İçeriğe Yönlendir

Ka - Obd Bağlantı Ve Detayları?

Göktan Ünal

Recommended Posts

Emir Girit

iyi akşamlar uzun zaman geçmiş konunun üzerinden fakat sani bey üründen elinizde varsa talip olabilirim birde iphone ile uyumlu kullanılabiliyormu?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

iyi akşamlar uzun zaman geçmiş konunun üzerinden fakat sani bey üründen elinizde varsa talip olabilirim birde iphone ile uyumlu kullanılabiliyormu?

Üründen var ama iphone'larla uyumlu değildir.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Abicim sende cihaz varmı daha? Obd olandan? Birde benim focusta sorunsuz kullanabilirmiyim? Ürün hakkında ve ücreti hakkında bilgi verebilirsen almayı düşünüyorum da abicim.

Focus'larda sorunsuz kullanılamıyor. Mustafa Tüfekçi kendi focus'unda çalıştıramıyorken aynı model başka bir focus'ta çalıştırdı. %100 çalışır diyemem.

Yorum bağlantısı
Berhan Güler

2003 model fiesta tdci de çalışmıyor.ECU ile bağlantı kuramıyor.

Yorum bağlantısı
Yasir Uslan

2006 yılından sonra hepsi standart oldu. Daha öncesi araçların garantisi yok. Denemek lazım.

Yorum bağlantısı
Barış Kalkan

2009 Nissan micra ve 2010 model fiat lineada denedim sorunsuz çalıştı aynı şekilde benim 98 KA da kullanıyorum

Yorum bağlantısı
Kadir Özdemir

Yurtdışından obd wifi li almayı düşünüyorum sadece kullanacağımda mı takayım aracı kullanmazken çıkarayım mı aküyü bitirir mi?

Yorum bağlantısı
Barış Kalkan

Bir kaç defa aracın üstünde bıraktım herhangi bir sorun olmadı, genelde üstünde tutmuyorum.

Yorum bağlantısı
Kadir Özdemir

Bir kaç defa aracın üstünde bıraktım herhangi bir sorun olmadı, genelde üstünde tutmuyorum.

Takıp çıkarması kolaymı peki abi sokete zarar falan vermem değilmi tak çıkar :-)

Yorum bağlantısı
Barış Kalkan

takıp çıkarmak kolay sokete zarar vermez ama yinede dikkat edilmeli zart diye çekmemek gerek, azıcık nazik olunmalı :)

Yorum bağlantısı
ÜMİT CAN

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katılıyorum.

yaklaşık 1 aydır 98 model ford ka aracım var ve bu kadar keyif alacağımı tahmin etmemiştim.

aracımı OBD bağlantısı ile bağladığımda birçok ayrıntıya ulaşabileceğimi formdaki paylaşımlarınızdan öğrendim.

fakat yurt dışı sitelerinden ürün alacak pek tecrübem yok ve bir diğer sorunumda bu ürünün Türkiye de satılanlarından hangisini seçmeliyim

Ford Ka ya uyumlu olan modelini ayırt edemiyorum yani.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katılıyorum.

yaklaşık 1 aydır 98 model ford ka aracım var ve bu kadar keyif alacağımı tahmin etmemiştim.

aracımı OBD bağlantısı ile bağladığımda birçok ayrıntıya ulaşabileceğimi formdaki paylaşımlarınızdan öğrendim.

fakat yurt dışı sitelerinden ürün alacak pek tecrübem yok ve bir diğer sorunumda bu ürünün Türkiye de satılanlarından hangisini seçmeliyim

Ford Ka ya uyumlu olan modelini ayırt edemiyorum yani.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba,

Elimde fazladan 1-2 tane kaldı. 40tl'ye veriyorum. Gönderdiğim tüm arkadaşlar KA'larında çalıştırdı.

Yorum bağlantısı
ÜMİT CAN

Merhaba teşekkür ederim Sani bey yazmış olduğunuz bütün yazıları okudum hemen hemen ka ile ilgili tecrübeleriniz çok fazla ayrıca bir merakınız olduğu da belli tebrik ederim.

bu bağlantı aparatını sizden nasıl alabilirim bunun detayını nasıl konuşabiliriz.

Yorum bağlantısı
Misafir

Konuyu baştan sona okudum. Sanırım IOS için sadece bu ürün uyumlu doğru mu?

IOS için bu ürünü alsam çalışmaz herhalde?

Bir de IOS için hangi uygulama yüklü olmalı bu cihazla eşleştirmek için?

Yorum bağlantısı
Misafir

Android için torque proğramı gerekli ama ios için bilmiyorum.Apple store'de aratın torque programı varmı,var ise muhtemelen odur.

Peki ürünlerden hangisi gerekli ?

Yorum bağlantısı
Misafir

Bir de Sani beye alıntı yapalım bakalım o ne diyecek.Yardımların için sağol kardeşim. Epeyi bir yorum okudum meraka geldim :D

Merhaba,

Elimde fazladan 1-2 tane kaldı. 40tl'ye veriyorum. Gönderdiğim tüm arkadaşlar KA'larında çalıştırdı.

Sani Bey ;

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bir de Sani beye alıntı yapalım bakalım o ne diyecek.Yardımların için sağol kardeşim. Epeyi bir yorum okudum meraka geldim :D

Sani Bey ;

Cepten bakiyorum, linke bakamiyorum su an. Ios lar icin sadece wi fi gerekli

Yorum bağlantısı
Kenan Koç

2011 focus ta çalışıyormu.sani bey telefon samsung android

Yorum bağlantısı
Kenan Koç

Bu arada afınıza sığınarak soruyorum OBD ve IOS un tam olarak ne anlama geldini ve arasındaki fark nedir aydınlatırsanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Misafir

Samsung işletim sistemi android iken iphone isletim sistemi IOS'tur

ODB ise aracın yol bilgisayarına erişimi sağlayan ara portun kısaltması.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

2011 focus ta çalışıyormu.sani bey telefon samsung android

HEr araçta çalışmayabiliyor. Aynı marka ve model iki araçta birinin çalışıp diğerinn çalışmadığını gördük.

İşe yarar gibi duruyor.

Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
Kadir Özdemir

Ebaydan obd wifi sipariş verdim bikaç güne gelir ama bi arkadaş uzun süre takılı kalırsa yanar dedi acaba her arabaya binişimde takıp çıkarayımmı soketin olduğu yerde çok kablo var tak çıkar zor olacak uzatma kablosu gibi bişey varmı acaba ama en önemlisi takıp çıkarmak mı gerek sürekli üzerinde bırakan varmı?

Yorum bağlantısı
Misafir

Ebaydan obd wifi sipariş verdim bikaç güne gelir ama bi arkadaş uzun süre takılı kalırsa yanar dedi acaba her arabaya binişimde takıp çıkarayımmı soketin olduğu yerde çok kablo var tak çıkar zor olacak uzatma kablosu gibi bişey varmı acaba ama en önemlisi takıp çıkarmak mı gerek sürekli üzerinde bırakan varmı?

Ben sürekli üzerinde takılı  bırakıyorum, herhangi bir zararını görmedim yaklaşık 2 aydır.

Ama aracı hergün kullanıyorum. eğer 3-4 gün kullanmayacaksam çıkartıyorum sadece.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...