İçeriğe Yönlendir

Samsung Galaxy S3 Genç Kızın Cebinde Patladı!

Ali Elöver

Recommended Posts

Guest Mert Boran

Bütün samsunglar hepsi bomba. Kimse almasin. Fiyatlari duserde biz aliriz en azindan. :)

Note2 de olmamis böyle bir olay. :nazar:

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Bütün samsunglar hepsi bomba. Kimse almasin. Fiyatlari duserde biz aliriz en azindan. :)Note2 de olmamis böyle bir olay. :nazar:

En son Evren İskent'in videosu yok muydu o da note 2'yi aynı cebe koyuyordu, tikkat edin bu işler belli olmaz :)

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Galaxy patlayıp nükleer kriz yaratsa da alacağım o S3'ü.. Yalnız benimkisi biraz "mini" olacak :D

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Galaxy patlayıp nükleer kriz yaratsa da alacağım o S3'ü.. Yalnız benimkisi biraz "mini" olacak :D

Olmuşken S4 mini olsun... :good1:

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Olmuşken S4 mini olsun... :good1:

Abi bütçeyi S3 miniye zor çıkardım.. S4 yemiyor.. :D

Atanırsam ama mini falan dinlemeyecem büyük boy alacam :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Hatırlarsanız bir dönem 2 (yada 4) kalem pille çalışabilen motorola telefonlar vardı. Ama şu an ki cep telefonlarında sanki akü takılı. Hele hele tabletler? 4500-6000 mAh batarya taşıyor. Yani risk her geçen gün biraz daha artıyor. Ben radyasyon kısmını bilmem ama bluetooth yada kablolu kulaklı kullanmalı olabildiğince ve araçlarımıza da bluetooth cihazı takılmalı, çünkü telefon dışında kullandığımız hiç bir cihazı beynimizin sağ yada sol tarafına dayayıp dakikalarca hatta saatlerce kullanmıyoruz...

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran
(düzenlendi)

Aslinda cidden dikkatli olunmasi lazim.

tarihinde Mert Boran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mert Bilgin Irmak

valla 10 dakika önce hanıma S4 aldım geldim,forumu açtım bu konuyu gördüm.

geri mi versem :)

Çok kullanmadıkça, düzenli güzel kullanıldıkça , radyosyandan yapabildiğimce uzak tutarsanız S4e hiçbir zarar gelmez .....

Hayırlı olsun S4 bu arada ...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Çok kullanmadıkça, düzenli güzel kullanıldıkça , radyosyandan yapabildiğimce uzak tutarsanız S4e hiçbir zarar gelmez .....

Hayırlı olsun S4 bu arada ...

S4 için nette çok ısınma probleminden bahsediliyor.gerçekten eşim daha ilk gün "bu telefonun kulak dayama yeri çok ısınıyor" demişti.sonra telefonun ekranı kapandığında arka planda çalışan programları kapatan bir uygulama indirmiş şimdi sorun olmadığını söylüyor.

ama telefon var yaa,10 numara.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...