlar :crazy:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Uzun

Film için telefon kullansam haklısın diyeceğim ama :)

İstanbul da yaşıyoruz,servis 11 de biniyorum işyerine 13 de varıyorum,düşünün artık yollar da ne yapılabileceğini. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

birşey eklenmedi derken ? 2 gb ram , Exynos Octa sekiz çekirdekli işlemci , 13 mp kamera , 2600 mAh pil ,Corning Gorilla Glass 3 , (1920x1080) 441 ppi ekran çözünürlüğü ..... daha ne olsun ....

İyide bunlar zaten diğer markalardada olan şeyler. 8 çekirdek farkı var birtek. Bununda zaten size kaç çekirdeğini kullandırdığını araştırabilirsiniz. :)

Benim beklentim tamamen farklı birşey olacağıydı. Çünkü öyle reklam yaptılar ki vay diğer üreticiler yerin dibine girecek vb. Çok iddialı geldiler. Benim telefondan beklentim sadece performans değil birazda tasarımdır. Tabi başkalarını bilemem. :)

Bana kalırsa S4,S3'ün satış rakamlarını yakalayamaz. Şimdilik zirvenin sahibi HTC One ve Xperia Z'dir. :)

Bitane resmini koyaydın bari görsem tanıyamayacağım telefonu.

Tanıtım videosunu eklemiştim. Ayırca resim değil fotoğraf koyardım eğer olsaydı. Olmadığı için koymadım.

Komediye bak, arkadaşlar, tf5 te nerden çıktı, onu s3 bile eze eze bitirmişti, tf gitsin kum havuzunda oynasın, burası boyunu aşar, neyse biz konuya gelelim, oyuncaklarla zaman kaybetmeyelim.

S4=Koca bir tırt.

yahu kasa aynı, neymiş polikarbonatmıymış sodamıymış, hala aynı tasarım, tamam kaliteli ama bu kadar tantanadan sonra ortaya çıkana bak, süslü s3 yahu, bu zamzungta nokia ve çürük elma yoluna girdi sanırım, biraz palazlandılarmı hep aynı hataya düşüyorlar, kasa farklı içi aynı alet yapmaya başlıyorlar, zamzung bunu bile yapmadı bu s4 le, grafik birimi diğerleriyle aynı, ekran zaten geçilmiş durumda, bende büyük hevesle bekledim yine fos çıktı, s4 tamamen yazılımla süslü bir s3 olmuş.

Xperia Z ekran ve tip olarak aynı şekilde Htc One da, bu s4 ten çok daha iyi ve karizmatikler, HTC one bir gelsin son incelemeleride görelim 2 sinden birini alacağım, bekle bekle baydı artık.

büyük ihtimal son anda terslik yakalamazsam alacağım alet...

S4 konusuna ve diğer 2 telefona tamamen katılıyorum.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

İstanbul da yaşıyoruz,servis 11 de biniyorum işyerine 13 de varıyorum,düşünün artık yollar da ne yapılabileceğini. :)

Vah vah, sende haklısın o zaman :)

Hakikaten s4 de aman aman birşey yok, dediğim gibi, teknoloji var fakat gıdım gıdım, yedire yedire, soya soya, veriyor adamlar.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran
(düzenlendi)

Beyaz:

14.jpg

16.jpg

15.jpg

Siyah:

23.jpg28.jpg26.jpg24.jpg

Bunuda eklemeden olmazdı :D

36.jpg

tarihinde Mert Boran tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Yahu Apple 5'e geleli altı ay oldu. Bunlar daha yeni 4 olmuş. :):p:D

Eh bu da bu meselede son nokta olur heralde abi :D :D :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

email foto sms telefon web navigasyon..

bir insan başka ne ister? niye ister?

vaktiyle commodore 64 leri öğrenciler anne babalarına ders çalışacağım diye aldırırlardı reklamlar da test çözen çocuklar içerirdi gazetelerde. sonra paso oyun oynanırdı.

merak ediyorum 4 çekirdekli telefon ile ne ekstra yapılır?

telefon performansı için menü akıcılığı referans veriliyor. hiç akmasa ne yazar? sayfa sayfa değişse ;)

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

hangi iş 8 çekirdek gerektiriyormuş?

statik inşaatbanalizi mi çekiyor?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bunlar büyüklere oyuncak hocam, kurcalamak hoşumuza gidiyor :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

tamam onu biliyorum ben de dahilim de bu güç bende artık heman yarışını ben hala çözemedim. güya işin içindeyim.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

S16 çıkınca alacağım ben :) Acelem yok..

Az daha dayan, s20 de nirvanaya ulaşacaklarmış. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Eh bu da bu meselede son nokta olur heralde abi :D :D :D

Hah fena yakaladın :D :D :D:biggrin:

Olay budur, gerisi boştur, çürük elma diyerek bunlara leke sürmeyin, elma gitsin kumda oynasın :D

htc_one_xperia_z_thumb.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

sağdaki metal düğmeyi televizyoncu mu lehimlemiş delik açıp?

:biggrin: o benide rahatsız etti, ama zony e göre ince işçilik varmış iç içe geçiyormuş vs.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

vardır hikmeti evet. cihaz kalitesi zamzung dan çok daha iyi zony de..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Volkan Gündüz

Bence güzel telefon. Çokta satar diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Bence güzel telefon. Çokta satar diye düşünüyorum.

Burası bence kesin.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Htc yada sony varken, plastik telefonla işim olmaz, diğer yandan demode yamulgan-kırılgan-kendini tekrar eden- gelişme kapalı ve eklemelerin sonuna gelmiş, sadece bir fikirle buralara gelmiş, başkada birşey ortaya koyamamış toplama tırt fon larlada işim olmaz :D:p

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran
(düzenlendi)

Samsung nedir ya? :p Gitsin kamyon yapsın o :D

Aaa haksızlık etme abi Adamlar fluence'ın tasarımcısı. Çok zevkliler. :D

samsung-sm3-1.jpg

tarihinde Mert Boran tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...