İçeriğe Yönlendir

Galaxy Note 2 Ekranda Sarı Leke Sorunu-Servis Süreci

Guest Mert Boran

Recommended Posts

Guest Mert Boran

Türkçe.!!! hocasının ne suçu var.?   :unsure2: çok ayıp, sana yakıştıramadım.  :i-ih:

Abi bütün cümleler bekler diye yazılmış, şimdi ki zaman eki -yor'a ne oldu ? :p

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Bugün servise vereli 10. gün. Bundan dolayı yedek telefon vermek durumundalardı. Gittim sıfır kutudan çıkarıp galaxy ace S5830i beyaz renk verdiler. Teşekkürler buradan.
Asıl cihaz ise halen bekliyor. İstanbul'un kararına göre cihaz değişebilir veya onarılabilir veya kullanıcı hatası sonucu çıkabilirmiş. 

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

En iyisi yurtdışından garantisiz telefon alıp hiçbir beklentiye girmemek, sorun çıkarsa da "Nasıl olsa ucuza almıştım, xtir et" demek...

Bu firmaların kendilerini ayrı, garanti prosedürlerini ayrı seveyim.

+1907

Bundan sonra garantisi var diye pahalı alanın.. diye geziniyorum kaç gündür ortalıkta. Garanti olaylarından yeterince çektim. Ders niteliğinde bunlar hep. Keşke para iadesi yapsalarda yurtdışı 5S veya 5 alabilsem. 

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Bu ne anlama geliyor konuştun mu ?

Samsung kabul etmemiş abi. Aradılar az evvel. 569 lirayı öderseniz yaparız diyor. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Nedir senin bu çektiğin :(

Kabul etmeme sebeplerini öğrenmek mümkün mü?

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Nedir senin bu çektiğin :(

Kabul etmeme sebeplerini öğrenmek mümkün mü?

Yine destek bilişim. 

Kenarında ki küçük darbeden dolayıymış sözde. Ordan olduğunu bana kanıtlasın bende bu telefonu ilk önume gelene bedava veririm. Zaten o darbeden öncede vardı. Anlayacağın abi bunlar başından savdılar. 

Başka yorum yok  ;)

Malesef ki haklı çıktın abi. 

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Samsung kabul etmemiş abi. Aradılar az evvel. 569 lirayı öderseniz yaparız diyor. 

Kenardaki çatlaktan olsa lekenin o uçta olması gerekmez mi ?

Bu marka bu paraları hakketmiyor, zihniyet varoş hep diyorum. Alıştılar tabi herkese peynir ekmek gibi satmaya.

Prosedür nedir bilmiyorum önce ihtar mı çekmek gerekiyor, yoksa direk tüketici haklarına verip sonra da şikayetvar'a yazmak mı daha iyi, onlar uğraşsınlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Vazgeç artık zanzungtan bırak sat gitsin. Al ayfon sende rahatla servislerden kurtularak. :D rahatla. Samsung telefon , Lassa lastik, Toshiba bilgisayar bir daha çok zor alırım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Sayar

4S'imde aynı leke sıkıntısı var home tuşu zayıfladı garanti bitmesine 3 ay var. Servis teleservis sırf telefonu rezil ederler beni uğraştırırlar diye gidemiyorum servise. İnternette iphone ile ilgili benzer örnek de çok.

Yorum bağlantısı

Vazgeç artık zanzungtan bırak sat gitsin. Al ayfon sende rahatla servislerden kurtularak. :D rahatla. Samsung telefon , Lassa lastik, Toshiba bilgisayar bir daha çok zor alırım.

Mehmet hoca'nin profilinden biri yaziyor galiba... :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Mehmet hoca'nin profilinden biri yaziyor galiba... :D

Ya bizim oğlan :p:p

Dur gidip bi kulağını çekeyim

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

4S'imde aynı leke sıkıntısı var home tuşu zayıfladı garanti bitmesine 3 ay var. Servis teleservis sırf telefonu rezil ederler beni uğraştırırlar diye gidemiyorum servise. İnternette iphone ile ilgili benzer örnek de çok.

Götürün zanzung gibi kullanıcı hatası demiyorlar. Birebir değişim. Tamir yok. Geçenlerde ayfon 5 ekran hatasından değişim yapıldı
Yorum bağlantısı
Mahmut Sayar

Avea'dan taahhütlü almıştım, Şikayetvar.com'da bunla ilgili şikayetler var, ufak kozmetik hataları bahane gösterip kullanıcı hatası dedikleri ya da yeni cihazın randımansız olması gibi. Sarı leke çok etkilemiyor artık fakat home tuşu her 3-4 basıştan birini algılamıyor.

Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir
(düzenlendi)

Çok can sıkıcı bir deneyim, umarım çözülür.

Eşimin telefonunun tuşunu kendim değiştirdim, yeni gibi oldu. Zor ama imkansız değil :)

tarihinde V.Ceyhun Emir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Mert, note 3 için kullanıcının yorumu "Birde bugün sabah Note3aldım ama hepsi balon elinizdeki cihazların kıymetini bilin o kadar çok sıkıntısı varki kasa açıklığı Home tuşunda oynamalar var cihaz hızlı ama pil ve ısınma sorunlarıda çok fazla"

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Mert, note 3 için kullanıcının yorumu "Birde bugün sabah Note3aldım ama hepsi balon elinizdeki cihazların kıymetini bilin o kadar çok sıkıntısı varki kasa açıklığı Home tuşunda oynamalar var cihaz hızlı ama pil ve ısınma sorunlarıda çok fazla"

Abi benim elime aldığım beyaz renkli olanda gırç gırç ediyordu çerçeveleri. Valla note 2'mi zaten özlemişim, şu anlık ios7 düzelene kadar beklemedeyim. :)

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Burak Güler2

Abi benim elime aldığım beyaz renkli olanda gırç gırç ediyordu çerçeveleri. Valla note 2'mi zaten özlemişim, şu anlık ios7 düzelene kadar beklemedeyim. :)

Uzun süre geçmiş fakat bugün ben de benzer şekilde S6 Edge cihazımda yeşil çizgi gibi bişey farkettim. Sonuç ne oldu acaba ?

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Uzun süre geçmiş fakat bugün ben de benzer şekilde S6 Edge cihazımda yeşil çizgi gibi bişey farkettim. Sonuç ne oldu acaba ?

Müşteri hatası dediler. Sonuç bunu satıp htc one almam olmuştu. Daha fazla samsungla hayatta ugrasmam derken şimdi de galaxy alpha kullanıyorum. Cok sukur bundan cok memnunum şimdilik. :)
Yorum bağlantısı
Burak Güler2

Müşteri hatası dediler. Sonuç bunu satıp htc one almam olmuştu. Daha fazla samsungla hayatta ugrasmam derken şimdi de galaxy alpha kullanıyorum. Cok sukur bundan cok memnunum şimdilik. :)

Bazı yerlerde geçebilir kendiliğinden denilmiş geçmedi o zaman yani :) Ne hakla diyebiliyorlar acaba kullanıcı hatası diye herşeye o da ilginç :) Umarım yeni cihazda sıkıntı yaşamazsınız :)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Orhan Aksakallı

Merhabalar,

Yaklaşık 5 gün evvel bu leke ekranda kendiliğinden belirdi. Ne olabilir firki olan? Cihazın garantisi var yarın veya en geç çarşamba servise götüreceğim. Servis sürecide burdan adım adım takip edilebilir. İyi akşamlar. :)

3w92eIU.pngUeNvGLQ.jpg?1

Garantin varsa getir 45 dk içerisinde al.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...