İçeriğe Yönlendir

Connect - Yeni Connect Böyle Olmalıydı Bence..

Önder Kurtcalı

Recommended Posts

Önder Kurtcalı
(düzenlendi)

bütün arkadaşlara merhaba aranıza yeni katıldım resmi yüklemek için baya uğraştım olmadıysa da kusura bakmayın.CseIabk.jpg

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
  • Beğen 8
Yorum bağlantısı
Hasan Sancak

internette bile görmedim böylesini :D sanki sadece plaka yeri olmamış gerisine  :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Farlara iyi çalışılmış.benim kafamdakilere çok benziyor.Sevdim.Tam önden resim yok mu?

Geri tarafı abartı olmuş.Orjinal tampon tipi daha çok yakışıyor.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Merhaba,

Sizin aracınız mıdır? Biraz detay verseydiniz?

Farlar hariç beğenmedim. :i-ih:

Aynen maalesef :)

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

bu resim sanala benziyor

8llAtzX.jpg 

abartılmamışı burada benim araç bu tarz ilk ve tektir :D :D :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

O zaman Connect'in motorunun düşürülüp hususi olması lazım. Yani 1.4 tdci connect olması lazım ;)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

ben , keyfim ve kahyası.

Ne demek istediniz anlamadık. Ama Sani bey size sadece "bizden derken" ne demek istediğinizi sormuş. Üslübunuz biraz sert olmuş gibi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Tamponu abartılı buldum ama tabi kimsenin keyfinin kahyası değilim.. Farı çok beğendim ama küstüm detay sormayacağım.. :D

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Farlar şahane olmuş ama tampon biraz daha kibarlaştırılırsa çok yakışıklı olur.. Böyle çok kaba olmuş marşpiyellerle birlikte..

Yorum bağlantısı
Önder Kurtcalı

Olumlu olumsuz görüşlerini belirten arkadaşlara teşekkür ederim. Foruma fazla giremiyorum girdikçede sorulara görüşlerinize cevap vermeye çalışacağım. İşten geldikten sonra aracın arkadan resmini foruma eklemeye çalışacağım şimdiden iyi geceler..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

tavana bagaj çıtası lazım eksikliği hissediliyor . öndeki ızgara bölümleri çok boş göstermiş . kapalı olsaydı tamponu beğenmeyen arkadaşlarda beğenirdi bence :)

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

"Nev-i şahsına münhasır" güzel olmuş. Az daha yere yaklaştırılıp sürüngende yapılabilir. Güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı

Sis farının estetiğide iyi ama tampon göstermemiş.Yan sarı sinyaller beyaz olmalı.Tavan çıtası olmalı.Ford logosu kırmızı yapılırsa sanki dahada güzel duracak gibi.Tampondaki petek doku ve pnjur yerine takılan petek doku siyah olursa görünüm fazlasıyla olumlu hale dönebilir.

Araba biraz daha basık olursa jantlarda kendini gösterebilir.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

ben , keyfim ve kahyası.

Ne demek bu? Yazıda vurgu olmadığından, smiley de koymadığınızdan terbiyesizlik mi yoksa şaka mı olarak algılamalıyım, çözemedim.

Yorum bağlantısı
Aydın Sert
(düzenlendi)

Daha fazla resim lütfen merak ettim aracı gerçekten.

Bir de ızgara hakkında detay alabilir miyim?

Siz kendiniz mi yaptınız, ne kadara mal oldu, nasıl yaptınız?

Edit: İlave soru ekleme.

tarihinde Aydın Sert tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Farların daha ayrıntılı resimleri varmı?

Tampon biraz fazla uzun olmuş. Daha kısa tasarlanıp araç alçaltılsa daha güzel görünürdü.

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Bu şekilde birazdaha güzel göründü sanki. Ön tampon araca göre biraz büyük gibi hala ama.

qh85q.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici

Ön ve yan bar çok abartı olmuş ayrıca jantları da değiştirelim :) bunlar benim görüşüm, siz beğeniyorsanız sıkıntı yok. Güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Resim bir garip duruyor. Önden başka fotolar olmazsa bu araç fake diyeceğim.

abi dün den beri yazıyorum :D kimse görmedi sanırsam :D bu sanaltuning denen olay :D 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...