İçeriğe Yönlendir

S4 Mini Türkiye'de Satışa Sunuldu

Guest Mert Boran

Recommended Posts

Mert Üçkaleler

Ben olsam S4 miniyi tercih ederdim. Hem küçük olması, kullanışlı olması ve tam bir bayan telefonu olduğuna inanmamdan dolayı. 

Aslında önemli olan şu, siz bir telefondan ne bekliyorsunuz? Ona göre karar verelim? 

hocam nişanlım için düşünüyorum. Şuan Galaxy W kullanıyor ve telefon hızlı değil bu durumdan muzdarip..

Bende kendi S3 telefonumda son zamanlarda ram den yana sıkışmalar yaşadığım için ona S3 veya galaxy s4 mini almak arasında kararsız kaldım..

Normal sosyal ağları kullanıcak candy crush falan oynayacak birisi için . :)

Android sisteminde telefon hafızasına yüklediğiniz programı sd karta aktırıyorsunuz. Bnu yapmanız lazım yoksa oldukça şişer.

Ama Telefon hafızasında 5gb.a yakın boş yer var. Yinede taşımalımıyım ?

Yorum bağlantısı

hocam nişanlım için düşünüyorum. Şuan Galaxy W kullanıyor ve telefon hızlı değil bu durumdan muzdarip..

Bende kendi S3 telefonumda son zamanlarda ram den yana sıkışmalar yaşadığım için ona S3 veya galaxy s4 mini almak arasında kararsız kaldım..

Normal sosyal ağları kullanıcak candy crush falan oynayacak birisi için . :)

Peki Note2 düşündün mü hiç?

İlla samsung diyorsan ve isteklerin bunlarsa S4 al. Yok değişebilir diyorsan İphone Can'dır :)

Yorum bağlantısı
Mert Üçkaleler

Peki Note2 düşündün mü hiç?

İlla samsung diyorsan ve isteklerin bunlarsa S4 al. Yok değişebilir diyorsan İphone Can'dır :)

Note 2 fazla büyük malesef :)  ıphone istiyor kendiside ama 4s ler 1700 tl den aşağıya satılmıyor. çok pahalı..ıp 4 8 gb 1000 tl civarı fakat çok eski olmuyormu? ip4 ?

Telefon hafızanız ile ram kullanımı arasında bir ilişki yok. İsterse telefon hafızanız 100 gb olsun yüklenen program miktarına göre ram düşer. Yani telefonunuza ne kadar çok program yüklerseniz o kadar raminiz dolu olur. Bu nedenle bir hafıza kartı takarak telefon hafızasında çalışan programları sd karta aktarmanız gerekiyor. Birde alacağınız sd kart class 10 olursa o kadar çok verim alırsınız.

Ben aktarmaya başlayım o zaman umarım bir fark olur :) ama hafıza kartım 8 gb 4 class :unsure2:

Yorum bağlantısı
Mert Üçkaleler

Şimdilik onla deneyin. Aradaki fark hissedilir olursa mevcut kart ile devam edin. Ekstradan bir masrafa girmeyin.

Teşekkürler adaş. Umarım iyileşir yoksa acımam class 10 hafıza kartı alırım S3 üme aşığım çünkü :)

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Ben s3 te ram den yana sıkıntı yaşadığım için ram konusu önemli..

ıphone evet güzel ama o parayı haketmeyen bir telefon bence..

Bence de. Ama bi ip4 alınabilir, şıkır şıkır kullanılır, zaten eşin de ip4 istiyormuş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Note 2 fazla büyük malesef :)  ıphone istiyor kendiside ama 4s ler 1700 tl den aşağıya satılmıyor. çok pahalı..ıp 4 8 gb 1000 tl civarı fakat çok eski olmuyormu? ip4 ?

note 2 de ben daha iyi verim alacağını düşünüyorum. Fiyatı haricinde yorumum 4 mü 4s mi derseniz kesinlikle 4s derim. Özellikle hız farkı bariz :) 

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
H.Cenk Bayrakçı

S4 mini acayip yaygınlaşmış yahu. Öğrencilerin hepsinin elinde bundan var. :blink:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

S4 mini acayip yaygınlaşmış yahu. Öğrencilerin hepsinin elinde bundan var. :blink:

s3 config'ine daha pahalıya telefon almak... Ancak bizde olur herhalde...

Ace2 ye gelen güncellemeden sonra telefon yağ gibi akıyor. 600TL'ye daha iyi telefon olacağını sanmam. Ne diye fazla paralar verilir ki...

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

bugün s4 mini telefonumun dokunmatiği içerden çatlamış.internetten araştırdım garantiye girmez diye düşünüyorum ama hiçbir şekilde düşme darbe olmadı..Cebimde duruyordu telefon çaldı açmak için elime aldığımda ekran gitmişti..Şimdi mavi mürekkep gibi parmak izleri var..Alalı 10 gün oldu birde şunu farketmiştim siyah ekrana baktığım zaman karanlıkta aynı parmak izi siyah şekilde telefonun ekranının içinde görünüyordu..Ama bunun normal olacağını düşünüdüm bilemiyorum hata mı değil mi...Bu durumda garanti olur mu sizce.Telefonun ne dış camında  ne kasasında nokta kadar darbeye bağlı iz vs yok.

Servise bi bırakın. Ne kaybedersiniz?

