İçeriğe Yönlendir

General Mobile Discovery Kullanım Deneyimleri, Bilgiler

Guest Mert Boran

Recommended Posts

Zafer Ayvacı

Hala kartta boyut olarak Zafer.

Kartı bilgisayara tak abi. Sonra kartın içine gir, klasorleri gördüğün ekranın görüntüsünü atsana buraya
Yorum bağlantısı
Alper DEMİR

General mobile discovery - Ekim 2015 güncellemesini yapan var mı ? Bana henüz geldi,yapayım mı ?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

General mobile discovery - Ekim 2015 güncellemesini yapan var mı ? Bana henüz geldi,yapayım mı ?

Yaptım. Cihaz root'lu değilse sorunsuz çalışıyor.

Yorum bağlantısı
Alper DEMİR

Evet bende guncelledim ekstra bi kaç uygulama gelmiş fena değil. Discovery candir :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce
(düzenlendi)

Gn 4g telefonu olupta android 6 yükleyen oldumu ?

tarihinde M.Fatih Yüce tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Gn 4g telefonu olupta android 6 yükleyen oldumu ?

Çıkmadı ki daha?

Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Dün güncelleme almış telefon. Bankadaki arkadaşın telefona gelmiş. Ama 6 değil. 120 mb lık bir update.

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Asyada sürülmeye başlanmış. Bazı forumlardada indirdim inceliyorum falan diye yzmışlarda eğrimi doğrumu bilemedim. Ben güncellemeleri kapattım zırt pırt her gün bir şeyler indiriyor diye...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Asyada sürülmeye başlanmış. Bazı forumlardada indirdim inceliyorum falan diye yzmışlarda eğrimi doğrumu bilemedim. Ben güncellemeleri kapattım zırt pırt her gün bir şeyler indiriyor diye...

tekler .. bakım şart.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Sen GM 4g mi kullanıyorsun abi? Memnun musun?

Yorum bağlantısı
Misafir

Gm discovery kit kat in eski sürümünde dokunmatik sorunları vardı bazı cihazlarda. Annemin cihazı servise verdik. 4e düşürdüler güncellemeyin demişti.

Facebook dan Burak Göncü yü takip edin kendisi gm de çalışıyor yazılımcı ve tüm güncellemeri falan da o ayarlıyormuş.

Yeni güncelleme ile o sorunun gittiği söylenmiş. Ama daha annemin cihaza Ekim güncellemesi gelmedi nedense.

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce
(düzenlendi)

Sen GM 4g mi kullanıyorsun abi? Memnun musun?

Sani Ben yeni aldım 1 ay olmadı daha,ilk akıllı telefonum olduğu için iyimi kötümü yorum yapamayacağın.Her şeyi saat gibi çalışıyor hiç bir sorunu yok.Oğlum note3 sahibi olarak 660 tl'ye böyle bir telefon varken diğerlerine 1500-2000 tl vermek bence çok akıllıca değil dedi. Arada bir takılıyor benimkini(note3) satıp bundan alsammı diye :)

tarihinde M.Fatih Yüce tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Selçuk Bakış

Konuyu hortlatayım benim eski 4 gblık discovery bozulmuş babam kullanıyordu. Anakartın değişmesi gerekiyor demişler. Şu an telefon hiç çalışmıyormuş. Anakart bulup taksak çalışır mı telefonu çalışır hale getirmek için ne kadar harcamam gerekiyor...

Anakart değişirse IMEI kayıt işlemi yapılması gerekebilir.
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Öğrenmek istediğim ana kartın fiyatı ne kadar acaba uğraşmaya değer mi

O konuya vâkıf değilim maalesef[emoji20]
Yorum bağlantısı

Discovery 16gb için anakart telpada 300tl diye biliyorum. Telpanın sitesinde servis bölümünde yedek parça fiyatları var Mert.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süleyman Çetin

Bu Discovery II+ yüzünden GM'den soğudum. Bir telefon bu kadar mı sorunlu olur arkadaş. Değişen parçalarla 1 telefon daha yapılırdı desem çok abartmamış olurum galiba. Fotoğraflarla nelerin yapıldığını atayım. Kararı sizler verin.

http://imgur.com/a/21T5g

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Mert bizim telefonu 200 TL alıyor telefoncular (16 GB) ona göre hesap et ;)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...