İçeriğe Yönlendir

Direne Direne Kazanamadım. . .

Ali Ozan Yurtsever

Recommended Posts

Fatih Sarıkaya

2 kere soyledim birdaha soyleyim Motorola atrix. Bu fiyata alabileceginiz en iyi telefon. Htcyi samaroglani yapar.

Bunlar androidde zaten var. :)

şimdi samsungda ana ekrndayız ali yi arıcam rehbere girmeden nasıl yapacam bu işi sen androitte zaten var diyorsun anlat bende öğreneyim en azından elimdeki bozulursa samsungu kullanırken bu özellik fena olmaz.Blackberryde ana ekranda iken tuşlara ali yazıyorum sonrada yese basıyorum arıyor lakin androidde bulamadım.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran
(düzenlendi)

Samsung-Galaxy-S4-On-Inceleme-00023.jpg
Sol alt köşedeki işaret varya, seçenekler tuşu. Ona basılı tutup ali yazıyorsunuz. Rehberde kaç tane ali varsa geliyor. Seçiyorsunuz arıyor. :)

tarihinde Mert Boran tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

Nokia'nın E serisi de yapıyor bunu :) En sevdiğim özelliklerden biridir. Firma ismi bile yazınca numara çıkıyor :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Nokia'nın E serisi de yapıyor bunu :) En sevdiğim özelliklerden biridir. Firma ismi bile yazınca numara çıkıyor :)

E serisi tüm Andorid'lerin yaptığını yapıyordu ama sonraki gelenlere yetişemedi :)

Hala E71'im duruyor.

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

E serisi tüm Andorid'lerin yaptığını yapıyordu ama sonraki gelenlere yetişemedi :)

Hala E71'im duruyor.

1-2 aydır telefonsuz sayılırım benim için en güzeli E52 onunda temizini bulamıyorum İlteber'de var ama çekmeceden çıkarmaya ikna edemedim. 

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

Samsung-Galaxy-S4-On-Inceleme-00023.jpg

Sol alt köşedeki işaret varya, seçenekler tuşu. Ona basılı tutup ali yazıyorsunuz. Rehberde kaç tane ali varsa geliyor. Seçiyorsunuz arıyor. :)

Teşekür ederim valla hiç aklıma gelmemişti,akşam denicem.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...