İçeriğe Yönlendir

Otobanda Kaldim Acil Duzcedeki Motor Ustasi Tavsiye Lazim

Aydın Akdeniz

Recommended Posts

İ.Göksel Yaman

5dk.ya haber veriyorum..

Tel:05326365777 Kadir Usta düzce'de motor ustasıdır.. Çekici ile'de kendisi yardımcı olacaktır..

Geçmiş Olsun..

• Beğen 16
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

Abi blok patlamis arabayi kurtarici ankaraya getirecek bende coruma donuyorum . Forumda daha once paylasilmis yildirim sanayi sitesindeki yuksel otoya goturmeyi dusunuyorum .masrafli bi is usta konusunda bilgi verirseniz cok sevinirim

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

5dk.ya haber veriyorum..

Tel:05326365777 Kadir Usta düzce'de motor ustasıdır.. Çekici ile'de kendisi yardımcı olacaktır..

Geçmiş Olsun..

motor bloğu patlamış abi düzcede kurtarıcı üzerinde altdan baktılar durumu belli oldu . ankaraya geliyor araba . hem parça açısından hemde masraf açısından ankara daha iyi olur diye düşündüm. teşekkürler çok sağol. 

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

Geçmiş olsun..Sorun durum ne oldu ?

geçmiş olsun son durum ne sebebi bellimi

abicim son durum araba düzceden gelecek ankaradan bahtiyar abinin tavsiyesindeki ustayı aradım tahmini 5000 dedi sonra yüksel otoyu aradım . oda aynısını dedi fiyat olarak .

yama yaparsak 4000 yarım motor takılırsa 5000 dedi .

yarı motor ve komple motor çıkmasını araştırıyorum yıldızdaki güven oto yarı motora yani blok bölümü için 1500 , komple motor için 2250 dedi . takmasını yapmıyorlar . tanıdık ustaları varmış taktırırız dedi onada 300 500 gibi bişey verirsiniz dediler . ortalama 2500 gibi malzeme işçilik tutuyor .

ruhsat masrafları hariç .

sıfır malzeme olması şart değil benim için . zaten masrafı daha fazla deselerdi arabayı öylece satar gelirdim . 

ruhsat için prosedür ve masraf  ne acaba ? 

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

Bereket ford cikmaciyi ara benim arkadas birde ondan fiyat al

ömerle görüştüm komple motor 3000 dedi yarı motorada 2500 dedi 

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

Biseyler daha yapaaydi ya yapamiyormu

araba bi gelsinde yeniden ararım şimdi ne lazım tam bilmiyoruz zaten oda yıldızdaymış yeri  .

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

o haliyle kaça satabiliyorsunuz bence onuda sorun, çıkma motor işine girilecekse.

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

o haliyle kaça satabiliyorsunuz bence onuda sorun, çıkma motor işine girilecekse. 

onuda soracam  bu şekilde ortalama 3500 liraya çalışır hale gelecek . hiç masraf yapmadan satmam daha iyi olur tabi . 

Yorum bağlantısı
Enez Güner
(düzenlendi)

Cana geleceğine  mala gelsinn  :) :)

Geçmiş olsunn..         Ama blok nasıl çatlamış hararetten falan mı...

tarihinde Enez Güner tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

abicim son durum araba düzceden gelecek ankaradan bahtiyar abinin tavsiyesindeki ustayı aradım tahmini 5000 dedi sonra yüksel otoyu aradım . oda aynısını dedi fiyat olarak .

yama yaparsak 4000 yarım motor takılırsa 5000 dedi .

yarı motor ve komple motor çıkmasını araştırıyorum yıldızdaki güven oto yarı motora yani blok bölümü için 1500 , komple motor için 2250 dedi . takmasını yapmıyorlar . tanıdık ustaları varmış taktırırız dedi onada 300 500 gibi bişey verirsiniz dediler . ortalama 2500 gibi malzeme işçilik tutuyor .

ruhsat masrafları hariç .

sıfır malzeme olması şart değil benim için . zaten masrafı daha fazla deselerdi arabayı öylece satar gelirdim . 

ruhsat için prosedür ve masraf  ne acaba ? 

Ruhsat için, yeni bloğa fatura kesilecek,noterden üzerine alacaksınız ve eskisini trafikten düşürteceksiniz.Noter satışı,ruhsat yenileme vs vs 300tl civarı tutar diye tahmin ediyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

Ruhsat için, yeni bloğa fatura kesilecek,noterden üzerine alacaksınız ve eskisini trafikten düşürteceksiniz.Noter satışı,ruhsat yenileme vs vs 300tl civarı tutar diye tahmin ediyorum

o kadar çıkıyorsa sıkıntı yok .  

Cana geleceğine  mala gelsinn  :) :)

Geçmiş olsunn..         Ama blok nasıl çatlamış hararetten falan mı...

hararet yapmış olabilir hava bayaa sıcaktı birde otobanda olduğum için hızda vardı . ama gösterge hiç yükselmedi uyumamak için onlara dikkat ediyordum . sağa yanaşıp durduğumda kaputu açtım araba su kaynatıyordu ve belden aşağısı yağ olmuştu . biraz bekledik soğusun diye yere dökülen suda sanki azda olsa yağ var gibiydi . kurtarıcı geldi gece 11 gibi düzcede motorcu kurtarıcıdan indirmeden altından baktı blok patlamış dedi .sebebi tam belli değil . azda olsa piston sesi vardı belkide ondan dolayı oldu . sıkışmış olabilir sıcakta vardı bi yandan .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...