İçeriğe Yönlendir

Direne Direne Kazanamadım. . .

Ali Ozan Yurtsever

Recommended Posts

Fatih Sarıkaya
(düzenlendi)

:) ah azizim hiç sorma devir değişiyor. kendisinde ıphone var bana da zorla akıllı telefon aldırıyor alayım da hediye edeyim demek de yok. :D oyun falan hiç oynamam telefonda s3 miniye kanım ısında galiba :)

Sıkı bir blackberry kullanıcısı olarak ben tutup samsung s 3 mini aldım en fazla 15 gün dayandım sonra çekmeceye koydum eski telefonumuda attığım yerden buldum çölde su bulmuş biri gibi oldum.İstersen 600-tl sana satayım şayet ben kullanırım diyorsan.Ben senin yerinde olsam bir marka tutuculuğun yoksa git iphone al,samsungu mamsungu boş geç.Amolet ekran varmış samsungda,daha önce hiç yaşamadığım ekran deneyimini yaşıyacakmışım lakin benim blakberry tablet ile karşılaştırdığımda ekran kalitesini samsung hava civa.

tarihinde Fatih Sarıkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Sıkı bir blackberry kullanıcısı olaran ben tutup samsung s 3 mini aldım en fazla 15 gün dayandım sonra çekmeceye koydum eski telefonumuda attığım yerden buldum çölde su bulmuş biri gibi oldum.İstersen 600-tl sana satayım şayet ben kullanırım diyorsan.Ben senin yerinde olsam bir marka tutuculuğun yoksa git iphone al,samsungu mamsungu boş geç.Amolet ekran varmış samsungda,daha önce hiç yaşamadığım ekran deneyimini yaşıyacakmışım lakin benim blakberry tablet ile karşılaştırdığımda ekran kalitesini samsung hava civa.

ıphone ile ilgili bunu başta nişanlım olmak üzere çok duydum ama şu aralar ne ıphone  ne de nakit alma şansım var. . eski sistem telefon kullanıcısı olduğum için herhalde elime ilk ne alsam çok sıkıntı yaşamam gibi. :) ablamda işinde dolayı  blackberry kullanıyor fazla var vereyim falan dedi ama o telefonlar hiç hoşuma gitmiyor özelliklerini bilmem ama tip falan çekici gelmedi bana kullanımı zor gibi. . .

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Nişanlın akıllı telefonundan nerede ne yaptığını takip edebilecek, direnseydin çeşke biraz daha.

Bizimki findmyphone yada findmyfriend den beni takip ediyor diye, Apple'dan Samsung'a geçtik. :)

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Nişanlın akıllı telefonundan nerede ne yaptığını takip edebilecek, direnseydin çeşke biraz daha.

Bizimki findmyphone yada findmyfriend den beni takip ediyor diye, Apple'dan Samsung'a geçtik. :)

o zaman apple ile zaman kaybetmeyelim :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

ıphone ile ilgili bunu başta nişanlım olmak üzere çok duydum ama şu aralar ne ıphone  ne de nakit alma şansım var. . eski sistem telefon kullanıcısı olduğum için herhalde elime ilk ne alsam çok sıkıntı yaşamam gibi. :) ablamda işinde dolayı  blackberry kullanıyor fazla var vereyim falan dedi ama o telefonlar hiç hoşuma gitmiyor özelliklerini bilmem ama tip falan çekici gelmedi bana kullanımı zor gibi. . .

ayfon vs. alma zaten, boşa para harcama, al bir htc geç, blackbery falan kurtarmaz, zaten alayı yavaş yavaş ve mecburen androlaşıcak, sen orta seviye bir htc yada samsung-lg al geç bence.

Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Vallaha bilemedim ne yapsam. alasım  yoktu zaten kafam karıştı iyice :D 

Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek

Çok akıllı bir telefon halen kullanıyorum  #diren6510    :ki:

6510703ol4.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

o da psikolog olunca yemedi. . . :D

işin zor o zaman  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

S3 mini diyorum başka bir şey demiyorum iki aydır kullanıyorum bu kadar memnun kalacağımı tahmin etmemiştim. :good1: 

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

Vallaha bilemedim ne yapsam. alasım  yoktu zaten kafam karıştı iyice :D

sen boşver androidi,ben hiç beğenmedim eğer ablanda varsa bir baba blackberry al kullan alışınca bırakılmıyor bağımlılık yapıyor,hele o kısayolları varya bu neden androdde yok dersin,telefon içi tedaylı arama mesajlarda arama notlarda arama maillerde arama ayrı ayrı şu revaşda olan mesajlaşma proğramıda var.Boşa para verme varmış ablanda al kullan sonra bunun z10 varmış onu alayım dersin :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mehmet Artar

Çok akıllı bir telefon halen kullanıyorum  #diren6510    :ki:

