İçeriğe Yönlendir

Galaxy S4 Tanıtıldı

Guest Mert Boran

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Ulen daha benim iş yerindeki bilgisayarda hiç çekirdek yok ve her işimi görüyor... Bu kadar çekirdek ne işe yarayacak merak ediyorum...

İsraf bu.. :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Bugün maşallah espri bombardımanı yapıyorsun... :D

Sen esas mühendis aranıyor ilanına bak :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Htc xxxvxvıvxxxllllx i bekliyorum, sabahları da kahvaltı tepsisi olma fonkisyonu varmış

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Bana çekirdek işi tamamen teknik aldatmaca olarak geliyor nedense. Yani elbet farkı vardır ama kimse 4 çekirdekli telefonumla yapamadığım işimi 8 çekirdekli telefonumla yapıyorum demez gibi geliyor :D

2 çekirdek hadi neyse, hadi olsun 4 ama üstünün çok da somut bir etkisi olacağını sanmıyorum.

2 çekirdek olsun ama RAM 2 GB/4GB olsun daha iyi.

Htc xxxvxvıvxxxllllx i bekliyorum, sabahları da kahvaltı tepsisi olma fonkisyonu varmış

One X var, sıfır jelatinli Türkiye cihazı 1500 TL, ister misiniz :p O da gerektiğinde tepsi olabiliyor :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

ip6 verelim, hem tepsi hem ışın kılıcı hemde tv kumandası olacakmış.

Not: Bu arada hem s4 hemde htc one infrared kumanda özelliğine de sahip, harbi kumanda yani, bak tf yine geride kaldı :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Ya arkadaş ne karalamcı adam var ortalıkta :D

Bu samsungun meyvesi ne güzelmiş gelen taşlıyor giden taşlıyor :)

Kedi ciğer desem taşlayanlar ulaşamayacan adamlar değiller. Oturun yerinize ya :) Adamlar işlemçi ekran üretimde dünya lideri. Hele ayfoncular siz hiç konuşmayın parçalarınızın yarısı Samsung üretim :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

S4 çıkmış ama ben daha yeni S3 aldım.... :D :D :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

S4 kötü değil de s3 ün süslüsü ve az daha hızlısı, aynı elma taktiği ama yemezler, bu sebeble kalite olarak ezici üsütnlükte olan xperia z ve htc one dururken süslemeye aldanmam, bu iki aletle başedecek cihaz yok, bunlardan sonrad nexus 4 gelir, adam gibi değişik birşey yapsınlar alalım, ha birde zulada tuttukları eknolojiden de biraz versinler artık, bütün firmalar biribirine bakıyor, biri ilerletmeyince bunlarda yerinde sayıyor.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

S4'e kanım ısınmaya başladı aslında keşke tasarımı biraz farklı olsaydı. Tam alınır telefon olurdu. :)

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

S4'ün çıkışı ile beraber Samsung hisseleri değer kaybetmiş, bu da beğenilmediğine işaretmiş gibi dedikodular dolanmaya başladı ama bence böyle birşey varsa da geçicidir. Eğer Samsung S2'nin üstüne S3 çıkardığında telefon piyasasında batmadıysa birşey olmaz:) O zaman yaşanılan hayal kırıklığı çok büyüktü. En azından S4 çıkarken biraz ihtiyatlı davranıldı, benzer bir model çıkması olasılık dahlindeydi.

Ancak S4 aslında S3'e göre oldukça geliştirilmiş bir model. Samsung'un en büyük başarısı sensörleri çok işlevsel kullanması ve değiştirilebilir pil ile beraber hafıza kartından vazgeçmemesi. Bunlar özellikle root yapılan telefonlar için önemli avantajlar.

Telefonda cpu ve gpuların hızlanması tamamen android yazılımını stabil kullanabilme ve oyun performansı için. Artık akıllı telefonları telefon olarak düşünmemek gerekiyor. Bilgisayar ve laptoplardaki evrimi geçiriyorlar. Tüketici bilişim dünyasında hiç bekllemdiği bir yerden telefon üzerinden üçüncü kez cüzdanını teknolojinin devlerine ikram ediyor.

Sadece telefon olarak kullanmak isteyenlere artık cep telefonları farkındaysanız çok ucuz. Akıllı telefonlar ise hem özellikleri hem de fiyatı ile artık farklı kategorideler ve piyasay çıkış fiyatlarını hiç zorlanmadan belirliyorlar.

Saygılarımla.

S4'ün çıkışımile beraber Samsung hisseleri değer kaybetmiş, bu da beğenilmediğine işaretmiş gibi dedikodular dolanmaya başladı ama bence böyle birşey varsa da geçicidir. Eğer Samsung S2'nin üstüne S3 çıkardığında telefonnpiyasasında batmadıysa birley olmaz:) O zaman yaşanılan hayal kırıklığı çok büyüktü. En azından S4 çıkarkennbiraz ihtiyatlı davranıldı, benzer bir model çıkmasınolasılık dahlindeydi.

