İçeriğe Yönlendir

Yeni Superb 58.900 Tl'ye Satışta

Misafir

Recommended Posts

Hikmet Demirtaş

1,4 kurtarırmı acaba diyecem, ancak TSI olması, tork' un yüksek olması + puan kazandırıyor.

Ben de 1,4 roomster var Süperb ile kıyaslanamaz, o bile çok keyifli. Fiyat oldukça iyi. Alacaklara tavsiye ederim. 

Yorum bağlantısı

1,6 dizel dsg elegance alsam bir tane nasıl olur :biggrin:

Senin 99'la benim 99'u toplayıp 3 ile çarpıp versek yine alamayız. Hayalini kurmak alıp binmekten daha güzel :D

Yorum bağlantısı
Ali Özgen

Esasında fiyatı abartılı değil. TDI DSG Elegance 80000 TL olmakla birlikte aynı kombinasyon Passat için 97000 TL. Superb Passat'tan aşağı mı? bence değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Bir sonraki arabam rahatlıkla bu olabilir.

Çok beğeniyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya

Esasında fiyatı abartılı değil. TDI DSG Elegance 80000 TL olmakla birlikte aynı kombinasyon Passat için 97000 TL. Superb Passat'tan aşağı mı? bence değil.

Superb Passat tan teknik olarak yukarıda.. Hem sınıf olarak hem donanım olarak....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Sizinle aynı şekilde düşünüyorum fiyatı kesinlikle abartılı değil. Bazı forumlarda SuperB ile Passat'ı kıyaslamışlar, işçilik vb. konularda SuperB daha kaliteli olarak değerlendirilmiş. Boş oğlu boş SuperB bile keyif verir insana.

Güzel alet, dev gibi :)

Gibisi fazla abi :D

Yorum bağlantısı
Mahmut Sayar

Skoda'da ki TSI-TDI farkı ile VW arasında dağlar kadar fark var. Misal Octavia'da elegance donanım 1. TSI ile TDI arasında 4 bin civarı fark varken, Jetta highline donanımdaki fark 1.2'de 16 bin, 1,4'de 13 bin lira. Aralarında tek fark TSI'da ki 18 hp fark. Şahsen Octavia 1,6 TDI çok ilgimi çekmekte fakat 63.800 fiyatı sanki biraz şişirilmiş gibi, Jetta 1.4 Highline 55.500, Octavia 1.4 Elegance 60 bin. Dizel Jetta ise 68 bin. :) bu nasıl lahana turşusu vakıf olamadım. Süperb Passat'a, Octavia Jetta'ya alternatif olmaktan çıkıp başlıbaşına tercih sebebi olmuş durumda.

Yorum bağlantısı

Bir sonraki arabam rahatlıkla bu olabilir.

Çok beğeniyorum.

İstanbul'da senin yanına SuperB ile gelelim o zaman ağabey

Superb Passat tan teknik olarak yukarıda.. Hem sınıf olarak hem donanım olarak....

Arka tasarım konusunda sıkıntısı var sadece, o da çok sorun değil sayın meslektaşım.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Gerek yok burada buluruz Süper B

Ama gel yine de .

Sen bana Süper B yi getireceğine gel ben sana Saab'ı anlatayım  :D

Yorum bağlantısı

Skoda'da ki TSI-TDI farkı ile VW arasında dağlar kadar fark var. Misal Octavia'da elegance donanım 1. TSI ile TDI arasında 4 bin civarı fark varken, Jetta highline donanımdaki fark 1.2'de 16 bin, 1,4'de 13 bin lira. Aralarında tek fark TSI'da ki 18 hp fark. Şahsen Octavia 1,6 TDI çok ilgimi çekmekte fakat 63.800 fiyatı sanki biraz şişirilmiş gibi, Jetta 1.4 Highline 55.500, Octavia 1.4 Elegance 60 bin. Dizel Jetta ise 68 bin. :) bu nasıl lahana turşusu vakıf olamadım. Süperb Passat'a, Octavia Jetta'ya alternatif olmaktan çıkıp başlıbaşına tercih sebebi olmuş durumda.

Dizel tercih edeni skodaya, benzinli tercih edeni Vw'ye yönlendiriyorlar. Skoda kesinlikle en az VW kalitesinde ama fiyat olarak VW'nin % 20 altında olmalı ki tercih edilsin.

Gerek yok burada buluruz Süper B

Ama gel yine de .

Sen bana Süper B yi getireceğine gel ben sana Saab'ı anlatayım  :D

SuperB zaten sizin kıtada ağabey :D

Hani Saab anlatılmaz yaşanırdı :p

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Yaşarken anlayacakasın yaşatarak anlatacağız.

Heeeeeyyyyyttttt Ramazan günü yorma beniiiiiiiiii :vandal:

Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya

sitesinde incelediğime göre eski kasa 1.6 dizel düz ile yeni kasa 1.6 dizel DSG arasında 12 bin lira fark var...

Yorum bağlantısı
Eray Sireli

superb'nin arka görünümü çok yuvarlak hatlıydı, toparlamışlar güzel olmuş ancak içi çok sade olmuş, heyecanlandırmıyor. Sanırım segmentinden dolayı kalite algısına vurgu yapmaya çalışmışlar. Fiyatlar günümüz piyasasına göre avantajlı.  Neredeyse jetta fiyatına elegance tdi, dsg alınabiliyor. Bu araç için 1,6 motor  yeterli olmaz ama malum ötv durumundan dolayı 1,6'ya talim. Sonuç: SuperB her zaman güzeldir :)

Active     1.4 TSI 125 HP Greentech     61.900     58.900
Ambition     1.6 TDI CR 105 HP Greentech     71.700     68.900
Elegance     1.6 TDI CR 105 HP Greentech     77.700     74.900
Ambition     1.6 TDI CR 105 HP DSG Greentech     78.900     73.900
Elegance     1.6 TDI CR 105 HP DSG Greentech     84.900     79.900
Elegance     2.0 TDI CR 140 HP DSG Greentech     115.200     109.900
Elegance     2.0 TDI CR 170 HP DSG Greentech      119.100     113.400
Elegance     2.0 TDI CR 170 HP 4x4 DSG Greentech     128.200     122.400

Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya

2013 passat 1,6 tdı 105 HP comfortline/hıghline dsg almayı düşünüyordum, süper B Elegance 1.6 TDI 105 HP DSG mi alayım karar veremedim şimdi :biggrin:

(5 yıl sonraki hayalim) :p

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

Gerçekten alınabilir bir araç olmuş, özellikle bu genişlikte 1.6 dizel ve otomatik seçeneği ile...

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

bu arabayı almamak için bir geçerli sebebiniz olmalı... mesela kusursuz güzellikten hoşlanmamak.

601956_605116392843540_1332981109_n.png

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Ben yıllardır bekliyorum SuperC,SuperD,SuperE falan çıkar diye ama baktım çıkmıyor..Çıkınca onlardan alacam :D:p

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

Octavia bile on numara olmuş ...Makul fiyatlı ve çok dolu araçlar Skoda ailesi .Sedan sever ve imkan sahibi olanlar için çok iyi tercih olur bence..

Yorum bağlantısı

bu arabayı almamak için bir geçerli sebebiniz olmalı... mesela kusursuz güzellikten hoşlanmamak.

Tiyatro'ya gidiyor, müzeye gitse iyiydi.

Ben yıllardır bekliyorum SuperC,SuperD,SuperE falan çıkar diye ama baktım çıkmıyor..Çıkınca onlardan alacam :D:p

Bu hesaba göre senin boy-phone 16s çıkınca SuperG'nin çıkmış olması gerekiyor. :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...