İçeriğe Yönlendir

2014 Citroen C4 Picasso

Serdar Güngör

Recommended Posts

Uğur Çınar

iç tasarımı süper o vites topuzu neden o kadar saçma yapmışlar anlamadım

Yorum bağlantısı
Mehmet Gürcüoglu

çok teknolojik araba yapalım demişler vites kolunun vaziyetine bak. dolmuş vitesi bile bundan estetik durur.

zaten kendisi dolmuş gibi değil mi :biggrin:

Yorum bağlantısı
Mehmet Gürcüoglu

Vites yerleşimi hariç içi güzel bence.

.

görünüş olarak güzel ona lafım yok ama minübüs havası var sanki. Ben yüksek araç sevmiyim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

ben bu konserveyi beğendim güzel araç lakin ben almam bunu,göğüs biraz daha kavisli olsaydı iyi olurdu,aslında bu araba otomatik olacktı vites koluda direksiyonda olacaktı çok güzel olurdu.

Yorum bağlantısı
Yusuf Alper Gül

göstergesi ortada araç daha önce hiç kullanmadım amma ve lakin pek sempatik gelmiyor, onun dışında güzel

Yorum bağlantısı
Yusuf Taş

Dış görünüş güzel ama içi olmamış çok boş duruyor orta konsol.Göstergeler ortada,hayatta kullanamam.

Yorum bağlantısı
Ali Erkan Aktaşgül

Babası da çirkindi bu da olmamış..

Nerede C-Max'in zerafeti, hatları nerede Picasso'nun acayip çizgileri.

Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

far tasarımını çok beğendim ama vites olmamış.

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...

far tasarımını çok beğendim ama vites olmamış.

Türkiye de satılan eski Picasso ların tümü direksiyon üzerinde koldan otomatik vitesliydi ve çok güzel duruyordu. Hatta C-Max yerine düşündüğüm ilk araçtı. Ancak fiyat olarak aradığımı bulamamıştım. Sanıyorum bunlarda TR ye otomatik geldi ve fotoğraftaki vites kolu olmayabilir.

Yorum bağlantısı
Levent Eksen

Vesile ile.. C5'te amma eskidi ha, yenisinden hala ses yok.. Acayip demode duruyor..

Yorum bağlantısı

Türkiye de satılan eski Picasso ların tümü direksiyon üzerinde koldan otomatik vitesliydi ve çok güzel duruyordu. Hatta C-Max yerine düşündüğüm ilk araçtı. Ancak fiyat olarak aradığımı bulamamıştım. Sanıyorum bunlarda TR ye otomatik geldi ve fotoğraftaki vites kolu olmayabilir.

:bravo:  Kendimi alkışlıyorum  :biggrin:  Dediğim doğru çıktı. Türkiye versiyonları tümü yine otomatik ve koldan vitesli... Almak isteyipte vites kolunu beğenmeyenler için sorun kalmadı, vites kolu yok   :good1:  :D

cRiH2Tm.jpg?1

Yorum bağlantısı
Ramazan Okyar

dün gördüm bundan zonguldak-ereğlide..hatta geçerken baktım vites yok ilerlemiştik geri dödük ki vites resimdeki gibi...eski arabalarda böyle değilmiydi..eskiye dönüş mü başladı..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...