Telefonun mercedesi bir zamanlar nokia idi nerdeeeen nereye

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran
(düzenlendi)
aslında önceki sayfada linki var htc fiyat ve görünüş(ebat olarak) tam bana göre ama telefon nasıldır bilemedim. . linki tekrar paylaşayım. . http://www.teknosa.com/urunler/125070768/htc-wildfire-s-black-akilli-telefon
2 kere soyledim birdaha soyleyim Motorola atrix. Bu fiyata alabileceginiz en iyi telefon. Htcyi samaroglani yapar.
sen boşver androidi,ben hiç beğenmedim eğer ablanda varsa bir baba blackberry al kullan alışınca bırakılmıyor bağımlılık yapıyor,hele o kısayolları varya bu neden androdde yok dersin,telefon içi tedaylı arama mesajlarda arama notlarda arama maillerde arama ayrı ayrı şu revaşda olan mesajlaşma proğramıda var.Boşa para verme varmış ablanda al kullan sonra bunun z10 varmış onu alayım dersin :)
Bunlar androidde zaten var. :) tarihinde Mert Boran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Semih İzgi
(düzenlendi)

aslında önceki sayfada linki var htc fiyat ve görünüş(ebat olarak) tam bana göre ama telefon nasıldır bilemedim. . linki tekrar paylaşayım. .

http://www.teknosa.com/urunler/125070768/htc-wildfire-s-black-akilli-telefon

600mhz işlemci, adamı çileden çıkartmaya birebir. Nokia C7 kullanıyorum, işlemcisi 680Mhz, normalde seri ve akıcı fakat biraz yüklenince 99 yılındaki bilgisayarlar gibi kasıyor. En az 1ghz alın, üstelik aynı bütçe ile4inç ekranlı 1ghz telefon almak varken niye 600mhz alasınız.

Ayrıca ekranı küçük, çözünürlüğüde az, benim verdigim 2 örnek telefonda bundan çok üstün, 100 tl fark için ilerde pişman olmayasınız?

tarihinde Semih İzgi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

600mhz işlemci, adamı çileden çıkartmaya birebir. Nokia C7 kullanıyorum, işlemcisi 680Mhz, normalde seri ve akıcı fakat biraz yüklenince 99 yılındaki bilgisayarlar gibi kasıyor. En az 1ghz alın, üstelik aynı bütçe ile4inç ekranlı 1ghz telefon almak varken niye 600mhz alasınız.

mhz'den çok çekirdek sayısı da öne çıkıyor.

Çift çekirdek 800mhz bir telefon, tek çekirdek 1ghz telefondan çok daha hızlı.

Yorum bağlantısı
Semih İzgi
(düzenlendi)

mhz'den çok çekirdek sayısı da öne çıkıyor.

Çift çekirdek 800mhz bir telefon, tek çekirdek 1ghz telefondan çok daha hızlı.

Bu wildifre s çift çekirdek mi? tarihinde Semih İzgi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

S3 mini Media Markt 'ta 699 tl.Samsung garantili.Bir sürü karta da taksit yapıyor.

bulamadım ama link yollar mısınız?

Bu wildifre s çift çekirdek mi?

değil galiba haklısınız. . .

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

bulamadım ama link yollar mısınız?

değil galiba haklısınız. . .

Hocam şekilde önemli, net ve parlak bir ekran ile küçük ve düşük çözünürlüklü bir ekran aynı tadı vermez, gidip 600mhz ve hiç bir özelliği burda benim ve arkadaşların verdiği örneklerden üstün olmayan telefona yarım milyar vermeyin. Baktıkça içiniz acır paraya. Gidip o yarım milyarın üzerine 100 daha koyun, en azından elinize aldığınızda ışıl ışıl net ve parlak ekranlar sizi karşılasın, duruşuyla boyutuyla içinize sinsin paranızın hakkını versin.

Değil.

Ozaman adama sorarlar benim mesajımla çift çekirdek işlemci bilgisi ne alaka diye :elisopali: Ona bakarsan, 256bit 1gb ekran kartları ,128bit 2gb ekran kartlarından performanslıdır, 3litre turbolu motor 6litre atmosferiği tokatlayabilir, vsvs :D Sanicim benim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Galaksi W düşündünüz mü hiç?

http://www.telpa.com/Samsung/Cep-Telefonu/i8150

nişanlıma ıphone aldıran telefon bu çok memnun kalmadı o . ya aslında beklentiyle alakalı çoğu şey bana kalsa olur. akıllı da olsa benim çok beklentim yok telefondan ama semih beyin dediği gibi 100 -200 tl içinde pişman olmayalım sonra. . 

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

nişanlıma ıphone aldıran telefon bu çok memnun kalmadı o . ya aslında beklentiyle alakalı çoğu şey bana kalsa olur. akıllı da olsa benim çok beklentim yok telefondan ama semih beyin dediği gibi 100 -200 tl içinde pişman olmayalım sonra. . 

Android olarak Samsung'tan başka telefon kullanmadım.. Lg için iyi yorumlar aldım fakat, ben olsam yine galaksiden başka bir telefon düşünmem..

Wonder olmazsa S3 mini olabilir arkadaşların dediği gibi..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...