Ancak S4 aslında S3'e göre oldukça geliştirilmiş bir model. Samsung'un en büyük başarısı sensörleri çok işlevsel kullanması ve değiştirilebilir pil ile beraber hafıza kartından vazgeçmemesi. Bunlar özellikle root yapılan telefonlar için önemli avantajlar.

Telefonda cpu ve gpuların hızlanması tamamen android yazılımını stabil kullanabilme ve oyun performansı için. Artık akıllı telefonları telefon olarak düşünmemek gerekiyor. Bilgisayar ve laptoplardaki evrimi geçiriyorlar. Tüketici bilişim dünyasında hiç bekllemdiği bir yerden telefon üzerinden üçüncü kez cüzdanını teknolojinin devlerine ikram ediyor.

Sadece telefon olarak kullanmak isteyenlere artık cep telefonları farkındaysanız çok ucuz. Akıllı telefonlar ise hem özellikleri hem de fiyatı ile artık farklı kategorideler ve piyasay çıkış fiyatlarını hiç zorlanmadan belirliyorlar.

Saygılarımla.

tarihinde Evren İskent tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Oyundu sensördü artık bu 3 modelde de süper, stabil konusunda HTC daha iyi ve en çok geliştirici desteğini alan bir marka üstelik, hafıza kartı pek sorun değil, 32 yada 64 gb zaten yeter, pile pek bakmam, sorun olmaz sanırım, ayırca bir cam vantuzu ve biraz sıcak havayla rahatça açılıyor, bu sebeble tip ve malzeme kalitesi olarak ezici üstünlüğe sahip HTC one ve Xperia Z arasında kaldım, şuan için One önde, Xperia Z de henüz oyun konusunda geçici bir sıkıntı var o kadar, s4 se belirsiz henüz, ama kesin olan bu tiple bu aleti almam çok zor.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Güvenç Terzierol

oyun iiçin bu kadar paraya deymez :D

Alın PS vita keyfinize bakın. birde bin lira civarı stabilitesi iyi bir telefon tamamdır işte :) Hem casual değil hardcore oyunlarda oynayabilirsiniz, telefonlada genel işlerinizi gayet halledebilirsiniz :)

Sonuçta telefonla oyun oynayacağınız mekanlar ya tuvalet, ya yataki, yada en fazla yarım saat bir saat kanepe üstünde. Gün boyu oyun müptelası olup iş güç bırakmadığımıza göre :) Bu kadar detay, bu kadar ayrıntı her seferinde insanı biraz daha beklemeye itiyor, bunu sonucunda e hadi bu duyruldu bekleyeyim, bu açıklandı onu bekleyeyim havasına kapılıyor insan.

İster tabirinizle tırtfon, ister samsung, ister hTC, ister sony hepsi zaten genel olarak donanım anlamında afedersiniz ama öküz gibi donanımlı cihazlar.

Hepsi yetecektir.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ali Cihangiroğlu

mecburen inecek, 3000 tl. vermek için hatalı dna sarmalına sahip olmak lazım zaten :D

Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli

shiftdeletin internet sitesinde haberi vardı...

Turkcell'in sitesinde hala yok fiyatta ondan.

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Xperia Z yi inceledim ve Bence Fiyasko.

Soluk bir ekran ve kullanışsız arayüz. Note2 almakla iyi etmişim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

birşey eklenmedi derken ? 2 gb ram , Exynos Octa sekiz çekirdekli işlemci , 13 mp kamera , 2600 mAh pil ,Corning Gorilla Glass 3 , (1920x1080) 441 ppi ekran çözünürlüğü ..... daha ne olsun ....

Tarhana yapabiliyor mu? :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Volkan özyurt

çok güzel bir cihaz yapmışlar da fiyatın oturmasını beklemek lazım...

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Bence 1999tl s4 icin gayet normal bir rakam. Benim beklediğim den düşük geldi.

Galaxy Note 2 Cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Gözüm s3 de benim.Şu an bile 900-1000 tl bandından bulunabiliyor.S4 çıkınca biraz daha iner sanırım bekliyorum :ninja:

Yorum bağlantısı
Selçuk Özmen

Gözüm s3 de benim.Şu an bile 900-1000 tl bandından bulunabiliyor.S4 çıkınca biraz daha iner sanırım bekliyorum :ninja:

ben daha fazla ineceğini düşünmüyorum.. o civarlarda bitirirler telefonu.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

S4 hiçbir turkcell de yok. 1 ay sonra gelecekmis. Cevremdeki Butun timlere sordum. Anlayacağınız sadece fiyat var urun yok. :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...