İçeriğe Yönlendir

Megane 3 Konsol Soyulması

Kaan Fakılı

Recommended Posts

Sani Gerşon

Vallahi koltuğa oturup,"start" düğmesi ile arabayı çalıştırınca insanın içinin yağı eriyor. :) Ben gayet memnunum naylondan. :) Naylon maylon dediler ama öyle hiç de naylonluk bir tarafı yok. He Ford'u malzeme sağlamlığı açısından aratıyor ama tasarımı ? :)

Bu arada bir sorum daha var Sani Bey,

Bu tavan döşemesinin cam ile birleştiği yer açık mı sizde de ? Yani orada lastik falan gibi bir şey var mı ?

Foto görebilir miyim?

:hohoho: naylon kullanmak özen ister, özveri ister :D koltuğa oturmak için önlem gerekiyor mu? Bunların vites topuzuda kolay aşına biliyor, orası için bir çözüm şekli var mıdır :p

(biliyorum biraz gıcık bir yazı oldu ama dayanamadım Sani :flowers: )

Herhalde, nazik araba :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kaan Fakılı

Tam net çıkmamış ama elimde bu var şu an. Tekrar çekerim olmazsa.

araba1.jpg

Yorum bağlantısı
Kaan Fakılı

Bugün Akbak ve Mais‘e gittim. Aracım şu an 74 binde. En son 52 binde bakım yapılmış gözüküyor. Tabii arada özel serviste de yapılmış bakımı. Km yeni 20 bin olduğu için bakımlar tam gözüküyor. Direksiyon simidini-600 tl- değiştiririz dedi. Daha evvel yapmışlar. Konsolu da 6 ay sonra sorarız dedi. Mais de konsol için de şansımızı deneriz dedi.

Çok memnun ettiler beni.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bugün Akbak ve Mais‘e gittim. Aracım şu an 74 binde. En son 52 binde bakım yapılmış gözüküyor. Tabii arada özel serviste de yapılmış bakımı. Km yeni 20 bin olduğu için bakımlar tam gözüküyor. Direksiyon simidini-600 tl- değiştiririz dedi. Daha evvel yapmışlar. Konsolu da 6 ay sonra sorarız dedi. Mais de konsol için de şansımızı deneriz dedi.

Çok memnun ettiler beni.

600TL'yi ücretsiz değil mi?

Konsol daha pahalı olmalı, ikisi bi arada sıkıntı olacaktır.

20bin olduysa, yağ bakımını yaptırmanızı öneririm. Fix paketlerden faydalanırsınız.

Yorum bağlantısı
Kaan Fakılı

600TL'yi ücretsiz değil mi?

Konsol daha pahalı olmalı, ikisi bi arada sıkıntı olacaktır.

20bin olduysa, yağ bakımını yaptırmanızı öneririm. Fix paketlerden faydalanırsınız.

Evet ücretsiz değiştirecekler.

Konsol tamamen değil de sadece yüzeyi değişecek sanırım.

Geçen ay dışarıda bakım yapılmıştı. Ama triger değişimi için 650 TL fiyat verdiler. Bu fiyat üzerinden % 20 indirim olacak.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Geçmiş olsun, reno ve tostosta çok rastlanan bir durum ne yazıkki.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Evet ücretsiz değiştirecekler.

Konsol tamamen değil de sadece yüzeyi değişecek sanırım.

Geçen ay dışarıda bakım yapılmıştı. Ama triger değişimi için 650 TL fiyat verdiler. Bu fiyat üzerinden % 20 indirim olacak.

650'de 20bin'lik bakım yok sanıyorum ki. Sonraki durumlarda sıkıntı olabilir.

Bende 850TL triger + bakım aldım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

:hohoho: naylon kullanmak özen ister, özveri ister :D koltuğa oturmak için önlem gerekiyor mu? Bunların vites topuzuda kolay aşına biliyor, orası için bir çözüm şekli var mıdır :p

(biliyorum biraz gıcık bir yazı oldu ama dayanamadım Sani :flowers: )

olmazmı direksiyon ve vites kaplamaı minibüscüler gibi :D :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Fordların bazı yerlerinde de görürüz bunu.. Yeniden mat boya ile güzelce boyanır...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

olmazmı direksiyon ve vites kaplamaı minibüscüler gibi :D :D

:hohoho: sedefli sedefli...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Çözüm demeyelim de, kusuru geçici kapamak diyelim. Yine olacak aynen dediğin gibi.

Ben olsam, parçayı söktürür, mat siyah boyatırdım. Çok tecrübeliyim, ellerimi hiç değdirmiyorum o panele :D

Ahanda ben aynısını diyecektim ve diyorum.sökerim iyi bir ince sulu zımpara atarım.sonrasında mat siyah atar tekrar sulu zımpara atarım.sonra tekrar mat siyah atarım ve yıllarca kullanırım.....

:)

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Bu arada ayni kaplamadan fusionun ic kapi tutamaklari ve ust torpido kapagindada var. Bizimkilerde harap konumda.

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...