Yorum bağlantısı

1000 liranın üzerinde , hatta 750 nin üzerinde telefon alıyorsanız kasko yaptırmak en iyisi bence. Hele de dokunmatik ekranlar için.

Yorum bağlantısı
Hidayet Gökdere

Pintilik yapıp s4'ü bizde hesaplı com adlı siteden almıştım.Kamerada sıkıntı olduğundan iade etmek için çabalıyorum. 20 iş günü süreleri varmış bekletiiyotlar. Tekno eksper garantisi var. Bekliyorum bakalım hevesim de kaçtı bu arızadan dolayı. Paralel ithalat olayına daha da girmem.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

s4 mini bugün inceledim. temiz güzel bir cihaza benziyor. Kenarları biraz daha köşeli. ip5 e benzemeye başlamış (yolunda gidiyor).

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

bende az önce satın aldığım yerle görüştüm telefonu gönderin servis incelesinler dedi..Servis darbe olup olmadığını anlıyormuş ki eminim düşme falan olmadı telefonumda nokta çizik yok..bakalım ne olacak

Olacak olan samsung suçu size atacak kullanici hatasi diyecek 650tl isteyecekler. Hadi gecmis olsun. :)

Galaxy Note 2 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

valla 650 lirayı onlara vermem tüketici mahkemesine kadar giderim gittiği yere kadar olmadı dışarda yaptırırım garantisi bozulursa umrumda da olmaz yinede onlara 650 lira vermem..Kısacası 1200 lirayı çöpe bile atarım 650 lirayı yine vermem

Bana yaptıkları aynen bu. Sadık abi'ye de aynı şey yapıldı. Sizede aynısı yapılacak. 

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Pintilik yapıp s4'ü bizde hesaplı com adlı siteden almıştım.Kamerada sıkıntı olduğundan iade etmek için çabalıyorum. 20 iş günü süreleri varmış bekletiiyotlar. Tekno eksper garantisi var. Bekliyorum bakalım hevesim de kaçtı bu arızadan dolayı. Paralel ithalat olayına daha da girmem.

Kamera sorunu bende de oldu teknik servis yazılım ile çözdü. ..

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum bağlantısı
Hidayet Gökdere

Kamera sorunu bende de oldu teknik servis yazılım ile çözdü. ..

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ben iade etmek istedim soğudum.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

http://teknikservis.tamirdunyasi.net/samsung-galaxy-s4-mini-i9190-dokunmatik-on-cam-lens-degisimi-yapilir/

telefonu garantiye gönderdim ama hiç ümidim yok..İnternette araştırırken bunu gördüm..Nasıl güvenilebilir mi yazılanları aslı astarı var mıdır? Siz olsanız ne yapardınız

Öylesine yapılmış bir site, bana pek güven vermedi açıkcası.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Sani Gerşon

s3 config'ine daha pahalıya telefon almak... Ancak bizde olur herhalde...

Ace2 ye gelen güncellemeden sonra telefon yağ gibi akıyor. 600TL'ye daha iyi telefon olacağını sanmam. Ne diye fazla paralar verilir ki...

Kafamı seveyim kafamı.

Telefonum günde 2 kere kilitlenir hale geldi. Telefon arıyorum kendime. Notification led'i mevcut mu s4 mini'nin?

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Kafamı seveyim kafamı.

Telefonum günde 2 kere kilitlenir hale geldi. Telefon arıyorum kendime. Notification led'i mevcut mu s4 mini'nin?

Abi Samsung alma. Yine aynı hallere düşersin. Huawei P6 baksan? 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Abi Samsung alma. Yine aynı hallere düşersin. Huawei P6 baksan? 

Güncellenebilirliği nasıl?

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Güncellenebilirliği nasıl?

Forumdan Mehmet Pınar Abi  hem eşine hem kendine almıştı yanlış hatırlamıyorsam. Kaç aydır kullanıyor memnundu. Android 4.4'ü alacak yakında. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Forumdan Mehmet Pınar Abi  hem eşine hem kendine almıştı yanlış hatırlamıyorsam. Kaç aydır kullanıyor memnundu. Android 4.4'ü alacak yakında. 

HTC Mini'ye baktım, S4 Mini ile aynı özelliklerde %25 daha pahalı. Delirmiş lan bunlar.

s4 mini hala ağır basıyor. 1000tl'ye mevcut.

GM de aklımı çelmiyor değil.

Yorum bağlantısı

HTC Mini'ye baktım, S4 Mini ile aynı özelliklerde %25 daha pahalı. Delirmiş lan bunlar.

Note 2, Mate, piyasada olsa P6 ciddi rakipler ama bir disco değiller.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Abi Samsungtan güncelleme almak çok zor. Gm bile kaç tene güncelleme aldı note 2 nin üsütne. Biz halen 4.1. Hepsine aynı muameleyi yapıyor. Bence huawei harika bir cihaz. Büyük istersen G2 den başkası olmamalı.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Abi Samsungtan güncelleme almak çok zor. Gm bile kaç tene güncelleme aldı note 2 nin üsütne. Biz halen 4.1. Hepsine aynı muameleyi yapıyor. Bence huawei harika bir cihaz. Büyük istersen G2 den başkası olmamalı.

Büyük istemiyorum. En büyük 4" aklımdaki.Tek elle kontrol edebilmeliyim :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...