İçeriğe Yönlendir

Yeni Toyota Corolla Tanıtıldı

Abdullah Aladı

Recommended Posts

Eray Sireli

hiç olmamış, Toyota Hyundai'e benzemeye çalışmaktan vazgeçse iyi olacak yoksa sonunu hiç iyi görmüyorum :(

Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer
(düzenlendi)

Tırtoyota... :p

tarihinde Sertaç Karginer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Selçuk Keleş

Yeni civic'i pek trafikte görmüyorum. Satışları düştü mü yoksa ? Bu corolla'nın da akıbeti aynı olmasın ?

Yorum bağlantısı
Eray Sireli

tvde tanıtımını  izledim resimlerde çok tırt duruyor ama tvde güzel geldi bana.

Yorum bağlantısı
Seçkin Kaçar

http://www.carscoops...ains-fresh.html

Hoş bir görünüme sahip olmuş eski kasalarına göre hyundai Blue'den esintiler var gibi geldi bana...

Kırmızı rengi hoşuma gitti benim :)

Verdiğiniz linkte aracın motoru 1.8 lt görünüyor, Türkiye ye makyajlısı gelir.

Yorum bağlantısı
Tolga Bilen

Yeni Corolla'nın teknik özellikleri ve fiyatları 10 Temmuz'da sitesinden açıklanacakmış. İlgililere duyurulur :)

Yorum bağlantısı
Mert Çakar

Her arabanın bir çizgisi vardır.Ama agar ama spor ama godaman vardır yani.Toyota yeminle karaktersiz bir araba memur zihniyetli bir arabada değil iç dizayn dış görünüm tırt yani.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Guest Mert Boran

Bugün ben gördüm birtane test aracıydı galiba. Bu tipsizlikte arabaya bu kadar para verilir mi ?  :nea:  

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Gittim,gördüm,sürdüm...beğenmedim...ıhh dizel otomatiği 70 kaat...ıhh vermem...Mondeo 1,6 dizel titanyum alırım...binerim paşa paşa...sıfırı 75 bin lira...kardeşim geçen hafta  19 000 km de 2011 ini 56 bin liraya aldı... Toyota ile mondeo arasında seçim yapmak çok kolay...

Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

Bugün ben gördüm birtane test aracıydı galiba. Bu tipsizlikte arabaya bu kadar para verilir mi ?  :nea:  

Gittim,gördüm,sürdüm...beğenmedim...ıhh dizel otomatiği 70 kaat...ıhh vermem...Mondeo 1,6 dizel titanyum alırım...binerim paşa paşa...sıfırı 75 bin lira...kardeşim geçen hafta  19 000 km de 2011 ini 56 bin liraya aldı... Toyota ile mondeo arasında seçim yapmak çok kolay...

"Toyota olsun,çamurdan olsun" Mantığı olduğu sürece alan çok olur  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Bu japonların VSC diye yutturmaya çalıştığı yandan yemiş ESP'sini deneyen oldu mu ? Gerçekten ESP gibi iyi çalışıyor mu ?

Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

ne olmuş bu arabaya böyle giderek çirkinleşiyor.iç dizayn hiç güzel değil

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...