İçeriğe Yönlendir

Regülatör Lpg Beyin Çok Geç Isınıyor Neden

Serdar Okur
Çözüme git Serdar Okur tarafından,

Recommended Posts

Önder Kuru

oda 20 tl işçilik çokmu gider acaba

Termostatın yerine bağlı; benim eski araçta(tipo) öntakımda bulunan bir parçanın 2 lastiği değişecekti ses yapıyor diye, her iki lastik de traversin altındaymış lastikler 5 TL işçilik en az 100 TL falan demişlerdi travers sökülmesi gerekmiş... falan filan.

Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Serdar Okur

sorun çözüldü yardımcı olmaya çalışan herkese çok teşekkür ediyorum sorunum bugün belli oldu arabaya komple bir bakım yaptırdım a'dan z'ye devirdaim triger set v kayış set balatalar diskler yağ filtreler hepsi değişti lpg beyninin ısınmamasının sebebi radyatör yedek su deposunun altından radyatörün altına giren bir hortum var o kıvrılmış ve su vermiyormuş o hortum değişince sorun çözüldü conta bile yakabilirmiş arabam şans işte çok şükür öyle bir şey olmadı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 8 yıl sonra...
Murat Yıldırım20
Serdar Okur yazdı:

sıralı sistem lpg var aracımda beyin regülatör diğer bir adıyla buharlaştırıcı çok geç ısınıyor cumartesi günü komple söktüm pis suyunu boşalttım hortumalrın uçları çürümüştü kestim temizledim tekrar taktım buharlaştırıcının içinede tanzikli su tuttum temziledim filtresini temizledim ama halen geç ısınıyor araç fan açmaya yakın ısınıyor buda benzine çok çabuk geçtiği zaman beyinde donma yapıyor tekleme ve patlama yapıyor gaz yemiyor ne yapmak lazım sizce sorun nerde devirdaimdemi hortumlardamı buharlaştırıcıdamı radyotördemi yoksa kalorifer peteğindemi yardımmmm

merhaba kardeş sorunu çözdünüzmü benim aracımdada aynı sorun var bir türlü çözemedik

Yorum bağlantısı
Murat Yıldırım20
Serdar Okur yazdı:

sorun çözüldü gibi buğün kendim baya uğraştım yarına belli olur surun tam olarak oldu veya olmadı cevaplayacağım

merhaba kardeş sorunu çözdünüzmü benim aracımdada aynı sorun var bir türlü çözemedik

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...